Arama sonuçlarınız

1. UgurcanMKA

Survival Games Haritasındaki camlar?

Merhabalar şu survival games haritasındaki camlar nasıl yapılıyor?
  2. UgurcanMKA

PAYPAL-İNİNAL ÖDEME SORUNU

Arkadaşlar steamdan ve optifine cape alıcam ama bir türlü ödeme yapamıyorum ininal karttan para çekmeye çalışıyor kartta yeterli para yok paypal hesabımda 38 tl var neyapıcam yardım edin!
  3. UgurcanMKA

Pluginer Aranıyor!

Nitrado serveri için pluginer arıyoruz survival sunucu olacak
  4. UgurcanMKA

Minecraft Filmi

Ufak tefek hatalarımızda olsa bir HEROBRİNE filmi çektik.Umarız beğenirsiniz ve kanallarımıza destek çıkarsınız çünki çok uğraştık. İşte filmimiz
  5. UgurcanMKA

[İSTEK] Darbe yediğinde kan efekti veren plugin

Arkadaşlar 1.7.2/1.7.5 bukkit için birisine vurduğumuzda kan efektini veren plugin var mı?
  6. UgurcanMKA

[İSTEK] Ölü gibi yatma plugini

Arkadaşlar bukkit 1.7.2/1.7.5 için bi karakterin yerde ölü gibi yatması için plugin var mı?
  7. UgurcanMKA

Fraps Destek

Arkadaşlar bilgisayarı değiştirdikten sonra fraps da sorun çıktı oyun videosu çekerken(minecraft) oyunun sesi çok fazla alıyor oyunun sesini %1 alırsam ideal oluyor bu seferde ben duyamıyorum ne yapmam gerekiyor ?
  8. UgurcanMKA

[KONU KİLİT]

Arkadaşlar bilgisayar aldım mikrofonda cızırtı var fazla bi bütçem de yok olsa 400 liraya ses kartlarını alırım ama 100 lira falan max. http://www.vatanbilgisayar.com/sb-51-pci-ses-karti.html http://www.vatanbilgisayar.com/sb-audigy-value-71-pci-ses-karti.html Bu iki ses kartından herhangi...
  9. UgurcanMKA

Fiber internetin indirme hızına bak

Fiber diye aldım akkde düşen hıza bak adsl de bile 3 mbps oluyo be
  10. UgurcanMKA

[Yardım] Komut Bloğu

Arkadaşlar bir harita üzerinde uğraşıyorum ve mcedit ile komut bloğundaki yazıya renk vermem lazım ama böyle bir sorun var ilk kelime renkli oluyor daha sonraki kelimeler beyaz Güncel
  11. UgurcanMKA

Köylülerle ilgili sorum var

Merhaba bir harita üzerinde uğraşıyorum, bana lazım olan ise köylülerin herhangi bir blok koymadan hareket edememesi bu mcedit ile oldur command block ile olur var mı çözümünü bilen?
  12. UgurcanMKA

Ore Modu?

Arkadaşlar Bigdig de hexxit de vs. bütün madenlerin daha çok çıkmasınını elmas gibi madenlerin üst katlarda çıkmasını sağlayan bir mod var mı?
  13. UgurcanMKA

Veeee Geçmiş Olsun

Vee geçmiş olsun arkadaşlar sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan Twitter kapatıldı dns ayarlarını değiştirmeyenler twittera erişemiyorlar :( işte bazılarının savunduğu kişi sosyal medyaları kapattırıyor sıra facebook ve youtube da
  14. UgurcanMKA

Henry'nin Laneti #1

Minecraft filmleri nereye açılıyor bulamadım buraya açtım yanlış yerdeyse lütfen taşınsın
  15. UgurcanMKA

Konulara Resim Ekleme

İlk olarak konu doğru yerde mi bilmiyorum yanlış yerdeyse konuyu taşıyın lütfen
  16. UgurcanMKA

İlk Mediavel Çalışmam

Orta çağ bu sıralar çok kafa yormuştum şu an yapmakta olduğum harita için sağ olsun @EjderCraft_AliTartan öğretti :) Sizinde düşüncelerinizi almak istiyorum! 1. Görsel 2.Görsel 3. Görsel 4. Görsel 5. Görsel Dipnot: İç tasarımda iyi olmadığım için içerisini boş bıraktım!
  17. UgurcanMKA

Haritaya Müzik-Ses Kayıtları Ekleme?

Haritaya istediğim müziği - kendi kaydettiğim ses dosyalarını nasıl ekleyebilirim?
  18. UgurcanMKA

"İSTEK" Bu tarz video nasıl yapılıyor?

arkadaşlar bu videodaki gibi adamın kendisi hızlı kamera yavaş nasıl yapabilirim bunu?
  19. UgurcanMKA

Telefon Açılmıyor

Arkadaşlar dün akşam telefona root atmaya çalıştım sonra açılmadı telefon acil yardım edin lütfen "Samsung Galaxy S2"
  20. UgurcanMKA

Komut Bloğunda renkli yazma "YARDIM"

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
  21. UgurcanMKA

The Villagers Revenge %7

Merhaba arkadaşlar bu konumda şu an üzerinde çalıştığım ve sonuna kadar devam edeceğim harita olan The Villager Revenge(Köylünün intikamı) tanıtıcam.(Kısacık bir şey) :D Hikaye: Geçmişte Kıbledere köyünde yaşıyordunuz, bu köyde Eddy isimli bir çocuk yaşardı siz Eddy'i istemeden öldürdünüz ve...
  22. UgurcanMKA

iRech Videolar :)

23. UgurcanMKA

Forum Üyeleri Okumanızı Rica Ediyorum!

Merhaba, beni tanıyanlarınız vardır belki içlerinizde bu konuyu açmamın sebebi minecraft haritaları. Haritalar bölümüne bakanlar zaten farketmişlerdir, genelde hep parkur haritaları açılır veya macera haritaları açılır(macera[adventure] haritalarını yapanlarda hep ilk kez yapıyorlar nedense) ve...
  24. UgurcanMKA

Bu bilgisayarı almaya değermi?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-m51ad-tr001s-intel-core-i5-4570-32-ghz-8-gb-ddr3-1-tb-hdd-2gb-amd-hd8570-win81/productdetails.aspx?I_ID=71164
  25. UgurcanMKA

RAM

16 GB Ram alıcamda http://www.vatanbilgisayar.com/ram/gskill-f3-1600c10d-16gao-16gb-(2x8gb)-ares-orange-low-profile-ddr3-1600mhz-cl10-dual-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=59449 bu iyimi?