Arama sonuçlarınız

1. JusttMee

Server Kurucu Alımı

Server açıcam yanıma forumda bilindik bir kurucu arıyorum (pluginden anlayan) server 70 kişilik 6 gb ram olucaktır.Henüz ne serverı açıcağım belli değil seciceğim kurucuyla birlikte belirliycem.
  2. JusttMee

RUSH Serverım İçin PLUGİNER

Başlıkta dediğim gibi rush serverı açıcam pluginle aram iyi olmadığı için pluginer arıyorum bilgisi tam olmalı yaşı +15 olmalı pluginden anladığını bana kanıtlayacak ve bilindik biri olmalı herkese güvenemem araştırdım bazı kişiliker araya bişeyler sıkıştırıp op filan veriyomuş kendisine bana...
  3. JusttMee

Server açacağım yardım !

Merhaba arkadaşlar öncelikle ben şuana kadar 3 sunucu açtım. Ama hiçbir açtığım serverı tamamlayamadım her zaman pluginlerde sorun çıkıyor veya map yapamıyorum. Sürekli //set komutları ile yapıyorum bir şeye benzemiyor kötü oluyor.Bu sefer yine server açıcam ama pluginci biri bana yardım...
  4. JusttMee

Arkadaşlar yardım edin

KONU KİLİT
  5. JusttMee

ZionCraft Yetkili Alımları

Merhaba arkadaşlar serverı açtım ama hiç warp yok spawn filan var hazır ama market warplar vb. şeyler için adam lazım. Ad: Soyad: Yaş: Kaç yıldır minecraft oynuyor: Tecrübelimi: Buildi iyimi: (Kanıtıyla)Build resimi:(Zorunlu değil ama etkiler) Plugin bilgisi: Kendi minecraft ile bilgisi:
  6. JusttMee

Builder veya Mod Arayanlar Baksın.

Merhaba Arkadaşlar Builder Veya Mod Arayanlar: Adım:Muhsin Soyadım:Yazıcıoğlu Yaş:14 Kod Bilgim (Çok kötü,kötü,orta,iyi,çok iyi):İyi Minecraft'ı Kaç Yıldır Oynuyorum : Yaklaşık 2.5-3 Yıldır Daha önce birçok serverda yetkili oldum.Ama yaklaşık 1 aydır oyuna ara vermek zorunda kaldım.Ama şimdi...
  7. JusttMee

Allah'ını Seven Yardım Etsin !

Ya utorrnet den oyun indiriyordum bir anda yanlışıkla bişeye bastım bilgisayar daki her şey bozuldu tıkladığım her şey birlikte aç diyor yardım edin lütfen.