Arama sonuçlarınız

1. Wooky_Cz

__| SkyPixel Network |__ SkyBlock Sunucu | En iyisi ;) | 2016 Daha Ne Bekliyon |1.7.X - 1.8|

46.20.1.67:25565 www.SkyPixelMC.wix.com/SkyPixelMC Biz Insanların Daha iyi Bir Sunucuda Oynamaları Ve Eglenmeleri icin Çabalayan Kisileriz...
  2. Wooky_Cz

| Hub Sunucu Kurcam| Hub Sunucu BungeeCord Bilgisi Olan Ve Pluginer Konu! |+ Usta Reklamci Araniyor|

__*[ Cebeci Network ]*__ BungeCoord - Hub Sunucu Kurmayi Bilen Kisi Özellikleri Hub Sunucu Kurmayi Bilen...
  3. Wooky_Cz

[- | SkyCebeciMC | -] > Asıl Gercek Skyblock Budur < | Resimler Bilgiler VB. [OZEL]

__*[ SkyCebeciMC ]*__ KONU BAŞLIKLARI - SUNUCU BILGILERI...
  4. Wooky_Cz

LCTR -> Play.LegendCraftTR.com +900 Online (Scripter Ariyorum) (Script'de Usta Olan Konuya)

_________________________________________________________________________________________________________________________________ LCTR > +15 Yaş Üstü (Çok iyi Scripter Olması Gerek Ki Onlunla Çok Güzel bir şey Yapıcam) (Her Daim Herşeyi Yapabilmeli bir şey dedigimde...
  5. Wooky_Cz

GLR GAMES %100 Survival Sunucu Boss/Claim/Eglence/Dostluk [Survivalin En iyisi]

GLR-GAMES SURVIVAL :SUNUCU ADRESİ: glrgames.minecraft.to...
  6. Wooky_Cz

Usta Rehber Tecrübeli Bilgili Rehber Arayan Kisiler Rehber Ariyorsaniz Konya

Serverine Beni Rehber Alacak Merhaba Serverde 5 6 Saat Durabilirirm Her Gün [Arkadaslarla] Onlarda Gelir Oncelikle 4 Yildir Minecraft Tecrübem Bilgim Vardir Faction içinse Rehber Almayiniz [Factionda Oynamam] Survival sunucu için Rehber Olabilirirm Skype : rahat.villager
  7. Wooky_Cz

Poly Craft 1 Sene Önce Kapanan Server Artık Aktif 50/50 Tutan Serverimiz Yeniden Aktif

Poly Craft Efsane Geri Döndü [Eski Kadro ile birlikte] Sunucu IP Adresi : polycraft.nitrado.net Sunucu Sitemiz : www.polycraft.com Sunucu Sürümü : 1.7.2,1.7.4 Hostingimiz : Nitrado GameServer xServerimizde Hack Kullanmak yasaktır [Duyarsak 5 Gün Ban Sebebi]. xServerimizde Takas Yaparken SS...
  8. Wooky_Cz

Nitrado Güvenceli Serverimizi Açacagız Yetkililer/Kadro Aranıyor Konuya Gel

Oncelikle Herkeze Sa Nitrado Serverimiz Acilacaktir 0/32 Kapisite Olacaktır Serverimize --> Builder Alınacaktır Tesekkurler Builder Basvuru Formu Adınız : Soyadınız: Yaşınız : Skype : Kaç Yıldır minecraft oynuyorsun : Yaptıgınız Fotolar (Zorunlu) En Az 2 Foto : Not : Admin Alıcaz Ama Normalde...
  9. Wooky_Cz

2015 Yılbaşı Etkinligi [Kazanana Tam 60 TL lik Premium] Etkinlik Ayrıntıları içeride

Kazanana Tam Olarak 60 TL Lik premium MCSG Girebiliyor Skini Vardir www.minecraft.com [Girebiliyor] [Hersey degisebiliyor] Amac Verdigim linki Oylamak + Formu Doldurmak Ad Soyad : Skype : Yaş : Minecraft Turk Kac yildir üyesiniz : Verdigim linki Oyladinizmi ...
  10. Wooky_Cz

Yeni Acilacak Kaliteli Serverimize [Builder Ekibi,Pluginer Ekibi] [Kisaca Kadro] Alinacaktir

Herkeze Merhaba Yeni Acilacak Kaliteli Serverimize Kadro Yapacagiz tabii ki Kotu Server Olmayacaktir Serverimize Usta pluginer ve , en az 2 Kisilik Builder Ekibi Alinacaktir [Cok iyiyse Tek kiside olabilir] Kaliteli 7/24 Gibi gunde 4 saat serverde kalacak Rehber , Reklamci Alinacaktir [Guzel...
  11. Wooky_Cz

Yetkili Arayan Kisiler iceri Mod,Builder,Admin,plugin,Rehber Ariyan iceri Girebilir

Admin,Mod,builder : WE,WG,Herkezin bilmedigi komutlar 4 Senelik Tecrübe Rehber : Herseyi bilirim Oyuncularla ilgilenirim Yetkili Arayanlar Ekleyebilir 7/24 ONLINE'IM [Yas 15] Skype : kaan.cebeci5
  12. Wooky_Cz

SurviPlay Eglenceye Hazirmisin %100 Survival Emek Server 4GB Ram 7/24 Sende Gel!

▬SurviPlay %100 Survival▬ ▬Altin Kurek 10X10 Claim ▬/warp pazar Koylu ile Takas sistemi ▬/warp vipbilgi [Ultra,Mega,VIP] ▬Tam Bir Survival Yeni Acildi Hemen koş ▬Kötü diyip Geçme Biraz oyna Ve Eglen ! ▬Herkezi Serverimize Bekleriz ▬/kit tools : Kilic,altinkurek,10Biftek ▬ Survival Emek...
  13. Wooky_Cz

Wies MC ARTIK ONLINE 7/24 Güvencesiyle %0 Lagg Kapisite 100 Tam ONLINE Yeni acildi

▬▬Wies Onlıne Faction▬▬ IP 46.20.1.139:1188 ▬7/24 Guvencesiyle 5 GB Ram Server Bilgileri ▬32 Kisilik Kapisite 100 Kisilik Kapisite ▬ Ozel VIP Fiyatlari...
  14. Wooky_Cz

Serverine Pro Admin Veya Başak bir yetki arayan Konuya 7/24 ONLINE Tecrubeli Konu Gel

KISACA WE WG PLUGİN BUİLD Hepsinde iyiyim Yetkili alacak varsa Skype ekleyebilir <Vanteri> Skype adresim : kaan.cebeci5 Her konuda yardim edebilirim server yeni açtiysan yardimda edebilirim elimden her iş gelir Skype olmayan kişiler alttanda mesaj atip server ip isini verebilir Oyundaki ismim...
  15. Wooky_Cz

Yetkili Arayan Serverine Alabilir Yeni Server acanlara Map ve pluginde ayarlanabilir konuya

Sa Herkeze Serverine Admin arayan varmi varsa Skype ekleyebilir Elimden her iş gelir World Edit , World Guard , plugin Map Admin araan varsa eklesin Bir Denesin Yaptigim Bazi HG Serveri maplari var onlari Fotorafta görebilirsiniz Skype : kaan.cebeci5 HG Çimenlik Map HG Nether Map Hile acik...
  16. Wooky_Cz

˙·٠•* [Wooky_Cz] *•٠·˙ [Yetkili Arayan] Tecrube Ve Bilgilerim iceride Gir Bak

Beyler Abuk Zubuk insanlar Kendilerine bakmadan gelip bize laf atiolar yaw sizene benim reklamımdan bnir adam görür siz jurimisiniz ki bole durmadan yetkili olsanız neyse turkiyede server kalmadı diyor lan salak turk serverleri dolu dolu hiç bitmez turkler serverleri kapatmaz yeter yetkili...
  17. Wooky_Cz

Pro Builder+Admin Arayan Varsa Konuya GEL WG,WE,Yapilar,Pluginler Usta Admin+Builder

Adim : Kaan Yasim : 14 Minecraft Bilgim : 4 Senedir Oynuyorum Plugin Bilgim : 3 Senedir Yapilariniz Nasildir : Komutlarla Doga Heykel Gibi Seyler yapabilirim baya tecrübeliyim Beni Alirsaniz Tecrübem var Bilgim Var Saygiliyim Skype : kaan.cebeci5
  18. Wooky_Cz

Admin Ariyan iceri [WG Yi Cok iyi Anlarim] [Buildim Cok iyidir] [Pluginlerden Anlarim] Bi Gel

WG Olarak Herseyi Bilirim En Önemlisi [Cok Saygiliyim] Bilgim Sonsuzdur WG , WE , Pluginler , Yapilar Her Seyi Bilirim Hepsinden Anlarim isterseniz Serverinize Yetkili Olabilirim Skype Adresim Assada Skype : kaan.cebeci5
  19. Wooky_Cz

GTA 5 [Modlari Bir Arada + Map] [Alinti Deildir Kendim Topladim Modlari]

Simdi Size gta 5 Mod Paketimi Vericem indirin Doya Doya Oynayin Kurulum Dosyalari Masaüstüne aktarin Teker Teker Modlara Tiklayip instal Mod Deyin Sorna Mc yi girip Direk Play Deyin Alin Size gta 5 :D Resimlerim Yok Malesef indirin Kurun Cok Güzel [1.6.4] Tür Linkimiz ...
  20. Wooky_Cz

GTA 5 Franklin Evi Haritası [Serverlerinizde Kullanabileceginiz] [Ev] Girin +Resim

GTA 5 Evi Keyfi Cikarin Uyari : ! Map Alintidir Baska Bir Siteden Siz Görün Diye indirin Diye Koydum İndirmeden önce Resimlere Bakiniz :D Evin icten Görünüsü Cok Ayrintili Deil GTA 5 Evi ile O Evin Farki Evin Bahcesinden Görünüm Resimler Cekilirken Shaders Mod Kullanilmistir...
  21. Wooky_Cz

Super Bir Mc Sunucusu Acacagim Ortak Olucak Aylik : Her Ay 30 TL Ayrintili iceri Gel

Ortak Ariyorum Her Ay 30 TL Vericek Kurucu + Consol Onda Olucak Serveri Acarsak Server Dolar Super Bir Map Super Bir Plugin Vardir Ortak Olucak Varsa Skype : kaan.cebeci5
  22. Wooky_Cz

Cz MC Map + Wooky MC Plugin Paketi Sadece : 20 TL [Deneme Serverimizde Vardir]

Super Map + Super Plugin Almak icin Skype ulasin kaan.cebeci5 Deneme Serverimiz Vardir [Görmek icinde Oraya Gelebilirsiniz] iyi Oyunlar Dileriz
  23. Wooky_Cz

Minecraft Skin Search [En iyi Skinleri] Haddini Asmis Skinler [ismi Yazin Oyuna Girin]

Tesekkürler [Yorum + Begeni] Gelirse Sevinirim Normal Skinler Uyuyan Ve Kalkan Gözlüklü Biri Profesör : Mooncowdale Herkezin Kortugu Deli Paylaco : trylleklovn Team Fortress 2 Ajan : reapaninja Team Fortress 2 Enginier : azzymaster Havali Skinler Yeşil Ceketli Skin : juicemonk Çıplak Kaslı...
  24. Wooky_Cz

Merhaba Minecraft Premium Olmayanlar Da Mod Yükleyebilir Artik iceriye Gel

Herkeze Merhaba Size Bir Site Verecegim Premium Olmadan Yükleyebilirsin Nasil Yüklenir : 1. Adim : Siteye Gir Ve istedigin bir modu indir [Hangi Sürüm indircekseniz] 2. Adim : indirdiginizde Setup Gibi Bisi Olucak Onu Masa Üstüne Atiniz 3. Adim : Ona Tiklayin Ve Hic Bir Yere Dokunmadan...
  25. Wooky_Cz

7/24 Nitrado Serverime Kadro Ariyorum iceri Girin Tecturebli Olmasi Yeterli Ve Saygili

EjderCraft Yeni Yetkili Alimlari Hosgeldiniz Sade Survival Super Reklam Yapcak Reklamci Aranir 2 Tane Alcaz Fly Var Foto Cekmesi icin Fly Verdik Reklamci 1 Tane : Bilgisi Cok Olucak Lutfen Gelin Kücük Yetki Die Deil Reklam yapin P 7 Set Verelim