zPlaster kullanıcısının son içeriği

1. zPlaster

Kurulum-Cinema 4D

tm ::D
  2. zPlaster

Kurulum-Cinema 4D

Kaldırcamda nasıl?
  3. zPlaster

Kurulum-Cinema 4D

Forumda mı?
  4. zPlaster

Kurulum-Cinema 4D

5. zPlaster

Super Meat Boy-Bölüm 1 (Nah Yaparım)

Beğendiyseniz Lütfen abone olun!
  6. zPlaster

Gta Sa İzle!

Seri Beğen Abone Ol Hepsi çok kolay ve tek tuşla!
  7. zPlaster

Gta Sa-Bölüm 1

Batuyla kaan :D
  8. zPlaster

İndivideO-Mari0

9. zPlaster

İndivideo Serisi-Orthorobot "Bitti bitecek lağnnnn"

Kanal Açıklaması Bu tarz videolar ve de eğitim videoları çekicem.Destek için abone tuşu uzak değil.Videoları +-eleştirmek için bir yorum yazıp bırakın bana + katmış olacaksınız. Seri Açıklaması İndivideo Serisi indie oyunlardan oluşan tek bölümlük oyun serisidir.Bu serinin devamı gelsin mi...
  10. zPlaster

Cinema 4D eğitim Yazı oluşturma+Şekilli şukullu yapmak

İlk video.Sonraki videolarda farklı eğitim videoları gelecek 1.C4D 2.Unreal Deveploment Kit 3.Sony Vegas Pro 4.Kurulum videoları Bunlar hedef videolarım
  11. zPlaster

R3D-Craft (256x) Tüm Eşyaların Değişmemesi

bendede bazı itemler değişmemişti heralde sorun r3d crafttadır
  12. zPlaster

Minecraft Ram verme (Resimli+Launcherden)

Bende böyle bir sorun olmadı ayrıca diğer program deyince açık olan programların hepsini kapat skype falan kalsın oda ne kadar ram yerki?Zaten 4gb rami olan birisi 1 gb verse kalan programlara yeterince kalır.8gb falan olan 1 gb versin yeter.sadece 2gb rami olanlar vermesin.En az 4gb olmalı (bence)
  13. zPlaster

Aynen olabilir.Bazıları kodlama yaparak falan yapıyor farklı hatalar alıyor.Bu yüzden açtım.Ayrıca bazılarının 16gb rami var mc kasıyor falan diyor.Sebep bu
  14. zPlaster

Merhaba arkadaşlar ben Kaan.Bugün sizlere minecraftta kasmadan oynamak için ram vermeyi anlatıcam. Bölüm 1: Profilinize girin ve (Edit Profil) Tıklayın Bölüm 2:Alta gelin ver alttaki iki seçeneğe tik atın Sonra 2. bölümde tikini attığınız yere belli kodlar yazıcaz gönlünüze bağlı.Orada...
  15. zPlaster

El Yapımı Yazı Tahtası

emekk :D kamereys benzeyen kutu yap :D