Arama sonuçlarınız

1. DarkHeros

2 Builder 1 Reklamcı 2 Rehber >> Date Faction Network

Date Faction Network Kabul Edilenler Özel Mesaj Olarak IP Adresi Atılacaktır. ( Sunucu, Map her şey Hazır Amacımız Kadroyu Otturup Sunucu Açmaktır. ) ----------------------------------------------------------------------------------- Date Faction Network Sunucusuna 2 Builder Aranıyor Form; Ad *...
  2. DarkHeros

Minecraft Launcher [ Sunucu Launcher'i ]

(G) = Geliştirme (B) = Tamamlanmış Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Ben Goratrixx, aslında mmorpg sunucusu açacaktım fakat birşeyler kötü gitti ve açmadım, şu an sizlere Sunuculara Özel Minecraft Launcher'inden bahsedeceğim bu launcher tek bir sunucu için olacak, mesela sürüm kısmı editlenecek...
  3. DarkHeros

Reina Roleplay - MMORPG Sunucu Builder Alımları

Reina Roleplay - MMORPG Sunucu Builder Alımları Selam Arkadaşlar Hoş geldiniz. Bugün Sizlere Açacağımız Reina RolePlay 'deki alımlardan bahsedeceğim. Site - Sunucu her şey hazır. Bir tek Sunucuya Builder / Builder Ekibi ve , Bazı Pluginler Kaldı. Az kalsın unutuyordum bir de siteden kayıt :D...
  4. DarkHeros

Kod Bilgili Builder Alımı!!

ALABORA NETWORK FACTION SUNUCUSUNA BUİLDER ARIYORUZ. SKYPE ŞART. YAŞ EN AZ +13 . KATILMAK İSTEYENLER skype : enes.cn çagrıya çekicem 2 - 3 sorudan sonra bilirseniz alıncaksınız. warp market falan yapıcaz bütün warplar bitti market ve boss kaldı.
  5. DarkHeros

Selçuklu Gaming Faction / Roleplay -- Yetkili Builder Alımları

Merhaba dostlar , Selçuklu Gaming F-R sunucu açıyoruz yani roleplay ve faction karışımı builder arıyoruz . Zaten başlangıç köyünü yaptık fakat eksikler var yaş sınırı +14 skype : enes.cn Citizens ( npc ) kodları bilicek , ( quest ) plugini bilgileri olcak. mesela madenden taş toplayan adam gidip...
  6. DarkHeros

>> Selçuklu Klanı Alımları << [Faction Builder]

Arkadaşlar Hoş Geldiniz. Bizim Burada Saygı Şart. Skype de gerek. Bizde klan kurucusu yok hepiniz değerlisiniz. Katılmak İsteyenler "enes.cn" 'ı ekleyebilir (skype)'den.
  7. DarkHeros

Minecraft Hub Sunucu Plugin Yardımı

Merhaba dostlar , ben darkheros. bugün sizlere bir şey soracaktım hub sunucumda portaldan geçmeli bir sistem var. axitrbilişim , ama ben bu faction - skyblock - skywars chatlarını nasıl ayıralabilirim mesela factionunki skywarsda gözükmesin.
  8. DarkHeros

Minecraft Crashed

oyunu açıyorum crashed ya<zıo yardm
  9. DarkHeros

Sunucu İçin Mimar ve Ekibi Gerekiyor. Bütün Warp ve Spawn'ı yapıcak. Faction Sunucu

Sunucumda builder ekibi gerekiyor ekip gelicek bütün serverı yapıcak karşılığında hepsi mimar olucak. tabi ekibin lideri admin aci lgerekiyor. ıp : 185.51.54.108 Lütfen gereksizler girmesin bakımda sunucu.
  10. DarkHeros

StormyMC Faction Sunucu Yetkili Alımları

---- Yeni Açılacak Sunucumuza Yetkili Alımları Burada! ---- Faction Sunucumuz İçin Alınacak Yetkililer : 1 Mimar = Facebook Adresine "www.facebook.com/taome1907c" adresine 2 mimari resim atınız 2 Rehber = 1 'i Baş Rehber Olmak Üzere 2 Rehber. 2 Reklamcı = Sunucular Hariç Sayfalarda , Skype ...
  11. DarkHeros

Reklamci + Rehber Alımları || En az 10 user çekebilecek Reklamci

TheOverCraft Birbirinden Özel Eventler Seni Bekler Haydi Durma Hemen Gir Adamım! +15 'de event Reklamci rehber araniyor! İP : 185.26.146.80:25565 ip den gelin arkadaşlar en az 10 user diyorum ona göre!
  12. DarkHeros

Market yapacak builder aranıyor. ( ayrıntılı market ) vds sunucu

başlıkta belirttiğim gibi. bak işten kaytarmıcak sw hazır sadece market kaldı yaparsa builder ip : 185.26.146.80:25565
  13. DarkHeros

TheOver Craft Yetkili Alımları || Rehber , Reklamci , Builder

*-*-*-*-*-* TheOver Craft *-*-*-*-*-*-*-* IP =- 185.26.146.80:10100 Bol Bol Eventler , Birbirinden Güzel Warp'lar la seni bekler TheOver Craft! Rehber Alımı , Reklamcı Alımı Olacak. Kaçırma! ----------- Arkadaşlar alımlar olacak rehber ve reklamci alacağim. builderi en iyi reklam yapana ve...
  14. DarkHeros

[ Ortaçağ Faction Alım Var ] Builder - Admin

Koşşş . .. . . 88.226.85.194 sunucuda test ederim acil çünkü
  15. DarkHeros

Serverine Pluginer - Admin Arayan İçeri..

Arkadaşlar Serverine Pluginer - Admin arayan tam yerinde! AD : Enes Soy Ad : Akıllıok Yaş : 15 Bilgi : Plugin paketlerim var ayriyetten pluginerim ve plugin yazıyorum - wg we npc gibi ana komutları biliyorum ondan ziyade diger komutları da .s Facebook : https://www.facebook.com/taome1907c...
  16. DarkHeros

Kale Savaşları Serveri [RPG] 'ye alım vardır. Gelişmiş pluginler yazan pluginer aranıyor!

Arkadaşlar aslında GTA türü bir server yapacaktık fakat pluginleri yazarken pc çöktü dosyaları kayıp ettik şimdi böyle bir türe merakımız geldi.Serverde oyuna girince köylü olarak girecek beylikler flan olacak.Server 2000 kisilik TR - EN - 2 dil olacak baska dillerden anlayan olursa yeni dilde...
  17. DarkHeros

Yeni Açılan Servere Builder Aranıyor (işten kaçmayacak sürekli çalışcak)

Yeni Serverim TürkOyuncu Faction Beklerim. Swde hiçbirşey yok 4 5 tane build alcam İp :88.232.253.47
  18. DarkHeros

Adamları Topluca Serverden Atıyor 1 Dakika Sonra Sw açılıyor

bunun belirli süreleri yok serverde topluca adamları atıyor 1 dk sonra flan oyun açılıyor.
  19. DarkHeros

3 Yıllık Profosyonel Builder Arayanlar Buraya [Bütün Pluginlerin Kodlarını Hemen Hemen Biliyorum!]

Arkadaşlar Ben Builderim ve herhangi bir serverde builder olabilirim 4 yıllık geçmişim var. Ve 4 kere builder 3 kere admin oldum.Neden az derseniz 2 defada server açtım (1'er yıllık) Oyun Saten 2011 'de açıldı 2011 + 3 = 2014 yani açıldıgından beri oynuyorum SKYPE : enes.cn
  20. DarkHeros

HopesGaming | 7/24 Server'e Yetkili Alımları |

************************************************************************************************************ Yetkili Alımları Başlamıştır... Hemen Bilgi Vereyim ; Ad : Soy Ad : İstedigin Rütbe : Kaç Yıl Oynadın : Çevrimiçi Süren : Tecruben : Neden Bu Rütbe ...
  21. DarkHeros

WildCraft | Faction Server 7/24 %0 Lag! IP : play.oyungg.net

* Serverimiz %0 Lag %100 Eğlence Garantidir. * Server yenidir ve daha kimse gelişmedi siz gelin ve gelişin.. * Serverimizde Lag Yoktur * Kapanma İhtimali Yoktur. IP : play.oyungg.net *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-* Sıra Geldi Serverden Bazı Karelere...
  22. DarkHeros

HopesTR Gaming = Full Alım Var - Warp flan yapabilcek içeri..

HopesTR Gaming'de alım var ip vermiyorum skype : enes.cn
  23. DarkHeros

byTaome Plugin -¨Plus Pack || 1.8 - 1.7x

Merhaba Yeni Bir Paketle Karşınızdayım.Üzücü bir haberle bunda birkaç scripti alıntıdır.İçindeki Pluginler Tamamen Farklıdır! Authme AutoMessage AutoSaver BattleArena ChestShop Citizens ClearLag Coloured Tab List CombatProtector Essentials Factions FramePicture godPowers GroupManager iConomy...
  24. DarkHeros

byTaome Plugin Pack -¨Starter v1.oo || 1.8 - 1.7x

İlk Paketimle Karşınızdayım ! Arkadaşlar Bazıları Alıntı Fakat Hiçbir Kasma Hiçbir Bug Bulunmamakta. Hemen İçindekilere Geçelim :) AlphaChest AuthMe AutoMessage AutoSaver ChestShop Citizens ClearLag CombatProtector DisguiseCraft DragonCast Essentials Factions GroupManager HatMe HeadDrops...
  25. DarkHeros

DeviceCraft Yetkili Alımları .. [Mod-Smod-Admin-BasAdmin-Rehber-Reklamci]

DeviceCraft Yetkili Alımları.. Ben Ad Soy Ad İstemem Server Yeni Açıldı Meşgulum.. Gelin Konuşalım IP : Devicecraft.serveminecraft.net Server Yenidir. Alımlar : BUİLDER ADMİN B.Admin MOD B.Mod Rehber Reklamci B.Rehber.........................