Arama sonuçlarınız

1. G

37.157.241.250:312 Rayzonline 7/24

serverimize bekleriz 7/24 online Nitroda güvencesiyle sizlerle sürekli olarak rain maden sans ve ox eventleri ile sizlerleyiz
  2. G

Acİl Shader Araniyor

BAŞLIKTADA BELİRTİĞİM GİBİ BANA ACİL 1.5.2 YE UYUMLU SHADER MOD LAZIM
  3. G

1.5.1 Mapını 1.5.2 Ye Convert Edecek Aranıyor

başlıkdada belirtiğim gibi linkini verdiğim mapı 1.5.2 ye konvert edecek kişi aranıyor
  4. G

Serverda Map Çalışmıyor

Beyler server'a girdiğimde bu hatayı alıyorum ve hatayı buldum mapdan dolayı mapı değiştiriyorum sorun bitiyor ama mapda çok şey yaptık ounda kaybetmek istemiyorum buyurun mapın link http://s3.dosya.tc/server4/k2lhOH/world.rar.html bir çözüm bulursanız sevinirim
  5. G

Server De Hata Alıyorum

Beyler 2 gün önce yeni bir sv açtım sv de hata olmadan bayı bir şey yaptık arkadaşlarla bu gün bir hata aldım sw değil map da hata varmış mapı değiştirdim hata düzeldi ama o map da çok şey yaptığım için kaybetmek istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim hatanın resmini de aşağıda veriyorum...
  6. G

DÜNYAMDA HATA VAR

bir iki hafta önce minecraf'ta bir tane yartıcı mod açmıştım çok fazla şeyler yaptım saraylar kaleler icatlarım da var ama bu gün minecraf'ta girdim dünya gözükmüyor %appdata% yazıp orda saves'e baktım dünya haylan var bu nasıl iş anlamış deyilim yardımcı olursanız sevinirim
  7. G

[İSTEK] Doku paketi

Merhaba arkadaşlar ben ölümsüzlük çeşmesi macera mapını oynarken indirdiğim sitede bazı resimler gözüme çartı textures packı harikaa bir şeydi bende siz belki bulabilirsiniz diye resimlerini vereyim 1.4.7. sürümünü bulabilirseniz sevinirim