Arama sonuçlarınız

1. H

Dev Çok Fonksiyonlu Araç

Çok uğraşmadım.Yorum yaparsanız sevinirim.
  2. H

İlk Map Çalışmam

Çok kısa ve anlamsız oldu ama can sıkıntısı :D http://s3.dosya.tc/server3/gIBMTh/TapinaktanKacis-_lkMapCalismam.rar.html resim atmadım gerek yok :D
  3. H

Çiçek veren heykel Artık Gladyatör :D

daha önce yaptığım heykeli gladyatör yaptım umarım beğenirsiniz :D
  4. H

Basketci Skini :D

Basketci diyince aklıma ayağı kırılan adam gelsede yinede skini yapayım dedim
  5. H

Çiçek veren heykel :D

Böyle bir heykel yaptım umarım beğenirsiniz yorum yazarsanız sevinirim
  6. H

Stevenin Artist Dedesi :D

Stevenin tanımadığınız dedesi eğlence olsun diye yaptım yorumlarınızı bekliyorum ..
  7. H

5 Dakika bile almayan basit heykel...

Heykel basit ve heykel yapımıyla pek ilgilenmediğim için pek güzel değil ama eğlenceli oluyo umarım beğenirsiniz :D heykel on.png heykel arka.png
  8. H

Yeni bir skin

Yeni yaptığım skin kendim kullanmadan foruma yüklüyorum :D
  9. H

Market ?

Bukkit serverim var ama market hangi pluginle ve nasıl yapılır bilmiyorum 1.4.7 kullanıyorum ? Yardım ederseniz sevinirim.
  10. H

Yeni bir skin...

Umarım beğenirsiniz :D
  11. H

BUKKİT!!!!

Bukkit server kurulumundaki bat dosyasını açıyorum ve aynen resimdeki gibi oluyor sonrada kapnıyor sistemim windows 7 64 bit fark edermi ve sistemi sunucu açabilecek kapasitede yardım lütfen
  12. H

Beyler kalem var tahtım yok

Kale yaptım ama taht yapamıyorum çalışması olan arkadaşlardan resim video vb bekliyorum düşün düşün aklıma gelmedi youtubedende baktım ordada bulamadım yardım ederseniz sevinirim. :D
  13. H

2. yaptığım skin

2. kez skin yapıyorum umarım beğenirsiniz yorumlarınızı esirgemeyin :D
  14. H

İlginç Muhabbet Masası :D

Canım sıkıldı yapasım geldi :D yorum bekliyorum
  15. H

Aşırı derecede basit kadınlar günü heykeli :D

1-2 dakikalık gün için bir heykel can sıkıntısı :D
  16. H

İlk Yaptığım Skin :)

Umarım beğenirsiniz amatör bir skin :)
  17. H

Server Kurdum Bilgi Lazım

Hamachi server kurdum arkadaşlarımla oynamak için bitti server bende survival moda aldım bi arena yaptım ama içerde pvp modu nasıl aktif olcak birde eşyaları kırabiliyorum ama onlar kırabilicekmi ops listesinde adım yazılı onlarınki yok yeni başladım yardımcı olursanız teşekkür ederim.
  18. H

Bad Login

Kendi hamachi serverimi kuruyorum arkadaşımla 2 kişi oynamak için ama bad login hatası veriyor o kuruyo giriyo yad abaşka bütün serverlere sadece kendi serverlerime giremiyorum yardım ederseniz sevinirim.