Arama sonuçlarınız

1. Selcuk Kılıç

Server Açmayı Düşünen Yetişkin Arkadaşlar Bana Ulaşabilir.

Herkese merhaba önce,server açmayı tekrardan düşünüyorum kendi özelliklerime göre ortak arıyorum gereklı billgileri aşağıda verecegim bana ulaşabilmeniz içinde skype paylaşıycagım. Biraz Kendimden Bahsedeyim. İstanbulda Oturuyorum 17 Yaşındayım.Oyunla ilgili bilemeyecegim şey yoktur bilmesemde...
  2. Selcuk Kılıç

------BlueFaction Profesyonel Builder'lerini Arıyor-------

Merhaba Arkadaşlar şu an Bakımda Olan Serverimiz İçin İşini İyi Bilen Builderler Arıyoruz.Bu Konuda Uzatarak Yazı Yazmak İstemiyorum Fakat İşinde Ciddi Ve Yetenekli Bir Builder Arıyoruz. Builder'de Olmasını İstediğimiz Özellikler : FACTİON Server Yapılmasında Karar Kıldık.Daha Önce Faction...
  3. Selcuk Kılıç

Server Açmayı Düşünüyorum ORtak Arıyorum

fazla uzatmayacagım server çamayı düşünüyorum param eksik ve yanıma ortak arıyorum gerçekten ciddi kişiler eklesin istanbul esenler bayrampaşaya yakın kişiler varsa özellikle eklesin daha iyi olur skype justone2323 kusura bakmayın bidaha paragraf yazmayayım dedim zaten skypeden tüm...
  4. Selcuk Kılıç

Server Açmayı Düşünüyorum Ortak Arıyorum...

arkadaşlar fazla bilgim vermeyecegim konusunca anlatırım daha iyi olur 16 yaşındayım istanbul/esenler/bayrampaşa civarında oturuyorum [bu bölgelerde oturan kişilerin olması daha iyi olur] paramız eksik onu tamamlamaya calısıyoruz gerçekten açmayı düşünen kişiler eklesin skype: justone2323
  5. Selcuk Kılıç

Acil Hub Server İçin Pluginer Lazim

Hub Server İcin Plugin Yapana Oplu Adminlik vericez skype : Justone232e
  6. Selcuk Kılıç

32 GB Huba Alım

Serveri Yapamadık 4-5 Builder Lazım 2Pluginci Hubtan AnlıyorSanız Bize Ulaşın İletişim Skype : Justone2323,live:auslu_u
  7. Selcuk Kılıç

TeknoCraft.Nitrado.Net Pluginci Arıyor

Pluginci Arıyoruz +15 Survival Server için Bize Pack yapması lazım Çok iyisinden Bir Plugin Packi Olsun İletişim için Skype:eraycakmak36
  8. Selcuk Kılıç

Sağlam Bi Server İçin Ekip Arkadaşları Arıyorum Veyahut Sponsor...

Önce Kendimden Bahsedeyim: ->Adım Selçuk 17 Yaşındayım,Bu Oyunu Kücüklüğümden Beri Oynamaktayım İstanbul'da Yaşıyorum.Lisede Okuyorum Gelelim Oyun Hakkında Konuşmaya: ->Nitrado AxiTR Tarzı Şirketmi Dersiniz Bilemem :) Orayla İlgili Bi Tecrübem Oldu Kendi Makinalarına Sahip Büyük Bi Yerde...
  9. Selcuk Kılıç

Server Açmayı Düşünen Arkadaşlar...

SKYPE ADRESİM AŞAĞIDA Arkadaşlar Server Açmayı Tekrar Düşünüyorum Kendimi Tanıtayım Adım Selcuk 16 Yaşındayım Liseye Devam Ediyorum - Oyunu Uzun Bi Süre Oynuyordum Bazı Zamanlar Bıraktım İşte Başka Oyunlara Merak Sardım Ama Bu Oyunuda Bi Yandan Oynuyordum. -İstanbulda Avrupa Yakasındayım...
  10. Selcuk Kılıç

Server Açmayı Düşünen Kardeşlerim Buyursun..

Kardeşlerim ben tekrardan bir minecraft serveri açmayı daha düşünüyorum.şu an İşten Çıkmamdan dolayı Param Kalmadı Ve Açamıyorum Nitradoda az bi Param Kaldıgını Söyleyeyim. Bir Server Açacagım Büyük Bi İhtimal Survival Olacak Bu Konuda Elini Cebine Atıcak Yani Açmamızda Belli Bi Para Sunacak...
  11. Selcuk Kılıç

Server Açmayı Düşününen Ortaklık Sponsorluk Bazında İlgisi Olan Varsa Buyursun

merhaba,fazla ayrıntıya burda girmek istemiyorum -Adım Selcuk Yaşım 17 server açmayı düşünüyorum bunun için beni aratmayacak ortaklar arıyorum.. -Server Açmadan Önce Pluginlerlikte sıkıntısı olmayan,akıllıca servere neyin hangi alımın yapıldıgını bilecek bi arkadas arıyorum -serveri açmadan...
  12. Selcuk Kılıç

.tk Site Yapılır Minecraft Server Sitesi

ARKADAŞLAR www.siteadı.tk adlı site yapıyorum ve bayağı iyi iş getirdi isteyenler oldu ücret ile satmaktayım kendi serverinizin sitesini yapmak isterseniz Skype : justone2323 Mavi Kadın Resmi Bu İşi Yapıyordum Fkat Yapıp Satma Gibi Bi Düşüncem Olmadı Ekleyin Ayrıntılı Konusuruz
  13. Selcuk Kılıç

Server Açabilirim Bu Yüzden Oyun Konusunda Çok Bilgili Kişileri Arıyorum

SUAN ORTADA BİR SERVER YOK VE ADMNİ REHBER ALIMLARI İÇİN EKLEMEYİN. -PARA EKSİĞİMİZ VAR BUNU TAMAMLAYABİLECEK VE PLUGIN VE DİĞER YYÖNETİM İŞLERİ DIŞINDA HERŞEYİ BİLECEK BİRİNİ ARIYORUM SKYPE : Justone2323 [Mavi Kadın Resmi] Olan Onu Ekleyin. - 5 yıldır oynuyorum - 4 Faction Server Açtım 1...
  14. Selcuk Kılıç

Herkese Merhaba Server Açmak İstiyorum maddi durumu iyi ortak arıyorum

ADIM SELÇUK YAŞIM 18 MİNECRAFT HAKKINDA ÇOĞU ŞEYİ NE VAR NE YOK BİLİRİZ PLUGINLERDE AZ Bİ SIKINTIM VAR GERİSİ HER SEY BİLİYORUM ÖNCELİKLE AÇMAM KESİN DEGİL AÇMAM İÇİN KENDİME ORTAK ARIYORUM MADDİ DURUMU OLACAK BİRİ OLMALI NİTRADO HESABIMA 20 TL YÜKLEDİM BİRAZ DAHA PARAYA İHİTİYACIM VAR ORTAK...
  15. Selcuk Kılıç

NimphelosCraft Yetkililerini Arıyor

***************NimphelosCraft Geri Döndü....**************** -> 80 Kişilik Server --> 4 GB Ram -> Çok Ucuz Vipleri ( 10-15-25-35 )TL->Faction Server ->Zevkli Eventleri Ve Vip Çekilişi ->46.105.119.86:25566 Server İPİMİZ ***************NimphelosCraft Geri Döndü....**************** -> 80...
  16. Selcuk Kılıç

Serverim İçin Yardımcı Adam Veya Ortak Aranıyor

arkadaşlar sizlere kısaca bilgi verecegim skypeden daha ayrıntılı konuşabiliriz.Öncelikle Serverimden Bahsedersek Serverimn Herşeyi Hazır Plugin Sıkınıtımız Yok Küçük Oyun içinde ayarlanabilecek Olaylar oldugunda Ayarlıyoruz Serverimiz Yeni Açıldı Fakat Reklam Yapamadık. Şimdi Asıl Konuya...
  17. Selcuk Kılıç

Serverime Ortak Aranır

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Benim serveri Tek başıma İdare Etmem Zor Oluyor Biraz Sıkıntı oluyro girermem o yüzden Serverime Bi bilgili Kurucu Arıyorum Yaşım 17 İstanbulda Oturuyorum Fakat 15 14 yaşında kişilerin Bana ulaşmamasını İstiyorum Ne Geldiyse Bana Onlardan Geldi Biraz Büyük Biri...
  18. Selcuk Kılıç

NimphelosCraft Reklamcı Arıyor

Serverimizi 20 Kişinin Üzerine Çıkarabilecek Reklamcı Arıyoruz Karşılığı Olarak İsterse Vip 40Tl değerinde eğer işinde iyiysede rehber olucak SERVER İP 46.105.119.86:25566 46.105.119.86:25566 Skype : justone23 Yaşının Büyük olmasına öenm veriyoruz
  19. Selcuk Kılıç

SERVERİM İÇİN ACİL PLUGİNER LAZIM

Serverimizin Mapı Herşeyi Hazır Fakat Pluginde Bir Kaç Sorunum Var. Yapılması Gerekenler: -> CommandChest Yapamadık warpları cheste yerleştiremedik ->EpicBoss Editleyebilecek -> Geri Kalan Basit Şeylerde Bize Yardımcı Olucak Pluginer Gerekiyor.(Tag Renkleri Türkçeleştirilmesi Gereken Yerler)en...
  20. Selcuk Kılıç

SERVERİNE YARDIMCI KURUCU-ORTAK VEYA YARDIMCI ALICAKLAR Bİ BAKSIN

Arkadaşlar öncelikle ben uzun süredir minecraft oynamıyorum 5 aydır bıraktım.Fakat bazı durumlar nedeniyle kendi serverimi açamıyorum o yüzden başka serverlerde bir süre çalışmaya karar verdim amaç serverin sürekliliğini artırmak serverlere daha çok ilginç güzel hale getirmek tabi bunun yanında...
  21. Selcuk Kılıç

Turkmeydan.nitrado.net Reklamcılarını Arıyor......

Serverimize Acil Profesyonel 2 reklamcı Lazım En iyi Olanın Rütbesini Yükseklteğiz Diğer kişiye ise Eğer Reklamını İyi yapmışsa Vip vermeyi düşünüyoruz İletişim : justone23
  22. Selcuk Kılıç

Serverinizde Reklamcı,admin,builder Arıyorsanız Dogru Yerdesiniz...

4 senedir oynuyorum bı sure ara verdım bazı bılgılerı unuttum sıkıntı olmaz hemen hatırlarım yas 17 1 server yonettım bır cok kere admın moderator rehberlık builderlık yaptım serverlerda ortak oldum ve en kotu serverere bıle nıtrado hesabına asırı para yuklemelerınde bulundum kendım yuklemedım...