Arama sonuçlarınız

1. E

Küçük Çaplı Serverim İçin Build Yeteneği olan Arkadaş Arıyorum(+13)

build bilgisi olan pulginler ile arası iyi dürüst skype li bir arkadaş arıyorum lütfen özele yazın
  2. E

Minecraft,Rust,H1Z1,TheForest Benimle Oynarmısın?

Evet Arkadaşlar Minecraft,Rust,H1Z1,TheForest oyunlarından biri elinizde mevcut ise beraber oynayabiliriz Kendime Ait bir serverim var ve şu an map tasarımını yapıyorum isterseniz orda bana yardım edebilirsiniz (admin olarak) survival oynayabiliriz küçük çaplı bir kanalım var oraya video...
  3. E

Server Ram Verme Sorunu [15GB] [çozüldü]

Tek sorun java nın güncellenmemiş olmasıymış Bilgisayarım 16 gb servere 15 gb vermek istiyyorum 15GB=15360M oluyo Run Kodum java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE Ram Verdikten sonraki Kodum java -Xmx15360M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE Aldığım uyarı Bilgisayar özelliklerim
  4. E

portacmak.com sorun

port acmak.com sitesine giriyorum ama farklı birkonu çıkıyor
  5. E

Thaumcraft 1.5.1 Yardım

bana 1.5.1 kurmada yardım edebilecek varmı team viverdan skype=haner78
  6. E

Yardım (Help Me)

1.4.7 bukkit serverim var ama avatar mod bulamadım yardım edermisiniz
  7. E

hunger games 1.4.6 svr girin

Eh eh 1.4.6 hunger games 15 oyuncu kapasitesiyle karşınızda Adminler:Steve , Admin Gerçek kurucu Admin dir hamachi 1.hangar 2.hangar 3.hangar şifreler:123 ADminler Hamachi : adminstar12 ip 25.109.68.191
  8. E

svr 1.4.6

açlık oyunlarının son bölümünü yapıyorum bu yüzden tek başıma yapamam 1 kişiye ihtiyacım var hamachi :eimner şifre:123 vya 1234 katılımcılar 13.01.2013 de oyun başlatılacaktır yapım aşamasında çalışanlar steve,haner78,asdasd ....... . lı yere gelecek kişinin adı yazılacak :D katılımcıların...
  9. E

açlık oyunları 1.4.6 yapıyorum yrdm

açlık oyunlarının son bölümünü yapıyorum bu yüzden tek başıma yapamam 1 kişiye ihtiyacım var hamachi :eimner şifre:123 vya 1234 katılımcılar 13.01.2013 de oyun başlatılacaktır yapım aşamasında çalışanlar steve,haner78,asdasd ....... . lı yere gelecek kişinin adı yazılacak :D katılımcıların...
  10. E

Bnmle Sadece Survivol Oynıyalar 3-2 Kişiliktir 1.4.6

1.4.6 sever eimner gamemode kulananlar atılır lag 100%100 lag yok bilgisyarınıza problem olabilir sever 50 dk boyuncaa açık
  11. E

Sever

minecraft sever opssen şifre:123 opssen sifre:123 pro oyuncular için adminstar12 şifre :123
  12. E

Sever Girin

severimi oluşturdum survivoldır hack yda kod kulanılanlar bannlanırlar hamachi:eimner şifre:123 vya 1234 promolar dışındakinlerde gire bilir
  13. E

Minecraft Forum

En çok hangi haritaları tercih ediyorsunuz soru1 A)Zorlu B)Yaratıcı C)Hayatta kalma 2. A) görev map B)deyişik yapıt map B) yaşam mapı cevapları 1.A 2.B olarak yapınız
  14. E

Map 1.4.5 Dünya78

bu map ı direk atmayın dünya 78 in içindeki yeni dünyayı atacaksınız notlar belirtilmiştir.
  15. E

hamachi sever

hamachi sever arıyorum lütfen yadım edin ıp:5.109.68.191
  16. E

hamachi survival moda oynıycak

hamachi survival modda oynıyacak birisi arıyorum ama haritayı o açacak minecraft1.4.2