Arama sonuçlarınız

1. mertmino

Yeni alacağım PC GTA5 i Kaldırırmı?

Hepinize Merhaba Arkadaşlar! Öncelikle:Pc Özelliklerinden Pek Anlamam Onun İçin Soruyorum; http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_CASPER-CD-MMI-4590Y-Core-i5-4590-3-30-GHz-6-GB-1-TB-2-GB-Windows-8-1-Masaüstü-PC,103452,504958,1924224.html?langId=-14#teknik-bilgiler Gta5 İ Kaldırmı?
  2. mertmino

Oyun İsimleri İle Son Harf Oyunu!

Merhaba Arkadaşlar:) Bugün Dünyadaki Tüm Oyunların İsimlerinin Son Harfinden Başka Bir Oyun İsmi Türeteceğiz :) ÖR| Battlefield -> Dying Light Ben DYİNG LİGHT Diyerek Başlıyorum! Şimdi T İle Oyun İsmi Bulun Bakalım!
  3. mertmino

Pc Özellikleri (Neleri Kaldırır?)

Merhaba Arkadaşlar şu an Eski Bilgisayarıma Oyun Yüklemek İstiyorum(Bu Tamamen Doldu:) ) Fakat Pc Özelliklerinden Bir Şey Anlamam.O Yüzden Sizlere Soruyorum : ÖZELLİKLER: ------------------ System Information ------------------ Time of this report: 2/13/2015, 02:52:21 Machine name: Mert...
  4. mertmino

-ACİL /Düşük Fps

Hepinize Merhaba Arkadaşlar, Minecraft FPS Mi Yükseltmek İçin Neler Yapabilirim? FPS'M Eskiden 170-200 Arasıyken Mc Yi Tekrar Yükledim Ve Artık FPS'm 70 İn Ustune Çıkmıyor *Maximum Görüntü Hızı:Sınırsız (Yani Bi Sınırlama Yok) Ayarları,Oyunu Hızlandırabilecek Programları Söylerseniz Sevinirim...
  5. mertmino

Minecraft:Isım Değiştirme Ve Mojang Hakkında:

Hepinize Merhaba Arkadaşlar:) Bildiğiniz Gibi Mc:İsim Değiştirme Artık Aktif Bundan İlk Faydalananlar Arasında Bende Varım :) Ama Bence Minecraft'da Cracklı Swlere Girişte Problem Çıkıcak. 1-Peki Ya Siz İsminizi Değiştirmeyi Düşünüyormusunuz ? 2-Microsoft'un Mojang'ı Alması Sizce İyi Oldumu...
  6. mertmino

Zombi Oyunlarının Yeni Kralı:Dying Light

DYİNG LİGHT : Hepinize Merrrrrhaba Arkadaşlar!Bugün Dying Light İncelemesi İle Karşınızdayım ! Öncelikle Oyun Warner Bros. Tarafından Yayımlanan Bir Oyundur.Oyun 3 Adet Konsolda Oynanabilmektedir (Xbox one , Ps4 , Pc)Grafik Açısından Son Derece Başarılı Olan Oyun Sizleri Adeta Kendi İçine...
  7. mertmino

Gerçekçiliğin Tam İçinden Bir Oyun : Battlefield 4

Hepinize Merhaba Arkadaşlar :) Öncellikle Bugün Sizlere Battlefield4 Ün ;Gereken Sistem Özellikleri,Oyun İçi :-Battlepack,Easter Egg Ve Bunun Gibi Özellikleri Anlatmak İstiyorum:) Öncelikle Oyun :EA (Eectronic Arts) tarafından yayımlanan bir oyundur.Oyun 5 Adet Konsolda Oynanabilmektedirr...
  8. mertmino

Acil Yardım Minecraft Premium Hesabıma Giremiyorum.

Arkadaşlar Öncelikle Premium Minecraft.net Den Alındı. Verdiği Hata : Sorry,But we couldn't connect to our servers please make surethat you are online and that minecrat is not blocked Şimdiden Teşekkürler
  9. mertmino

MrGoldenApple //Faction-KitPvP//Boss//FactionWars[OtoYenilenme] 1.7.X //Alım Var //

===========================================0 Evet Arkadaşlar Sizlere Yepyeni Serverimizi Tanıtmak İstedim. Öncelikle Serverimiz 42 Kişilik-16 Gb Ramlıdır. Serverimizde %100 İhtimalle Kestiginiz Oyuncunun-Mobun Kafası Düşer ! Boss u 2 Kere Keserseniz P5 Kılıç - 4 Kere Keserseniz Düşük İhtimalle...
  10. mertmino

MrGoldenApple.Nitrado.Net //Boss//Faction Wars//Faction//Otomatik Yenilenme 1.7.X

================================================================================= Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Yepyeni Harika Bir Minecraft Serveri Tanıtmak İstiyorum ! Öncelikle Serverimiz 42 Kişilik-16 Gb Ramlıdır. Serverimizde %100 İhtimalle Kestiginiz Oyuncunun-Mobun Kafası Düşer ! Boss u 2...
  11. mertmino

MrGoldenApple.Nitrado.Net//Faction-KitPvP//Boss//Klan Savaşları//DunkTank//1.7.2

================================================================================= Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Yepyeni Harika Bir Minecraft Serveri Tanıtmak İstiyorum ! 1.7.2 Tanıtım Videomuz : Abone Olmayı Unutmayın. ===__--__=== Öncelikle Serverimiz 42 Kişilik-16 Gb Ramlıdır. Serverimizde...
  12. mertmino

Acil Yardım Konu(PlotMe) /Bildiğim Ama Hatırlamadıgım Kolay bir şey

Arkadaşlar Oyuncular ./p Auto Yazdıgında Maximum Arsan var 0/0 Yazıyor Yani Arsa Limiti 0 Nerden Arttırıyorduk ? Zamanınızı Aldığım İçin Ozur Dilerim :)
  13. mertmino

Acil Yardım Konu:(PlotMe)

Arkadaşlar Ne Yapsamda PlotMe Çalışmıyor ! Verdiği Hatalar:
  14. mertmino

[Yardım] Plotme// Önemli ---> İçeri

Arkadaşlar Serverimda Plotmeyi Kurdum Fakat ./p auto Veya ./p Home Yazdgımızda Bambaska Yerlere Atıyor Baska Dunyalara Fln Acil yardım Ayrıca Oyuncular /Warp arsalar daki heryeri kırabiliyor.(Arsaları) Skype : mplayer27
  15. mertmino

MrGoldenApple.Nitrado.Net //Faction-Pvp-KitPvP//1.7.2//Boss//Klan Savaşları//1.7.2

================================================================================= Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Yepyeni Harika Bir Minecraft Serveri Tanıtmak İstiyorum ! Öncelikle Serverimiz 42 Kişilik-16 Gb Ramlıdır. Serverimizde %100 İhtimalle Kestiginiz Oyuncunun-Mobun Kafası Düşer ! Boss u 2...
  16. mertmino

MrDiamondMcTR.Nitrado.net //Faction-Pvp//Klan Savaşları//Event !// 1.7.2 !!!

================================================================================= 1.7.2 Evet Arkadaşlar Bugün Sizlere Yepyeni Harika Bir Minecraft Serveri Tanıtmak İstiyorum ! Öncelikle Serverimiz 42 Kişilik-16 Gb Ramlıdır. Serverimizde %100 İhtimalle Kestiginiz Oyuncunun-Mobun Kafası Düşer ...
  17. mertmino

Plugin Yardımı Gerekli ! //İçeri -->

Arkadaşlar Merhaba.. Pluginde Türkçeleştirme Yaparcagım Ama Serverimdeki O Pluginin İsmini Bilmiyorum ! Plugin : Oyun Başladıgında Welcome ---- Type /help İn Comands Vb.. Pluginin Adı Nedir ?
  18. mertmino

DiamondMcTR.Nitrado.Net // Faction-PvP /Boss/Klan Savaşları/Teksas !

Eveet Arkadaşlar Sizlere Yepyeni Bir Server Tanıtacağım. Öncelikle Ipmiz IP: DiamondMcTR.nitrado.net IP2:5.62.126.88:12600 Evvet Arkadaşlar Serverimiz Faction Olup Size Eğlenceyi Garantiliyor ! Yeni Açıldığı İçin şu an Girerseniiz Hiç Kimseden Eksiğiniz Olmaz ! -Ucuz Vipler -İlgili Yetkililer...
  19. mertmino

DiamondMcTR Yepyeni Faction Eğlencesi ! IP:DiamondMcTR.nitrado.net

Eveet Arkadaşlar Sizlere Yepyeni Bir Server Tanıtacağım. Öncelikle Ipmiz IP: DiamondMcTR.nitrado.net IP2:5.62.126.88:12600 Evvet Arkadaşlar Serverimiz Faction Olup Size Eğlenceyi Garantiliyor ! Yeni Açıldığı İçin şu an Girerseniiz Hiç Kimseden Eksiğiniz Olmaz ! -Ucuz Vipler -İlgili Yetkililer...
  20. mertmino

Acil Yardım ! Lütfen İçeri !!! ->>

Arkadaşlar N^trado Adlı Markadan Aldıgım Swye Aynanda Panelden Restart Ve Oyundan ./Stop çektim .. Şuanda İse Servere Girmiyor. ! Can't Connet To The Server Hatasını Veriyor.. Ama Panelde Server BAŞLATILDI Olarak Gözüküyor. ! Lütfen Acil Yardım :(
  21. mertmino

Acil Yardım Lütfen ! İçeri !!!

Arkadaşlar N^trado Adlı Markadan Aldıgım Swye Aynanda Panelden Restart Ve Oyundan ./Stop çektim .. Şuanda İse Servere Girmiyor. ! Can't Connet To The Server Hatasını Veriyor.. Ama Panelde Server BAŞLATILDI Olarak Gözüküyor. ! Lütfen Acil Yardım :(
  22. mertmino

Acil Yardım Konu:(Enchant)[ÇÖZÜLDÜ] Konu:Faction Plugini Hatası.

Arkadaşlar Swmde Biri en iyi vipten aldı Ona Koruma 5 item vericeğim ama p5 İtem basamıyorum ? Plugini Fİlan varmıdır adı ne ? Yardım Lütfen.
  23. mertmino

Faction Acil Yardım İçeri Giiir

Arkadaşlar Merhaba. Benim fact Serverimde Her Türlü Pluginin Çalışmasına Ragmen factions.jar I Attıgımda Çalışmıyor ./plugins yazıp bakıyoruz Görükmüyor .. Acil yardım
  24. mertmino

Kuracağım Swye Yetkili Arıyorum..İçeri->>

Arkadaşlar Maddi Yardım Yapabilecek (5Tl) Arkadaşlar Arıyorum Skype:Mplayer27
  25. mertmino

Bedava Minecraft PREMİUM İÇERDE ->>

İçerik kaldırıldı. Canyo