Arama sonuçlarınız

1. GhosTAnqeL

Oyun Yapmak İsteyenler Bi Kenara Ayrılalım :)

Beyler oyun yapmak için aranızda hevesli , %0 C# C++ JavaScript bilen arkadaşları arıyoruz.Gelin oyun yapalım :D Unity3D'den bir gram anlıyorsan iş bitmiştir.Kodlama dilide önemli.Basit olcak tabiii.Ben başlangıçta orkuna yapmayı düşünüyorum korku oyunu.Ne dersiniz gençler ? Skypem witherlegend...
  2. GhosTAnqeL

Steam Oyunlarım

steam oyunlarım böyle beyler konu yeri yanlışsa taşıyın lütfen. Counter Strike Global Offensive harici hepsini beleşe aldım hani eskiden vardı ya steam grupları beleş dağıtıyolardı ya key.
  3. GhosTAnqeL

Nostalajik Oyun Siteleri

Ben başlıyorum gençler hepiniz bi yazın nostalajik oyun siteleri öyle çok zaman geçmesede böyle hani 2010lu yıllarda falan. http://www.mafyakur.com/ ; Bi ara heveslenmiştim 5 lira gittiydi :( Ama güzel oyundu crimeturk.net vardı kapandı büyük ihtimal çok sarıyordu.
  4. GhosTAnqeL

[TANITIM] Bows+ - Artık Sizinde Değişik Yaylarınız Var !

- Işınlanma Yayı - TNT Yayı - Zehir Yayı - Buz Yayı - Kartopu Yayı - Patlama Yayı - Troll Yayı - Şimşek Yayı - Creeper Yayı Lütfen bug'ları bildiriniz. TANITIM : Oyuna çeşitli yaylar ekler.Bu yaylarında çeşitli özellikleri mevcuttur. 1) Işınlanma Yayı (Teleport Bow) : Işınlanma yayı, okun...