Arama sonuçlarınız

1. McFDGod

FDGod-Guzel Bir Calisma /İceri Gir Degerlendir/

MerHaba Arkadaslar Bu Benim ikinci Calismam Konuda Söyledigim gibi 10 Uzeinden Degerlendiriniz. __________RESİMLER__________ Begenmeyi Unut Mayin.
  2. McFDGod

İlk Calismam. 10 uzerinden Degerlendirin.

Merhaba arkadaslar ilk calismam. Yapilis Suresi:35dk Mimar Gurubu olan Özel mesaj yazsin Gelirim. Yas:17 Begenmeyi Unutmayin..
  3. McFDGod

๑۩ﺴ MiMar ﺴ۩๑'Gurubu Aranir.

Merhaba arkadaslar. Fazla Lafa gerekyok konudaki gibi 1 mimar Gurubu aranir Orta deredece Olabilir eski devir Yapit uzeine. Yasim :17 Skype:tcatomix Yasadigimyer :Adana Gunde 6-7 Saat onlineyim ama Skype acamiya bilirim okadar isyerinde olursam.
  4. McFDGod

[ACİL]-Cözene Adminlik

______________________________________________________________ Arkadaslar Server Lerden Map Ve Plugin Calma Warmis Acil Yardim Bilen Varsa Ulasin. Birserverin Map Ve pluginin Calcam. Yapana Admin'lik!!! _________________________________________________________________________ ULasim...
  5. McFDGod

-[ Admin]-Arayanlar İÇeri - [ YaŞ 17]-

Merhaba Benim Adim Mustafa[ EvolutionX] Konu Basligin da Gördugunuz Gibi [ Admin] Ariyanlar için Bu konuyu actim. Bilgilerim Aşagida. Bildigim Kodlar.! Seçili alan içindeki blok sayısını öğrenmek; //size Seçili alanı kopyalamak; //copy Seçili alanı kesmek; //cut Seçili alanı...