Arama sonuçlarınız

1. E

Nitrado rezilliği ve pişmanlığı

Nitradodan 3 tane server aldım. BungeeCordlarını 1.7.2 yapmamakta ısrarcılar. Ben 2 gün içinde 120 lira yatırmama rağmen bu rezilliği yaşıyorum yetmiyormuş gibi Derdin NE ? yazıyorlar. Telefondan arayınca skypeden mesaj atın bakarız diyorlar saat kaç bakın arkadaşlar dahada mesaj atmıyor ve...
  2. E

IncidexCraft.Nitrado.Net ! | HUB Server! | Nitrado.NET Kalitesi! | 0 LAG!

IP Adresimiz : IncidexCraft.nitrado.net Factions(50Kişilik) HungerGames(20Kişilik) Creative (20Kişilik) Öncelikle Merhaba Sunucumuz Bu Hafta Açılmış Bulunmakta.Aslında Serverimiz Yazın Açılacaktı Ama Size Bu Güzel Serveri Sizlerle Çabuk Kavuşturmak için Bugün Açtık ama şimdilik Serverimizde...
  3. E

IP Adresimiz : IncidexCraft.nitrado.net Factions(50Kişilik) HungerGames(20Kişilik) Creative (20Kişilik) Öncelikle Merhaba Sunucumuz Bu Hafta Açılmış Bulunmakta.Aslında Serverimiz Yazın Açılacaktı Ama Size Bu Güzel Serveri Sizlerle Çabuk Kavuşturmak için Bugün Açtık ama şimdilik Serverimizde...
  4. E

5. E

PremiumGaming Hub Server Reklamci ARANIYOOR!

Reklamcılara reklamci permi verilecektir . 30 dakika da bi reklam atacaklar bütün forumlara. Userlerle ilgilenecekler IP : MC.Premium-Gaming.Org
  6. E

1.7.2 PremiumCraft ! Çekirdek Server | Faction-SkyBlock-SurvivalGames-Creative!! 1.7.2

Sunucu Adı : ★★ Premium-Craft ★★ Sunucu Adresi : ★★ Mc.Premium-Gaming.Org★★ 185.9.159.172 Sunucu Versiyonu : ★1.7.2★ Sunucu Sitemiz : Premium-Gaming.ORG (aktif) 6GB RAM (0 Lag Garantisi!) Serverimizdir 1 aylık serverdir. Sınırsız kapasiteye sahiptir ve Hub serverdir.%0 Lag vardır.Fakat...
  7. E

HOSTING ARIYORUM DIYENLERE BEDAVA HOSTING!Dal Konuya

Ücretsiz sahip olacaginiz barindirma alani Özellikleri kisisel siteniz yada kücük ve orta ölcekli bir firma sitesinin barinmasi icin yeteri kapasitedir. Tanitim veya hobi, kisisel yada firma siteleri Tatil, doga, dijital sanat gibi fotograf siteleri Oyun ve sanatci fan siteleri vb. projeleriniz...
  8. E

Hosting Arıyorum Diyenlere Bizden SINIRSIZ BEDAVA HOSTİNG !

Ücretsiz sahip olacaginiz barindirma alani Özellikleri kisisel siteniz yada kücük ve orta ölcekli bir firma sitesinin barinmasi icin yeteri kapasitedir. Tanitim veya hobi, kisisel yada firma siteleri Tatil, doga, dijital sanat gibi fotograf siteleri Oyun ve sanatci fan siteleri vb. projeleriniz...
  9. E

((♣^* [★]PREMİUMCRAFT[★]1.6.4[★]HungerGames-Faction-SkyBlock[★]*^♣))

Sunucu Adı : ★★ Premium-Craft ★★ Sunucu Adresi : ★★178.33.122.150:2452★★ Sunucu Versiyonu : ★1.6.4★ Sunucu Sitemiz : Premium-Gaming.ORG (aktif) Serverimizdir 3 aylık serverdir. Sınırsız kapasiteye sahiptir ve FACTION serverdir.%0 Lag vardır.Fakat bazen yeni warp ekleyerken lag olabiliyor kusura...
  10. E

PremiumCraft!!| Builder Aranıyor |

Arkadaşlar biz güzel bir map ekledik sunucumuza çok büyük wgsini attım zombileri kapatamadım 1 kişi builder alacağım fakat wg işlerini iyi bilecek ve build'i iyi olması tercihimizdir. Skype : Professional0662 buradan ulaşın yaklaşık 250 kişiyi geçmeyi hedefliyoruz. Mapımız hazır wg attım...
  11. E

Sunucuyu açıyorum fakat tuşa basın hatası veriyor!

Emrah arkadaşımızla beraber vds sunucumuza 1.6.2 hub server paketini denedik kendisinin fakat açılıyor bu hata alıyoruz : yardım ederseniz teşekkür ederim.Her türlü yolu denedik baslat.bat'da bi sorun olduğunu düşünüyoruz.
  12. E

Vds için Minecraft Dosyaları Lazım Yardım

Arkadaşlar benim vds sunucum var windows işletim sistemli. Minecraft vds dosyaları varmı survivals,hungergames bildiğiniz 1.6.2 sürümü için ben araştırdım biraz fakat bulamadım. Vds için arkadaşlar tekrar söliyeyim bilgisayar için değil :D HungerGames yada Survival server paketi linkini...
  13. E

Minecraft World Edit Ve Schematic Plugin

Arkadaşlar benim server dosyalarımda sadece worl edit var schematic dosyası yokda Schematic Ve World Edit Plugini atabilirmisiniz ??