Arama sonuçlarınız

1. Aykovan

AtinaEnsemble Builder Alımları - Türkiye'de Bir İlk! Faction/Mmorpg/Minigames

Merhabalar dostlar! Hazırlanma safhasında olan profesyonel sunucumuz Atina Ensemble için mimar aramaktayız. Tabi ki birkaç kritere uymak zorundasınız. Doğum yılınız 2000 veya altı olmalı. Konseptimize iyi uyum sağlamalısınız. Fedakar olmalısınız. Gününüzün büyük bir bölümünü Minecraft ile...
  2. Aykovan

Forumdaki Kız Profil Fotoğrafı Dalgası

Arkadaşlar bir süredir forumda görüyorum bütün herkesin profil fotosu ya bi kız ya bi şarkıcı filan nedir bu arkadaş yeminlen bıktım. İnsan gibi bi profil fotoğrafı koyun yeter, diğer arkadaşlarında yorumlarını almak isterim nedir bu dalga?
  3. Aykovan

Ve Feysbuk çöker ... :D

Evet arkadaşlar 19.06.2014 Saat 11:12 ve yaklaşık 10 dk dır facebook girmeye çalışıyorum. Sanırım çöktü yada bakım filanmı bilmiyorum ama girmiyor :D Yorumlarınızı alalım.
  4. Aykovan

Kapatıldı

Çok üzgünüz ancak sunucu kapatılmıştır.
  5. Aykovan

[MMORPG] [Türkiye'nin ilk Metin2 Temalı Serveri]=AtinaSaga=[1.7.4]/Skiller/Öğretici Ustalar/Görevler

=Atina Saga= Atina Saga, iki krallığın büyük savaşını konu alan bir mmoRPG sunucudur. Sunucu'da istediğiniz krallığı seçip ona girebilirsiniz. Sunucu'da "/warp lapis" yazma gibi bir yanılgıya düşmeyin. Bildiğiniz sunucu anlayışını değiştirmeye geldik! Atina Saga Metin2 oyunundan esinlenerek...
  6. Aykovan

☀ EGPOnline™ ∞ 7/24 ♣ <4GB RAM> ♣ <DevLapis> ♣ <PaintWar>

◢EGPONLINE◣ Neden biz? ➊ İlgili rehber ve yetkililer. ➋ Abartısız, sık etkinlikler. ➌ Çoğu sunucu'da olmayan "PaintWar" ➍ Geniş lapis lazuli alanı. ➎ Genişletilmiş market. ➏ Arkadaş canlısı oyuncular. ➐ Ucuz vipler. ➑ Çekilişler. ➒ Youtube kanalı. ➓ Farklı etkinlikler. Ve daha fazlası...
  7. Aykovan

Eğlence Portakalı - Eğlencenin suyunu sıkın!

Merhaba arkadaşlar açılalı 1 ay olan Eğlence Portakalı kanalımızın linki : http://www.youtube.com/eglenceportakali Videoları kanalda bulabilirsiniz.İyi eğlenceler.
  8. Aykovan

World Edit Dersleri

Eğlence Portakalı kanalı olarak ilk World Edit dersini çekmiş bulunuyoruz buyurun izleyin öğrenin.
  9. Aykovan

World Edit Dersleri

Eğlence Portakalı kanalı olarak ilk World Edit dersini çekmiş bulunuyoruz buyurun izleyin öğrenin.
  10. Aykovan

World Edit Dersleri

11. Aykovan

[HEROINE] Minecraft - 176.53.56.195

_Resimler_ _______________________________ Serverimiz Faction Temellidir. Oyunda istediğiniz bir kişiye sağ tıklayarak takas penceresini açabilir, daha sonra takas yapabilirsiniz. Sunucu muzun İnternet Protokol Adresi : 176.53.56.195
  12. Aykovan

Builder Grubu Kuruluyor Best Team

Merhabalar, Arkadaşlar yakında grup yapacağım Best Team adıyla.Başvuru yapıp katılabilirsiniz.Tabi bir testten geçirileceksiniz. Ayrıca geç saatte yapıyorumki çoluk çocuk gelmesin. Hamachi veriyorum basvuru yapacaklar oraya gelsin. Hamachi Adı: Best-Team Şifre : 123 Onayım olmadan...
  13. Aykovan

Skype ekle yardım edeyim.

Merhabalar arkadaşlar 1 yıldır server işleriyle uğraşıyorum.Bayağı bir ilerlettim kendimi ancak ilk zamanlarımda bir şey bilmediğim gibi başka arkadaşlarda var pek bir şey bilmeyen.Onlara yardım etmeye hazırım.Skype ekleyin.WG Olur WE Olur pluginler olur %100 destek vermeye hazırım.Ücretsiz...
  14. Aykovan

Minecraft Rehberi [Youtube Kanalım]

Kanalımın linki : http://www.youtube.com/user/minecraftyasam Özellikle minecraft'a yeni başlayanlar için çok iyi bir kanaldır.İlerde daha eğlenceli videolar çekeceğim.Lütfen abone olunuz :)
  15. Aykovan

Siteye Ne Oldu Ya

Arkadaşlar son 1 gündür minecraftturk'e 5 dk bekleyince giriyordu şimdi düzelmiş.Siteye saldırımı vardı?Skypede bir şey gördüm MineBilişim saldırmış mı ne?
  16. Aykovan

Best Craft Açıldı [faction]

Merhabalar, Best Building olarak da biliniyoruz.Ama artık serverimizin modu değiştirildi.Çünkü creative serverin bugları çok oluyordu.Serverimiz artık Faction. IP Adresi: 176.53.126.108 Serverda Lag Sorunu Olabilir Ama Birkaç Güne Düzelicektir. Server'a Rehber Ve Moderatör Alımı Vardır...
  17. Aykovan

Best Craft Deneme Oyuncularını Arıyor [beta]

Merhabalar, Best Craft [Beta] Serverimizde bugları vb. ölçmek adına servera birkaç deneme oyuncu alınacak.Bu oyuncuların avantajı normal oyunculardan önce başlamış olmaları olacak.Serverda bulunan bazı hata,bug,eksiklikleri bu oyuncular oyun oynarken gördüklerinde bize bildirecekler ve biz...
  18. Aykovan

&best Building& / Yeniden Yükseliyor ! £-türkiye'nin En Iyi Creative Serveri-£

Merhaba arkadaşlar! Bildiğiniz gibi Best Building daha öncedende kurulmuş bir creative server'dır.Ancak teknik sebeplerden dolayı serveri kapamak zorunda kalmıştık. Uzun bir aradan sonra tekrar yükseliyoruz... Fazla söze gerek olmadığını düşünüyorum.Burada 10 paragraf yazı yazarak canınızı...
  19. Aykovan

Minecraft 1.4.6 Tanıtım Serveri :)

Server aççaktımda vazgeçtim beyler konuyu adminler silebilirmi :(
  20. Aykovan

Yildiz Gaming Acildi Surival Mod Lagsiz Oyna

Yildiz gaming serveri acildi.survival mod ip: 188.132.205.227
  21. Aykovan

Creative Server / Best Building

Merhabalar beyler.Evimden creative server kuruyorum.Canı sıkılan gelebilir.Yapı yapıyoruz orda wgli filan.Hoş ortam olcak gelin. IP : 78.176.188.149 <---- En Güncel IP Bu (Modem kapanıp açılınca değişiyor.) Facebook sayfasından öğrenebilirsiniz en son ip yi...
  22. Aykovan

Zombie Invasion Episode-1

Zombie Invasion Episode-1 Hatalar varsa söyleyin düzeltirim.Biraz kısa beğendiyseniz yorum olarak belirtin lütfen. Video : http://www.youtube.com/watch?v=o0NDejhLiZM&feature=youtu.be Arkadaşlar size verdiğim linkten indirin.Klasörü 'RAR' dan çıkartın.minecraft_server.jar ı açın. İsminizi...
  23. Aykovan

Süper Yapılar

Beyler kılıç geçirilmiş kafayı yaparken "jeb_" nickiyle girmiştim o yüzden jeb_ yazıyor.Coderin ismimiydi neydi jeb_ :D Bide kenardaki saçma yapıların sebebi bir serverda birçok kişinin yapı yapmasıdır.Bende bunu yapmıştım. Neyse tamamını ben yaptım : Buda ikincisi: Buda üçüncü...
  24. Aykovan

İlk Heykelim :)

İlk heykelim beyler bayanlar eskiden bu skini kullanıyordum :) Nasıl Olmuş Yorumlarınızı Bekliyorum :)
  25. Aykovan

Builder Aranıyor.

server kapandı beyler gerek yok buildere :/