Arama sonuçlarınız

1. J

Minecraft RPG

Merhaba beyler uzun bir süredir ortalıkta yoktum. Bu gece geri döndüm RPG baktım biraz ortalıkta yine güzel bir tane yok ben açsam adam gibi ortalama kaç kişi gelir ?
  2. J

Modern RPG | YETKILI ALIMLARI! | ASE Game

Merhaba beyler bayanlar Modern RPG server kurmayı planlıyoruz bu yüzden yetkili topluyorum. 1 ASE Çalışanı ALINAN : 0 (PLUGINCI) 2 Danışman ALINAN : 0 (REHBER) 2 Reklamcı ALINAN : 0 (REKLAMCI) 2 Mimar ALINAN : 0 (BUİLDER) 1 ASE Üst Çalışanı ALINAN : 1 (MODERATOR) @byferdi42 ✡ Başvuru Formu ✡...
  3. J

Tekkit Lite Server!

Evet beyler Tekkit server oynayacağız gelmek istersen özelden mesaj atman yeterli :)
  4. J

[İSTEK] Mob kestikçe artan level!

Evet beyler başlıkta okuduğunuz gibi mob kestikçe yükselen level skripti veya plugini arıyorum yapabilecek veya verebilecek biri varsa çok yardımcı olmuş olur :) -İYİ GÜNLER
  5. J

Realistic Strategy MmoFPS Server! Alımlar! (DEVAM EDIYOR)

Herkese selam ben Ege FPS sunucuma alımlar yapacağım çok uzatmadan formlara geçelim. -Pluginer Formu- Ad : Yaş(önemli değil) : Skype : Türkçeleştirme oranı (0/10) : Plugin bulma oranı (0/10) : Plugin yapma oranı (0/10) : -Skripter Formu- Ad : Yaş(önemli değil) : Skype : Skript bulma oranı...
  6. J

Realistic Strategy - MmoFPS - Türkiyede TEK FPS SERVER! - Kayıt ol ve oynamaya BAŞLA!

Server Hakkında : Merhaba millet! MmoFPS gibi bir server açmayı planlıyorum. Herkesin yardımına açığım yardım edecekler için skype : ege-ozbay Server Ip : Yakında! Açılış Tarihi : Yakında! Server Sitesi : ReaStr.Wix.Com/MmoFPS Server Formu : Yakında! Kayıt Ol ...
  7. J

Büyük Hub Projesi #Karovin

War is not the only factions. Öncelikle hepinize iyi günler diliyorum.. Başlıkta belirttiğim gibi server hub olacaktır. Serverimizde 7 oyun bulunacaktır. (İstek üzerine yeni oyunlar eklenebilir.) Faction Kitpvp Creative Hunger Games Skyblock Survival Rush Serverimizdeki yasak...
  8. J

Konu IPTAL!

Konu İptal...
  9. J

Karovin / Özel Moblar / Özel Eşyalar / Website / Rpg Tarzı Faction!

Merhaba arkadaşlar Ben Ege bir kaç gün önce MmoRPG server kurduk ama tutmadı. Bu yüzdende faction'a çevirdik. WEBSITEMIZ : http://karovin.website.tc/yardim Texture Pack'imiz(isteyen indirebilir) : http://www.mediafire.com/download/sf2hk9ifaahjffh/Karovin Texture Pack.rar...
  10. J

Karovin Game MmoRPG Server Alımları

Merhaba Arkadaşlar. Karovin MmoRPG Serverine alımlar başladı. Builder Ad : Yaş(önemsiz) : skype :
  11. J

Karovin Game Kılıç , Yay , Zırh Isimleri

Merhaba Sayın minecraftturk üyeleri, yetkillieri Karovin MmoRPG Serverimiz için kılıç , yay , zırh isimleri buluyoruz yardım etmek isteyenler mesaj atsınlar. ismi : bulunma zorluğu : damagesi :
  12. J

Karovin Game Builder - Pluginer Alımları [Devam Ediyor]

Karovin Game Builder ve Pluginer Alımları ; Cok acil!!!! Builderliğin iyi olsun veya pluginerliğiniz iyi olsun DIREK EKLEYIN BASVURUYLA UGRASICAK ZAMAN YOK ; skype : ege-ozbay
  13. J

The Karovin RolePlay ALIMLAR

Merhaba Arkadaşlar ben roleplay server açmayı düşünüyorum bunun için ekip topluyorum. Hikaye ; 11.yüzyılın sonuna doğruydu.. Panuda Tanrısıyla birlikte yaşayan insan toplulukları vardı. Panuda Tanrısıyla yaşamayı kabul etmiyen olursada Panuda'nın Dev Boss Ordusu onları acılar içinde öldürürdü...
  14. J

Karovin Online | MmoRPG | Gizli Bosslar | 2 Büyük Irk | Level Sınırı : 128

Merhaba arkadaşlar MineCraftTürk'de malesefki hiç kimse RPG MMORPG sunucularla uğraşmadığı için bende böle bir server açmayı düşündüm umarımki serveri iyi yerlere getirebilir ve sizi mutlu edebiliriz. Server IP : KarovinRPG.Minecraft.To Sitemiz ; destek-karovinrpg.tk Serverimizin Texture...
  15. J

The Game RolePlay Server alımları.

Merhaba Arkadaşlar ben JustWatch06 (Ege Özbay) son günlerde gördüğüm gibi çok kişi rpg (roleplay) server istiyor. O yüzden bir roleplay server açmaya karar verdim. Hikaye ; 21.yüzyılın sonlarına doğru 3.dünya savaşı çıkıyor. ve dünya yok olma durumuna geliyor ama 8 ülke bir uzay istasyonu...
  16. J

Wolfian Minecraft Team

Merhaba Arkadaşlar ben Wolfian klanının kurucusu Ege öncelikle biraz klandan bahsediyim. Amacımız : Serverlere girip ordaki en güçlü kişiler olmak. Takım Rütbeleri ;; King Archer King Wizard King...
  17. J

Clash Of Clans Server Oynacaksan.

Brnimle Clash Of Clans Server Oynacaksan ingilizcen iyi olmalıdır. oynucaksan skype : ege-ozbay
  18. J

Benimle Kale Savaşı Oynayacak Biri...

Benimle Kale Savaşı Oynayacak Biri Arıyorum. Yaşı Önemli değil ama buildi iyi olacaktır.. Oynayacaksan skypemi ekle : ege-ozbay
  19. J

Benimle Kale Savaşı Oynayacak Biri...

Benimle Kale Savaşı Oynayacak Biri Arıyorum. Yaşı Önemli değil ama buildi iyi olacaktır.. Oynayacaksan skypemi ekle : ege-ozbay
  20. J

NiceCRAFT Builder alımı.!

Evet arkadaşar builder arıyoruz lafı uzatmaya gerek yok direk başvuruya geçelim. Ad : Yaş : Buildlerin ne kadar iyi (10/) : Fotoğrafı varsa at :
  21. J

BlazeCRAFT / Tekrar Açıldı.! / Itemler sıfırlandı.

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce falan açık olan BlazeCRAFT tekrar online. Itemleri sıfırladık Evet Arkadaşlar ilk önce yetkili kadromuzu verelim. Kurucu : EqeJr Skype : ege-ozbay Admin : VirusWeb Skype : VERILICEK. Moderator : Bean_Hammer Skype : VERILICEK. Şimdide resimlerden Biraz...
  22. J

BlazeCraft Tekrar Açılıcak Yetkili Alımları Başladı.

Merhaba McTürk üyeleri bugün BlazeCraftı tekrar açmayı düşündüm ve açıcam. pluginleri ayarladım ama builderlikte uğraşamadım ondan yetkili alımı yapmayı düşündüm. Yetkili Alımları ; Admin (alım bitti) Moderator (alım bitti) Builder (x2) (alım bitti) Rehber (x2) Reklamcı (x3) Evet Alım Formları...
  23. J

Mini TP / EqeJr / v.0.1

Merhaba Arkadaşlar bugün size kendi yaptığım texture packi göstericem ilk önce değişen eşyaların ismiyle başlıyalım. ---------- v0.1 Eklenenler ---------- Brick Bookself Bedrock cobblestone lapis ore diamond dia pickaxe diamond sword diamond axe diamond block zombie stone sword Evet şimdi ise...
  24. J

Klan Savaşları EMFTeam KLANINA GUVENIYORSAN YADA TANINMASINI ISTIYORSAN BUYUR GEL.

Merhaba Arkadaşlar size EMFTeam yaptığı bi etkinlikten bahsediyim. EMFTeam bir klan savaşı hazırlıyor. klanına güveniyorsan yada klanının tanınmasını istiyorsan başvur ; http://emfteam.10tr.net/forumdisplay.php?fid=4 Klan Savaşları 3V3 - 4V4 - 5V5 Yapılıcak nerede yapılıcağı söylenecektir...
  25. J

Texture Pack Önerisi

Merhaba arkadaşlar bana güzel bir texture pack önerirmisiniz ama 1.7 olsun