Arama sonuçlarınız

1. Doğukan Avcı

Boeing Team Çekim Ekibine Katılmak İstermisin?

Çekim Ekibinden Herkeze Selamlar! Çekimlerimizi Sürdürebilmemiz İçin Oyuncu Aranıyor... Kriterler: Küfür Etmeyecek Kavga Etmeyecek Flood Yapmayacak Saygı Olacak Toplantılara Katılmak Zorunda [ÖNEMLİ] 13+ Yaş Olması Zorunda. SKYPE: GoodSpy52
  2. Doğukan Avcı

Video çekmek isteyen ?

benimle video çekmek isteyen ? Kriterler: Mikrafonu Güzel Olacak 11+ yaş olacak [benim 12] skype hesabı olacak. minecraft'ı olacak küfür etmeyecek. minecraftti iyi bilen sapıtmayacak biri.
  3. Doğukan Avcı

Hamachisiz Serverime Pluginci Arıyorum!!

Serverim yeni. Pluginci arıyorum. Skype: GoodSpy52 Ona Opluk (ADMINLIK) Vericem. Groupmanager olmuyo yaa özellikle gm den anlayan gelsin. gm = groupmanager Essetials gereklimi? çalışması için essentials istemiyorum çünkü. Ve ortak olucaz hadi byy yoruldum lan :D
  4. Doğukan Avcı

HadesCraft Faction Server Koş !

IP:88.251.65.8 Süper Bir Server Eğlence Faction Ne Varsa Hepsi Bu Serverde Koş ! Hemen Gel ! İstediğiniz pluginler mevcut tam bir faction yeah.
  5. Doğukan Avcı

Benimle Minecraft Oynayan Eklesin Skype: Expres195

Benimle Minecraft Oynayan Eklesin Skype: Expres195Benimle Minecraft Oynayan Eklesin Skype: Expres195Benimle Minecraft Oynayan Eklesin Skype: Expres195Benimle Minecraft Oynayan Eklesin Skype: Expres195Benimle Minecraft Oynayan Eklesin Skype: Expres195Benimle Minecraft Oynayan Eklesin Skype: Expres195
  6. Doğukan Avcı

Minecraft'da Benimle Film Çekecek 2 Kişi ! (Filmin Adı: Acımasız Hayat)

Merhaba arkadaşlar ! Ben Dogukan sizinle minecraft'da film çekeceğim ! Ama bunun için adam lazım. mikrafonu iyi olan dublajı güzel olan bir kişi beni eklesin Skype:Expres195
  7. Doğukan Avcı

herkes Gelsiiinn!!!!!!!! Minecraft Dota 2 Yarismasii!!!!! Gel Ve Oyunu Kap (skype Ve Mic Olmali)

:) Skype:Expres195 Ekleyin Gelin Yarismaya katiliinn!! 15- 15 yas alti katilabilir.......
  8. Doğukan Avcı

|fx|clan Yaratıcı Server Gell!!!!!!!!!!!!!!!! (cravite) Sadece Worldedit-worldguard Gelllllll!!!!!!!

En İyi Yaratıcını yap vede opluk kap... Buyrun ip: 46.2.10.31
  9. Doğukan Avcı

Minecraft [noip Alirsam Wlan Bozulurmuu..] !!!

Arkadaşlar Sabit İP Alirsam Wlan gidermi www.no-ip.com dan yorumlardan belitrin..
  10. Doğukan Avcı

Minecraft [noip Alirsam Wlan Bozulurmu] Yardım !!

Arkadaşlar Sabit İP Alirsam Wlan gidermi www.no-ip.com dan yorumlardan belitrin..
  11. Doğukan Avcı

Minecraft (no-ip Alırsam Wlan Bozulurmu) Yardım!

12. Doğukan Avcı

MİNECRAFT Plugin oTürkceleştirme Gelin!!!

Merhaba Arkadaşlar Ben Doğukan... Sizlere Bir Teklifte Bulunacağim.. Bildiğiniz Gibi MİNECRAFT BUKKİT Serverlerde Pluginler İngilizce Ama Ben Size Hem Türkce Hemde Tüm Pluginler Olan Bir Dosya Atacağım... Bu Dosyayi Almak İcin MSN: [email protected] Bu Hotmail Adresinden Bana Ulasabilirsiniz...
  13. Doğukan Avcı

Bana Minecraft Torrenti Veren!!! Lütfen Gel İçeri!

Arkadaşlar Bana Acil Minecraft 1.3.2 Ün Torrenti Lazim Lütfen Atarmisiniz Ben Aradim Baktim Yok Bide Siz Baksanız yaa (Git Al Parayla) Gibi Salak Salak Yorumlar Yapmayin.