Zopir101 kullanıcısının son içeriği

1. Zopir101

Kasaba Kurma Sunucusu

Katılabilirim - Kasaba vs. şeyleri kurmaya da bayılırım! :lol:
  2. Zopir101

Dünyanın en yararlı çizgi filmi

OHA YUKARIDAKI VİDEOYU İZLEYİN 1:16 SUBLİMİNAL MESAJ VAR Bİ RESİM HEMEN GELİP GEÇİYO HAPPY TREE FRIENDS İLLUMİNATİ
  3. Zopir101

Kendi Devletinizi Oluşturun!! <----- İçeri

Oyun içi ismim: Zopir Krallık ismi:Zopirland (Krallığı) Krallığın bulunduğu biyom:Tayga :D Bayrak:
  4. Zopir101

Yaptıgım 4. evim (düzenlendi!)

O balkon gibi olan platformu direklerle destekleyip daha gerçekçi gözükmesini sağlayabilirdin ama gerisi gayet hoş :)
  5. Zopir101

Dünyanın en yararlı çizgi filmi

2 yıldır izliyorum abi mütüş.
  6. Zopir101

Nasıl başladı?

Minecraft maceram 2012'te App Store'da "Minecraft Pocket Edition-Lite" adında bir oyun görmemle başladı. Sonra yaz tatili geldi ve kuzenlerimle hep bu oyunu oynadık. (NOT: Tabi sonra Lite versiyonu store'dan kalktı ama olsun. :() Sonra Haziran 2013'te Minecraft'ın bilgisayar versiyonu olduğunu...
  7. Zopir101

Minecraft 1.9.2 Vanilla oynamak isteyen içeri

Mod . Creative Ip . 149.202.69.135:40897 Versiyon:1.9/1.9.1/1.9.2 Herkesi beklerim ^^
  8. Zopir101

Sizin Pi Gününüz Ne?

3,848 )10 karakteeeer( 3,848 (Doğum tarihi 1/1/1000) 970,614. (Gerçek olan)
  9. Zopir101

bu içerik sahibi tarafından silindi

Oo gardaş sen de mi Ankara'dansın :D Neresindensin? Benim mahallemin Wikipedia'sına baktığımda 17 bin kişi yazıyordu. Eski oturduğum yer ise 250.000 (Evet kendisi bir mahalle; bkz. Halkalı/Küçükçekmece) Oo gardaş sen de mi Ankara'dansın :D Neresindensin? Benim mahallemin Wikipedia'sına...
  10. Zopir101

Çok korkutmayan CreepliPasta (Rusların Uyku Deneyi)

Bunu 1 yıldır biliyorum ve resimli! Düşündüğümde çok ürperiyorum; ve düşünüyorum, insanların para hevesiyle gelişmek için insanlara ne yaptıklarını... Not: Resimler Deep Web'de de mevcut. İmza: Creepypasta okuyan tatlı yazar ^.^ He bir de bol bol Creepy ler okumak isterseniz sizi Creepypasta...
  11. Zopir101

Build Geliştirme

Ben de gelebilirim ama skype yok minecrafttan konuşsak?
  12. Zopir101

1.8.8 Köy Seedi

Evet seed çok mantıklı. Yani "31" neden ya neden abi. :(