Arama sonuçlarınız

1. xedas89

Launcher Sorunu [Yardım]

Merhaba arkadaşlar... Bugün minecraftı tekrar yüklemeye karar verdim indirmeye kalktığımda nerden indirirsem indireyim "setup" şeklinde geldi ve hepsinin launcher'ını açınca karşıma çıkan hata bu yardımcı olursanız sevinirim..Şimdiden teşekkürler :3
  2. xedas89

<***Minecraft Ses Sorunu***>

Beyler terzi kendi yırtığını dikemezmiş ya olay aynen böyle :) direk konuya girmek istiyorum zamanım yok... Format attım format cd si kaçak orjinal değil.. Ve donanımları biraz eski ses driverlarını yükledim ama hala ses gelmiyor.. Heryerde karıştıcıdan aç düzelir diyorlar Sağ alttan ses...
  3. xedas89

MineShafter|Skin/Cape Sorunu

Merhaba arkadaşlar direk konuya girmek istiyorum... Mağlum öğrenciyiz durumumuz yok premium hesap alamadığım için bu yüzden mineshafter'a başvurdum... Skin ve Pelerin yüklüyorum daha sonra swye girdiğimde steve skini var diyorlar ama bende görünüyor ? İzlediğim yollar şöyle; 1-www.minecraft.net...
  4. xedas89

Hamachi |Yonetici İzni [YaRDım]

Öncelikle merhaba arkadaşlar direk konuya girmek istiyorum... Bizim peder yanlışlıkla hamachiyi silmiş .. Simdi evde değil uzakta bi işi var ve admin hesabı kapalı Benim hesabım [Power User] ve hamachi kurarken admin izni istiyor... Bunu izinsiz yüklemenin bir yolu yokmu aceba ??
  5. xedas89

***Bi Zahmet Bakabilirmisiniz***

Edit:Kazık :D
  6. xedas89

***SuRviVaL'da Oynayacak Arkadaş Arıyorum***

Merhaba arkadaşlar kendi başıma minecraft oynamaktan bıktım artık; Multiplayer'da da herkes kendi aleminde; Hamachi server ile oynayabiliriz arkadaşlar ben pek anlamam ama gelecek olan arkadaş kuramazsa ben kurabilirim.. Günün çoğu saatinde online'ım Facebook'tan konuşabiliriz arkadaşlar...
  7. xedas89

**İlk Evim | Girde Bi Bak :)**

Merhaba arkadaşlar...Ben Minecraft'a 1 hafta önce başladım isim vermek istemiyorum sağolsun videolarla bayağı bi öğrendim ve bu bilgimle bi ev yapmaya karar verdim hiç red stone kullanmadım tam olarak bilmiyorum bi red stone rehber haritası bulursanız sevinirim işte ilk evim: Yukardan...
  8. xedas89

!!!!!!!OPTIFINE SONRASI DONE LOADING BEKLEME[YARDIM]!!!!!!!!

Merhaba arkadaşlar direk konuya girmek istiyorum şimdi minecraft'la yeni tanıştım 2-3 gün oldu her neyse game booster yükledim bir kaç ayarlama yaptım donmayı bayağı bi azalttım ama 2 dakika sonra kasma tekrar oluşmaya başladı bende yabancı sitelerde [Optifine Mod] eğer bunu kurarsam kasma oranı...