Arama sonuçlarınız

1. O

Group Manager Yerine

Group manager yerine yetki plugini varmı... Essentials da avatar plugini için permleri bilen söyleyebilirmi avatar server açıcam (ama ne yazıkki hamachili :( portlu kuramdım)
  2. O

Portlu bir server kurmak istiyorum... YARDIM Edebilecek biri varmı??

Ben bir server kurucam bu server porlu olucak bütün videoları izledim her dediklerini yaptım arkadaşlarım benim portlu serverime giremiyor güvenlik duvarı ayarlarını falan da yaptım yardımcı olabilecek biri varmı?? Önce Bukkit`i denedim olmadı sonra da Spigot`u denedim yine olmadı.. yaş:13...
  3. O

Arkadaşlar Lütfen Yardım (Konu Hep Güncel)

Şimdi arkadaşlar ben bir serverde 2 hesap açmak istiyorum (bu benim serverim değil) ama olmuyo çünkü: plugins/authme/config.yml de 37. satırdaki maxRegPerIp: 1 böledir. (o "1" sadece aynı ip üzerinden 1 tane hesap açabilirisin anlamına geliyor) Bazı arkadaşlar 2 hesap açabilmek için ip...
  4. O

Acil Yardım Arkadaşlar

Arkadaşlar Serverimde Yere düşen itemler KAYBOLUYOR. Bunun nedeni ne olabilir ben (clear lag) olabileceğini düşünüyroum konu hep güncel
  5. O

World Guard yardım

Arkadaşlar world guardda region flag <region> <flag> (<flag> yerine fall damage yememesi için ne yapabilirim.)
  6. O

Group Manager Sıkıntısı

Arkadaşlar benim 1 den fazla worldum var ve group manager sadece birini görüyor o da ana world diğer world leri görebilmesi için ne yapabilirim (world eklme plugini için multiverse core kullanıyorum)tmm sıkıntıyı çözdüm :Dkonu kilit
  7. O

İlk Skin Yapma Deneyişim

Bu skini ölesine yaptım pre hsabım olmadığı için :D
  8. O

GROUP MANAGER

Arkadaşlar benim minecraft group manager i görmüyor (görmüyor derken komutlarını falan giremiyorum hiç bisi yapamıyorum mesela manadd isimimi ve istedğim yetki yi yazıyorum olmuyor) lütfen acil yardım 4 gündür uğraşıyorum ama çözümünü bulamadım. Not: Açtığım server faction serverdir. Group...
  9. O

Group Manager

Arkadaşlar benim group manager le sorunum var. sorun şu minecraft pluginlerde group manager i görmüyor. (grup manager i başka bir siteden aldım) (bide faction server.)galiba worldumu görmüyo nasıl yapabilirim
  10. O

Builder,Pluginer alımı var koş koş

Builder: Bana yaptığı en iyi yaptığı eseri gösterecek (resim olarak atcak) (eğer kendi heykelinizi yaptıysanız direk alıcam) Pluginer: Bana kendisi plugin yapıcak başkalarının pluginini istemiyorum. Bu arada FACTİON SERVER olcaktır. Şimdilik Rehber, Reklamci istemiyorum bu arada oyuna...
  11. O

Rehber Lazımsa Beni Alınn...

Adım: Orçun Soyadım: Gül Yaş:12 Skype:alienation253 Okul Zamanı sadece pazar günleri açık olurum.