Arama sonuçlarınız

1. R

[Yardım] Minecraft Skin Search

Öncelikle herkese merhaba.Ben Minecraft Skin Search'a skin yüklemek istiyorum fakat sitenin yeni tasarımında üyelik bölümünü bulamadım.Üyelik bölümü varmı ? Varsa nerededir ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Link:https://forum.gamer.com.tr/...
  2. R

Age Of Wushu Yardım

Arkadaslar Age Of Wushu'ya Yeni Başladım [Jianghu]Fight of Intelligence Adlı Görevde Kaldım Çözemedim Eğer Bilen Varsa Yardım Ederse Sevinirim.
  3. R

[yardım]disguisecraft Nasıl Yüklenir ?

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben DisguiseCraft'ı yüklemeye çalışıyorum fakat Minecraft hata veriyor.Youtube'den de baktım fakat videoda gördüklerimi yapıyorum Minecraft hata veriyor.Size sorum bunu nasıl yükleyeceğimdir.Bilen varsa yardımcı olursa ayrıntılı bir şekilde sevinirim.
  4. R

[yardım] Exp Farm

Arkadaşlar Exp Farm Nasıl Yapılır Spawner Olmadan ? Şundan Bahsediyorum Karanlık Bir Alanda Moblar Spawn Oluyor. Moblar Doğdukça Biz Keseceğiz. Ama Onlar Kapalı Bir Alanda Olduklarından Bize Zarar Veremeyecekler. Bu Nasıl Yapılır Arkadaşlar Detaylı Bir Biçimde Anlatabilirmisiniz Mesela ... Blok...
  5. R

Devil May Cry 4 Hakkında Bir Sorum Olacak

Öncelikle Merhaba Oyunda Weapons Almak İstiyorum Bossları Kesiyorum Fakat Nero'nun Kol'unun Özelliği Çıkıyor Weapons Çıkması İçin Ne Yapmalıyım ? Şimdiden Teşekkürler :D
  6. R

Arkadaşlar Bildiğiniz Element Mod'ları Varmı ?

Arkadaşlar Bildiğiniz Element Mod'ları Varmı ? Mesela Hortum Yaratma Biyerleri Yakmak Gibi Varsa Link Atarsanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler.
  7. R

Arkadaşlar İçeri Bakarmısınız.

Merhaba Arkadaşlar Ben Texture Pack İndirmek İstiyorum Ama Bir Türlü Site Bulamadım Buldum Dosyalar Hatalı Cıktı Bir Link Atarsanız Sevinirim Texture Pack Gerçekçi Olursa Daha Çok Sevinirim Çok Teşekkürler
  8. R

Merhaba Arkadaşlar İçeri Bakarsanız Sevinim.

Merhaba Arkadaşlar bir şey Sormak İstiyorum Adam Modsuz T.A.R.D.I.S Yapmış Nasıl Yapılıyor Bilen Varsa Yardımcı Olurmu? Şimdiden Teşekkürler. Modsuz T.A.R.D.I.S : http://www.youtube.com/watch?v=wAAbUVjJ0AM
  9. R

Arkadaşlar İçeri Bakarsanız Sevinirim Bir Sorum Olacakta.

Merhaba Arkadaşlar Ben Minecraftta Kale Yaptım Ona Ateş Atar Eklemek İstiyorum Fakat Herşeyi Denedim Blaze Tozu Koydum Lav Koydum Çakmak Taşı Ve Çelik Koydum Fakat Beceremedim Çakmaktaşı Ve Çelikle Yere Tıklayınca Yanan Ateşten Atmak İstiyorum Bi Yardımcı Olurmusunuz Olursanız Sevinirim Saygılar.
  10. R

Oyunu Online Oynamak İsteyenler Fakat Oynayamayanlar Bakabilir.

Merhaba Arkadaşlar Multiplayer Oynamak İstiyip Oynayamıyorsanız Okuyunuz Yararlı Olacağını Düşündüm. Şifreniz 1234 Varsayalım Oyuna Girdiniz Minecraft'ta Menülerden Çoklu Oyuncu'yu Seçiyorsunuz Altta Sunucu Ekle Yazıyor Tıkladınız Üstü İstediğinizi Yazın Aşağıya İP Girin Daha Sonra Server'e...
  11. R

Rica Etsem Yardımcı Olurmusunuz

Benim Şöyle Bir Sorunum Var Multiplayer Oynamak İstiyorum Ip Giriyorum /register xxxx (x Ler Şifrem Varsayalım) Daha Sonra /login xxxx Yazıyorum Fakat Altta Username Not Registered Diyor Ne Yapmam Gerek Rica Etsem Yardımcı Olurmusunuz Şimdiden Teşekkürler ( Oyuna Başlayalı 1 Hafta Oldu Biraz...