Arama sonuçlarınız

1. cani633

[Lazım] DayZ / WarZ Plugini

Arkadaşlar mc-warz.com'dakinin benzeri bir plugin lazım bana. Biraz oynarsanız nasıl olduğunu anlarsınız. Bana bu plugini / pluginin benzerini bulabilecek olan yorum atabilir mi?
  2. cani633

Crackli Minecraft'la online servere girme.

Merhaba arkadaşlar bi sorum olucak. Ben bi server kurmayı düşünüyorum VPS 7/24 yada kendi PC'mden sadece ben serveri açtığımda baaşkalarının girebileceği şekilde ama sorun şu. ben crack'li minecraft kullanıyorum hani mesela bazı serverlara minecraftımız crackli bile olsa girebiliyoruz ya onu...
  3. cani633

Cracked Minecraft'la online server'a girme.

Merhaba arkadaşlar bi sorum olucak. Ben bi server kurmayı düşünüyorum VPS 7/24 yada kendi PC'mden sadece ben serveri açtığımda baaşkalarının girebileceği şekilde ama sorun şu. ben crack'li minecraft kullanıyorum hani mesela bazı serverlara minecraftımız crackli bile olsa girebiliyoruz ya onu...
  4. cani633

[YARDIM] The HungerGames pluginindeki sorun!

arkadaşlar The HungerGames pluginiyle ilgili bi sorunum var bunu video çektim videoda anlattım sorunumu anlattım burda video açıklamada kullandığım HG pluginini de verdim server log'unu ve plugin listesini yardımcı olabilecek arkadaşlara verebilirim. 480p'de izleyin yoksa zor okunuyor.
  5. cani633

The BukkitGames minimum players sorunu!

Arkadaşlar AhmetMelihTR'nin HG plugin paketini indirdim herşeyi ayarladım ama bukkitgames'in config.yml'sinde minimum_players_start'ı 1 yapıyorum fakat serveri açıp 2 kişi bekliyoruz, geri sayım bitiyor ve yeterince oyuncu yok hatası alıyorum. nasıl düzeltirim? :(
  6. cani633

BukkitGames minimum oyuncu sorunu!

Arkadaşlar deneme amaçlı serverimde bukkitgames plugininde config.yml'den minimum_players_start'ı 1 kişi yaptım ama serverda geri sayım bittiğinde yeterince oyuncu yok sayım tekrar başlıyor hatası alıyorum. nasıl düzeltirim :'(
  7. cani633

Hunger Games Plugin lazım!

Beyler bana hunger games plugini lazım VIP ekleyebileceğim, tribute spawnları ekleyebileceğim, kitleri falan bi arada bulunduran plugin var mı?
  8. cani633

Teklif tamamlayarak BEDAVA Steam oyunları kazanın!

Merhaba beyler size geçen gün bulduğum bi siteyi tanıtmak istiyorum: sitenin adı Tremor Games, bu site size bazı teklifler ve reklamlar sunarak hem kendi kazançlarını sağlıyor, hem size kazandırıyor :) ilginizi çektiyse okumaya devam edin, anlatıcaklarım çok :sırıtmak: Şimdi resimli olarak adım...
  9. cani633

Modern Ev Tasarımı

Arkadaşlarla kurduğumuz serverda can sıkıntısıyla yaptığım modern mimari eser.. Ekleyebileceğim şeyleri,, yada çıkarmam gerekenleri sölerseniz sevinirim :)