Arama sonuçlarınız

1. DrzL

Hangi minecraft sürümünü kullanıyorsunuz

Arkadaşlar bi harita yapıcam ama hangi sürümün daha çok kullanıldığını bilmiyorum o yüzden oylama yapıyım dedim.
  2. DrzL

Win 10 yukleyip ayarlardan resetledim açılmıyor

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi pc logodan sonra siyah ekranda kalıyor bios falan hiçbişeye girmiyor kurtarma ekranı çıkıyor ama klavyede çalışmıyor tamirlikmi olcak yardım edin
  3. DrzL

Minecraft rush Bölüm 1 (2/2)

Buyrun arkadaşlar işte videomuz.Telafuz hatası olursa onlar için özür dilerim. NOT:VİDEO KÜFÜR İÇERMEKTEDİR !
  4. DrzL

Minecraft rush | bölüm 1 (1/2)

Merhaba arkadaşlar yeni kanalımın ilk videosuna hoş geldiniz :D NOT: VİDEO KÜFÜR İÇERMEKTEDİR ! Telafuz hataları var ise onlar için özür dilerim.Ve evet şivem var karadenizde yaşıyorum.
  5. DrzL

Türkiye'de yasaklama anlayışı

(spam olmaması için yazılmış yazı)
  6. DrzL

Bu sadece bana ait bir özellikmi ?

Arkadaşlar mesela sınavdayım bir tane çoktan seçmeli sorunun cevabını bilmiyorum her şeyi baştan tekrar okuyup gözümü kapatıyorum ve bu şık neydi diye düşünürken gozumde harf beliriyor (pat diye değil tabii ki yamuk yumuk) onu işaretliyorum bi bakmışım doğru. Bu yaptığım şey doğru yanlış ve...
  7. DrzL

[istek] phantoml0rd'un fotosu...

phantoml0rd'un fotosu gibi fotoğraf yapmak istiyorum sadece saç ve gözlük olcak ama nasıl oluyor ?
  8. DrzL

Forum patates oldu

Arkadaşlar forum bayağı bir yavaşladı bu sadece bendemi oluyor ? Diğer siteler gayet hızlı.
  9. DrzL

Chronicles Of Gateway - Prologue

Öncelikle bundan önce yazdığım hikaye ile bağlantılıdır arkadaşlar.Önceki hikayeme gitmek için buraya tıklayınız. Önceki hikayede neler oldu ? Steve,şu anki minecraft Dünya'sında sıkışıp kalmıştı.Buradan kurtulmak için bir geçit inşa etti ve o geçitten geçebilmek için bir kristal lazımdı.O...
  10. DrzL

DrzL kimdir ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle adım Ateş soy adıma gerek yok zaten.15 yaşımdayım. En sevdiklerimin arasında bir kere bilgisayar oyunları vardır ( kimde yokki :D ) . Aslında bu foruma 13 haziran 2012 tarihinde kayıt olmuştum ama spam yaptığım sanılıp ban yemiştim. Ban kalkmıştı halbuki neyse konu o...
  11. DrzL

The Castle - (Advanture,Parkour)

Merhaba arkadaşlar bir tane harita üstünde çalışıyordum ve bitirdim.Yapımı fazla uzun sürmedi ve ayrıca bir seri halinde paylaşacağım.Bu harita başlangıç yani 1. bölüm , diğerlerini daha ayrıntılı yapmaya çalışıp command blocklardan ve redstone devrelerinden yararlanacağım.Hikaye'nin konusunu...
  12. DrzL

Harita sorunu

Arkadaşlar bukkitte world edit yardımı ile bir harita yaptım ve single player'e atıp açtığımda downloading terrain de kalıyor ve bilgisayar aşırı yavaşlıyor bunun sebebi nedir ?
  13. DrzL

Minigames | Paintball

Buyrun arkadaşlar işte videomuz :) Telavuz hataları olabilir onlar için özür dilerim.
  14. DrzL

11. Ve 13. Disk gizemi

Evet arkadaşlar az önce okudum bunu. Aynı anda çalınca korkunç bir müzik çalıyormuş bunun olayı nedir ? Herobrine gibi saçma sapan şeyler demeyin
  15. DrzL

Sonunda oldu!!!

(spam olmasın diye yazılan yazı)
  16. DrzL

Uzaylılar yokmu ?

Arkadaşlar burda ben kendi gorusumu yazacağım.Başlık bulamadım yani onu yazdım tam ima ettiğim şey o değil yani bizim kadar zeki canlılar şu anda evrende olmayabilir.Birkaç yüz yıl sonra ( daha az veya fazla )evrene yayılmaya başlayacağız.Farklı farklı güneş sistemlerine gidip farklı gezegenlere...
  17. DrzL

Castle 499

Merhaba arkadaşlar başlamadan önce yapacağım yeni map bu hikaye ile ilgili olacaktır.Fakat burada map tan önce olan olaylar vardır. Steve , End'e gidip Dragon'u yenmiştir ve bulunduğu boyuttan kurtulması için yapacağı bir portal için gerekli taşı almıştır.Bunun üzerine planlar...
  18. DrzL

[İSTEK] Kılıca özellik verme

Arkadaşlar kılıca yeni özellikler ekleyeceğim bunun için hangi kodu yazmam lazım ?
  19. DrzL

Texture pack hatası

Arkadaşlar sadece belirli texture pack larda oluyor bu mesela bir tanesini açıyorum bloklar hatalı gözüküyor örnek olarak faithful.Onu açınca çim bloğunun kenarlarında kapı çiti var.MCpatcher yaptım normal haldede denedim düzelmedi napmam lazım mimap düzeyini kapattım
  20. DrzL

Minecraft Haritalar B1 | The Biome Stone : Fail Map Oldu

Buyrun arkadaşlar videomuz.Ingilizce map oynarsam ve bu advanture map olursa böyle fail olabiliyor :D . Telafuz hataları olursa onlar için özür dilerim şimdiden iyi seyirler :)
  21. DrzL

Para kazanmanın bugunu buldum

Malum şu an eriğin fiyatı düştü hemen alıp depoluyoruz 1 yıl bekliyoruz tekrar 40 tl olduğunda satışa çıkarıyoruz ve bunu tekrarlıyoruz 3-4 seneye zengin olursunuz
  22. DrzL

Yılbaşında yaşadığım bir anı

Arkadaşlarla dışarı çıkıp bir yerde içmeye gittik baya içmiştik bi arkadaşta ayağının üstüne oturuyordu ayağını uzatınca karıncalandı ve ayağımı kaybettim diye ağlamaya başladı bizde o kafayla ayılana kadar bina içinde gezip arkadaşın ayağını aramıştık
  23. DrzL

Youtube Kanalı açtım

Merhaba arkadaşlar bundan yaklaşık 1 hafta önce bir youtube kanalı açtım.Kanalımda her türlü videoyu yükleyeceğim fakat şimdilik sadece Minecraft ile ilgili videolar atacağım.6 Tane video yüklemiştim fakat ses problemlerinden dolayı onları sildim şu an sadece 3 tane video bulunmakta.Her gün...
  24. DrzL

Kanalımla ilgili bir konu açtım

Konuyu bu bölümde açtım fakat konumu sildiler neden ?
  25. DrzL

Arkadaşım bir uzaylımı

Evet beyler hergün okulda gelip hani yerliler ateşin etrafında dönerya aynı o şekilde gelip ebebebebeb eğğğ gibi tuhaf tuhaf sesler çıkarıp etrafta koşturuyor sonra normale dönüyor her sabah böyle oluyor bide kulakları çok küçük telefonunda müzik listesinde sadece ajdar ve tarık mengücün...