Arama sonuçlarınız

1. MegaPlay

Local Variables

Selam dostlar, Skript'te particle efekt ile ilgili denemeler yaparken bir problemle karşılaştım, 2 gündür araştırıyorum ancak bir sonuca ulaşamayınca konu açmaya karar verdim. Sorun şu ki, bir particle ismini local variable'ye kaydedip particle spawnlayamıyoruz. Çalışması için direkt olarak...
  2. MegaPlay

Mineliyum - Krallığını ayakta tutabilecek misin?

---|ÖNSÖZ|--- Herkese merhabalar! Mineliyum adlı sunucumuzu uzun süren çalışmalar sonucunda sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sunucumuzun türü krallık olup sizlere eşsiz bir deneyim yaşatmak hedefimizdir. Sunucumuzun ana hatları tamamen tarafımızca kodlanmış olup, sunucu haritası RONİN BUİLD TEAM'A...
  3. MegaPlay

Toplayacağım Sistem

Herkese merhaba, 2500 TL civarında bir sistem toplamayı düşünüyorum. Toplayacağım sistem herhangi bir problem çıkartır mı? Şimdiden teşekkürler :) @Alps ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA COOLER MASTER RS-600 B SERİSİ 600W GÜÇ KAYNAĞI MSI 970A-G43 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3...
  4. MegaPlay

Medieval Hub Lobby - [MegaPlay,xd00agent]

Merhaba arkadaşlar, @xd00agent ile beraber bir hub lobisi hazırladık. Eleştirilerinizi,önerilerinizi bekliyorum. Beğenmeniz dileğiyle.. :)
  5. MegaPlay

MineStick - 1.7.X Çekirdek Sunucu [BETA]

MineStick - 1.7.X Çekirdek Sunucu ########################## Genel Bilgiler Sürüm : 1.7.2 - 1.7.9 İp : play.minestick.net (mc.minestick.net adresi de eklenecektir.) Site : www.minestick.net Facebook : www.facebook.com/minestick Youtube : www.youtube.com/minestickoyunlar Kayıt olmak için...
  6. MegaPlay

Video Alma ve Shader

Merhaba Arkadaşlar, Ben Minecraftıma Optifine ve Shader mod kurdum. Aşağıda vereceğim videodaki gibi sağlam videolar almak istiyorum. Videoyu çeken kişi havada süzülüyormuş gibi oluyor (Örneğin 15. saniye) ama normal minecraft'ta video aldığımız zaman böyle bir şey söz konusu değil. Nasıl...
  7. MegaPlay

Sunucuma Düzgün Logo Yapabilecek Biri Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar , Sunucumuz için belli bir ücret karşılığında logo yaptırmak istiyorum. Yalnız şöyle güzel bir şey istiyorum açık söyleyeyim ki baştan savma olmasın.Kısaca bize logoyu beğendirecek ve logo göze hoş görünecek İlgilenenler için skype : tezzet5 GÜNCELDİR !
  8. MegaPlay

Sunucumuza destek olur musunuz ?

Merhaba arkadaşlar, Şuanda üzerinde uğraştığımız bir sunucu var. Sunucu açılmadan önce bize facebook sayfamızdan destek olursanız seviniriz. Teşekkürler www.facebook.com/minestick NOT : YANLIŞ ŞEKİLDE KONU AÇTIYSAM ÜZGÜNÜM
  9. MegaPlay

Nether Giriş Çıkış Sorunu

ÇÖZÜLDÜ
  10. MegaPlay

İninal kart ile birine para aktarabilir miyim ?

Merhaba arkadaşlar. Yakın bir zaman içerisinde ininal kart almay planlıyorum. Acaba ben ininal kartı kullanarak birine para aktarabilir miyim ? Eğer aktarılıyorsa bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim. Şimdiden Teşekkürler ;)
  11. MegaPlay

Paintball Lobby

Merhaba arkadaşlar, Sizlere şu an hazırlamakta olduğumuz minigames sunucusunun paintball lobisini göstermek istiyorum. Bir önceki skywars çalışmamın biraz basite kaçtığını söyleyen arkadaşlarımız vardı.İyiki de söylemişler. :) Bu görüşlerden yola çıkarak daha görkemli bir şey hazırlamaya...
  12. MegaPlay

End dünyası oluşmasın.

Herkese merhaba, Sunucuda end dünyası lazım olmayacak. Bu yüzden end dünyasının oluşmasını ve komple kapatmayı istiyorum. Mesela netheri server.properties'den kapatabiliyorduk. End'i kapatmanın yolu var mı ?
  13. MegaPlay

SUNUCU SAHİPLERİNİN DİKKATİNE || CHESTSHOP BUGU

Nitrado forumunda paylaşılan bir yazıyı sizlere aktarmak istiyorum. Lütfen konuyu herkesin görmesini sağlayarak güncel tutalım. Arkadaşlar, birkaç gündür "ChestShop" Plugini ile ilgili büyük buglar ortaya çıkmaktadır. Server'ında bu plugini kullananlar lütfen Direk silsinler ve Marketleri...
  14. MegaPlay

Bilgisayarda 1 uzun 2 kısa bip sesi

Merhaba arkadaşlar, Sizlere uzun zamandır yaşadığım bir sıkıntıyı anlatmak istiyorum. Şimdi bu olay 2 günde bir veya 3 günde bir gibi aralıklarla tekrarlanıyor. Bilgisayarımı açtığım zaman 1 uzun 2 kısa bip sesi alıyorum. Ama mesela bütün kabloları , prizleri söküp taktığım zaman bazen...
  15. MegaPlay

Minigames loadout yardım.

Herkese selam, Minigames'in yeni sürümünde loadut'ta değişiklik olmuş. Oyuncu bir oyuna başladığında item vermesi için normalde komut kullanıyorduk ama sistem biraz değişmiş Videonun 1:54'üncü saniyesinden sonraki bölüm loadout'u anlatıyor. Bir türlü yapamadım. Bu işten anlayan biri yardım...
  16. MegaPlay

MegaPlay v1.0 Factions Plugin Paketi [1.7.2]

BUGLAR DÜZELTİLDİKTEN SONRA V2.0 PAYLAŞILACAK.
  17. MegaPlay

Minigames YARDIM !

Merhaba arkadaşlar , mingames pluginiyle ilgili bir sorunum var -Adam bir minigamedeyken sunucudan çıkıyor,tekrar girdiğinde arenanın içinde doğuyor.Ben ayarlayabildiğim bir yerde doğmasını sağlayamaz mıyım ? giriş yapınca arenada kaldığı yerden devam ediyor.Authme'den dolayı kaynaklanan bir...
  18. MegaPlay

Paintball Plugini >> /pl yazınca kırmızı gözüküyor ?

Merhaba forum minecrafttürk üyeleri :) Ben sunucuma paintball pluginini yükledim. Sürekli bu sorunla karışlaşıyorum /pl yazınca plugin nedense kırmızı gözüküyor ve çalışmıyor. Sadece bir kere düzgün çalıştığına rastladım. Sonradan yine bozuluyor /pl yazınca yine kırmızı oluyor.Çoğu serverde...
  19. MegaPlay

Bir sunucuda lapis olmalımıdır ?

Merhaba arkadaşlar. Ben bir sunucu açtım. Sunucuda şu an nerdeyse hiç oyuncu yok sizce lapis eklemeli miyim ? https://forum.gamer.com.tr/konu/tkmc-1-7-2-factions-sunucu.182260/ @quarizmat
  20. MegaPlay

>>>TKMC<<< [1.7.2] Factions Sunucu

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere TKMC adlı minecraft sunucusunu tanıtacağım. Öncelikle belirtmek isterimki sunucumuz emek sunucusudur.Yani lapis ve viphammadde gibi şeyler eklemeyi düşünmüyoruz. Bizi sadece bir kere deneyip değişik fikirler ve öneriler ortaya atmanızı istiyoruz.tabii ki oynayıp...
  21. MegaPlay

Minecraft bilgi kitapçığı

Merhaba arkadaşlar, Serverimde bilgi kitapçığı yapmak istiyorum. Mesela oyuncu bir kod yazınca bilgilendirme kitapçığı verecek. Böyle bir plugin var mı ? @emrah4434
  22. MegaPlay

HUNİ

Arkadaşlar kilitli sandığın altına huni koyunca itemler düşüyor.Bunun için plugin verecek olan var mı ? @emrah4434
  23. MegaPlay

WorldPainter Yardım.

Merhaba arkadaşlar. Birkaç ay önce bilgisayarıma format atmak zorunda kalmıştım.Sistemimi de 32 Bit'ten 64 Bit'e çevirdim. WorldPainter adlı programı duydum ve yükledim.Proje dosyalarını haritaya çevirince cpu %100 oluyor.Bilgisayar resmen bağırıyor. Bu cpu sorunu sadece worldpainter 'de değil...
  24. MegaPlay

>> ÇEKİRDEK SERVER LOBBY DOWNLOAD <<

KONU KAPATILDI
  25. MegaPlay

Şimdiye Kadar Yaptığım Server Çalışmaları

KONU KALDIRILMIŞTIR.YETKİLİ ARKADAŞLAR SİLERSE SEVİNİRİM.