Arama sonuçlarınız

1. BrosherTomb

RealSurvival | Emek Server | SanalMarket | KoyluTicaret | Etkinlik || 1.7 - 1.8 || Mc.RealNW.Net

Sunucu Özellikleri IP : Mc.RealNW.net IP FACTION : Play.RealNW.net [FACTION] Version : 1.7 - 1.8 6GB Ram Türkiye Lokasyonu 34 Kişilik Kapasitesi [Arttırıldı] Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ? Merhaba Arkadaşlar, Serverimize İlk Girdiğinizde Paraya İhtiyacınız Olucaktır Bundan Ötürü...
  2. BrosherTomb

Bi Bakarmısınız Acil Sunucunun Tek Eksiği

command /teamariyorum: permission: team.bul permission message: &cYetkin yok. trigger: broadcast "&8[&eRS&8] &eTeam Ariyorum Beni Alan Varmi ? &aBen %player%" Bu Komutun 5DK Da Bir Girilmesini İstiyorum
  3. BrosherTomb

[ACIL] Komut Bağlama

Arkadaşlar Mesela Skriptte /realmarket Komutu Yazınca /market listings Komutunu Girmiş Olucaksınız Yaparmısınız ?
  4. BrosherTomb

GlobalMarket [SanalMarket] Türkçesi Lazım !!!

Beyler Bu Pluginin Türkçesine Sahip Olan Varmı Atsın ?
  5. BrosherTomb

Premium Hesap Çekilişi. /MCSG-HYPIXEL-HIVEMC BANSIZ\

6. BrosherTomb

[YARDIM] TS3 Den Anlayan Varsa Bakabilirmi ?

Arkadaşlar Ts3 Sunucusu Kurdum Fakat TSye gelen her hangi bir oyuncu diğer odalara geçiş yapamıyor nasıl ayarlıcam ?
  7. BrosherTomb

Gökten Örs Düşüyor!

Resme Dikkatli Bakarsanız Gökten Dev Örs Gibi Bişe Düşüyor Sonra Yok Oluyor Bu Nedir ?
  8. BrosherTomb

[YARDIM] Nitrado Kredi Gönderme

Merhaba Arkadaşlar Nitrado Kredi Başkasına Nasıl Göndericem ? Aşağıdaki Videoyu İzledim Ama Nitrado Sitesi Tasarımı Değiştirildi Napcam Yaw :D
  9. BrosherTomb

Kapatın Konuyu Xd

KONU KAPATILSIN YAW NE SPAM YAĞDI :D
  10. BrosherTomb

[Çözüldü] Domain Bağlama - Port Hatası

Merhaba Arkadaşlar Domain Aldım Fakat Bağlarken Sorunla Karşılaşıyorum Port Hata Veriyor Portsuz Girdim 46.20.1.98 Bu Şekilde Oldu Fakat Sunucum 46.20.1.98:1177 Play.RealNW.Net:1177 Yazdımmı Oluyor Fakat Portsuz Başka Sunucuya Bağlanıyor :( Port Hata Veriyor Neden ?
  11. BrosherTomb

Sunucu Çöküyor [ACİL]

Arkadaşlar Sunucum Çöküyor Ne Crash Veriyor Ne Bi Hata Oynarken Aniden Çöküye 5sn pingde kalıyo sonra açılıyo neden olabilir ?
  12. BrosherTomb

Son Günlerde Yayılan Balon Koruması [Beleş :D]

Merhaba Millet Son Günlerde Balon Diye bir şey Yayılmış :D Bu 1.7de Kaynaklanan Bir Bugdan Kaynaklanıyor :D Bunun Kullanımı Client Şeklinde Koruması İse Craftbukkit.jar Şeklinde Korumasını Nitradodan Aldım Korumayı İsteyenler ; Skypeden Eklesinler: Cetin4144 Korumasını Bedava Vericem... Benim...
  13. BrosherTomb

Warplara Gidince Msj [İstek] Bi Bak Basit :D

Merhaba Bir Warpa Işınlanınca Msj Çıkacak Örnek Vipbilgiye ışınlanınca sohbette vip almak için skype **** veya warp viphammaddeye gidince viphammaddeye girebilmek için vip olmalısın yazacak ben bu şekilde yaptım ama Olmadı command /warp viphammadde: trigger: send "&8[&bR&CN&FW&8]...
  14. BrosherTomb

Eklenti Renk Kodları Yardım ? \u00a74 Bunun Gibi

Merhaba Arkadaşlar Bana Bunun Gibi Olan Renk Kodlarını Atarmısınız ? :( Örnek: \u00a74
  15. BrosherTomb

[ Acil ] Skriptten Anlıyosan Bi Bak [ Acil ]

command /rulet: trigger: chance of 25%: give a diamond to the player send "&4&l[Rulet] &2Rulette elmas kazandın!" stop trigger chance of 25%: kill player send "&4&l[Rulet] &2Rulette vefat ettin :)" stop...
  16. BrosherTomb

[ İSTEK ] Çok Basit Lütfen Bakıın. [ İSTEK ] :(

Merhaba , Bazı Sunucularda Gördüm Wgli Bir yeri Kırdığınızda You Have Dont permissions yazısı yerine Burayı Kırmaya Yetkin Yok Gibi Yazılar Gördüm Bunu Araştırdım Skript İle Yapılıyormuş Ama Nasıl Yapılıyor Bi Cvp yazarsanız Çok Sevinirim Lütfenn
  17. BrosherTomb

Hata Mesajı Değiştirme

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Wgli Bir Alanı Kırmaya Çalıştığınızda You Have dont permissions gibi hata mesajları verir bu hata mesajlarını nasıl değiştirebilirim lütfen yardım
  18. BrosherTomb

RealNetwork - Kalite Her Zaman Önceliktir - 46.20.1.98:1177

46.20.1.98:1177 KALİTE HER ZAMAN 1. ONCELİKTİR Merhabalar minecraft oyuncusu öncelikle konuya hoşgeldin Real Network...
  19. BrosherTomb

Konu Kapatılsın

Konu Kapatılsın. Konu Kapatılsın ,
  20. BrosherTomb

Eclipse Yardım :(

YARDIIIMMMM :'(
  21. BrosherTomb

Yardım Hatayı Nasıl Çözcem :(

22. BrosherTomb

LUTFEEN YARDIM - ACİLL PLEASE -- :'(

23. BrosherTomb

Plugin Yazma Eclipse Hatam Lütfen Yardım :(

Nasıl Düzeltcem Bu Sender Hatasını ? YeniyimdeMuhammed2188 Bi Göz Atarsan :/ :( Sevinirim. ( TheMuhammed2188 )