Arama sonuçlarınız

1. O

Minecraft Dünya Oluşturamıyorum

Arkadaşlar dün sv'lere giremediğim için minecraft'ı sildim yeniden kurdum.Sonra oyuna girdim biraz survival oynayayım dedim yeni dünya oluştur dedim oyun kapandı.Oyunun açılmasında sorun yok sadece yeni dünya oluştur deyince öyle oluyor.Belki modlarla alakalıdır dedim ondanda değil.Yardım...
  2. O

Minecraftı Satın Alamayorum!

Ya beyler şu minecraftı satın alamıyorum.1 aydır deniyorum olmuyor.3 farklı karttan denedim olmadı karta boş yerde var steamdan oyun filan alabiliyorum.Lütfen yardım edin:gerçektensinirli:
  3. O

Minecraft Multiplayer Hatası

Arkadaşlar multiplayer minecraft oynamak istiyorum server exe yi açıyorum benimkisi çakma olduğu için server propertiesten offline yapıyorum portu yazıyorum her şey tamam ama şimdi sorun oluyor username already registered yada already logged in diyor önceden demiyordu yardım edin bütün sv lerde...
  4. O

1.6.2 Not Enough İtems Çalışmıyor

Arkadaşlar 1.6.2 Not Enough İtems çalışmıyor ne yapabilirim çalışması için?
  5. O

Karlı Ada Seed'i

2 Tane karlı ada var 3-4 tane mağara koyun tavuk var. Seed:3441203131918579948 Not: seed'i kendim buldum
  6. O

Minecraft Satın Alamıyorum

Beyler şimdi bütün kredi kartı bilgilerini doğru yazıyorum pay diyorum almıyor ekranda çıkmıyor. bir şey dönüyor sonra hiçbir şey olmuyor. Lütfen yardım edin 2 gündür deniyorum aynı şey.:'(
  7. O

Minecraft Premium'la Normal Minecraftın Arasındaki Fark Ney?

Beyler Orjinal Premium Minecraftla, Orjinal ama Premium olmayan minecraft arasında ne fark var Birde Normal Minecraft ne kadar Premium Minecraft ne kadar? ;)