Arama sonuçlarınız

1. FeyqaN

BreakCraft Sakın Girmeyin

BreakCrafta sakın girmeyin item kasıyosunuz alıyorlar hile diyip boşu boşuna vuruyolar küfür ediyolar hakaret ediyolar sakın girmeyin girersenin kessinlikle pişman olursunuz!!!!
  2. FeyqaN

Minecraft'ım açılmıyor!!!! (Yardım)

Arkadaşlar minecraftım açılmıyor minecraftım orjinal ve yeni launcher kullanıyorum basıyorum play simgesine yükleniyor tam girecekken oyun kapanıyor ve launchere geri dönüyor lütfen yardım edin 10 tane arkadaş var onlarla oynicam Arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımlarınız için ama ben buldum...
  3. FeyqaN

Java Hata Veriyor Lütfen Yardım Edin!!!

Error: Could not create Java Virtual Machine. Error: A fatal exception has occurred . Program will exit. İşte böyle sorun cıkartıyor girerken bu sorunun çözümünü bilen varsa yardım etsin lütfen. YARDIM EDİN :(
  4. FeyqaN

Minecraft'a Ram Veremiyorum!!!

Bİlgisayarım 8 GB Ram 1 TB HDD Intel core i7 işlemci hızı 3.40 ama minecrafta GB veremiyorum ve o yüzden çok kasıyor gamebooster programı var onu kullanıyorum ama hala kasıyor.Yardım lütfen.
  5. FeyqaN

Technic pack server arıyorum technic server açanlar söylesin :(

Technic pack server arıyorum crackli olmasin ama sonra giremiyorum ama serveri söyleyenlere şimdiden çok teşekkür ederim technic istememin nedeni:Technic packi çok seviyorum ama yinede açarsaniz beraber technic oynarız arkadaslar lütfen açarsaniz söyleyin benim türkçem kötüdür o yüzden iyi...
  6. FeyqaN

Lütfen yardım!!!

Tekkit Litede Servere girerken mod hatası veriyor yardım edecek varmi??
  7. FeyqaN

FTB [Cracked] launcher

URL: https://mega.co.nz/#!89JVBLCa!VqC_fWrEs8tbgREC9XWdJVwKqi04O8ziJwHTEdwlSZs İndirince masaüstüne atın ve çalıştırın. Bukadar. :D
  8. FeyqaN

SkyBlock 1.4.7 Map

URL: https://hotfile.com/dl/196947037/77d3270/SkyBlock1.4.7.zip.html Arkadaşlar eski orjinal skyblock hatirladiginiz gibi serverlerdei gibi küçük bi block değil. Ama bunu internetten indirdim yükleyince sorun çikiyodu böyle girmiyodu falan filan araştırdım Bunu düzeltmek için tam 5 dakkami...
  9. FeyqaN

Diamondcraft Süper Hamachi Server

Hamachi ağı: FeyqaN Diamond Arayışları şifre: 123 gelince tp leniceksiniz Bişeyleri kıranlar ban Ip:25.114.232.6
  10. FeyqaN

Feyqan Diamond Arayışları

Merhaba arkadaşlar ilk defa bir server kuruyorum özellikler: white list yok Hamachi serverdir Ağ ID: FeyqaN Diamond Arayışları Şifre: 123 Server 20 kişiliktir Lag fazla olmaması lazım admine hakaret ban veya kick küfür yasak