ZereftheBlackMage kullanıcısının son içeriği

1. ZereftheBlackMage

PP'n düşündüğüm şey mi?

PP'n düşündüğüm şey mi?
  2. ZereftheBlackMage

Oğlum Prodhah adına özür dilerim.

Ooo Paarthurnax emmi gelmiş. Hoş geldin reyiz.
  3. ZereftheBlackMage

Kanka şaka maka RP yapalım mı lan biz de :D Neyse sonra sonumuz o ejderler gibi olur. Tövbe 0.0

Kanka şaka maka RP yapalım mı lan biz de :D Neyse sonra sonumuz o ejderler gibi olur. Tövbe 0.0
  4. ZereftheBlackMage

Kanka @Uchiha_Madara susturuldu. O kadar rahatladım ki :D

Kanka @Uchiha_Madara susturuldu. O kadar rahatladım ki :D
  5. ZereftheBlackMage

Acaba bu gelen neyiydi? :{ Bu arada Prodhah-Noobdhah :'[
  6. ZereftheBlackMage

Gerçekten de çok ünlüymüşsün. Bu gün onu öğrendik. Herkesle akrabalığın varmış senin de :D

Gerçekten de çok ünlüymüşsün. Bu gün onu öğrendik. Herkesle akrabalığın varmış senin de :D
  7. ZereftheBlackMage

Al iştee... Hmm çok güzel oldu. Yavaş yavaş. Hmm. Hammm.
  8. ZereftheBlackMage

İlk 6 ay ejder sütü çok önemli.
  9. ZereftheBlackMage

Undertale isimli bir oyun bu o söylediğin şeyle uzaktan alakası yok ama neyse -.-

Undertale isimli bir oyun bu o söylediğin şeyle uzaktan alakası yok ama neyse -.-
  10. ZereftheBlackMage

Ya yeter artık foruma bence bir RP bölümü gelsin. Biz de rahata kavuşalım. :D Yoksa daha çok çıkar bence bunlardan. Amcası da gelir bunun şimdi. Aslında bir RP bölümü güzel olabilir ha. Ben de mi Zeref RP'si yapsam. :D
  11. ZereftheBlackMage

Kim ki bana müttefik olur, zenginliğin tadını hissedecektir!

Sen onu oynayıp öğren bence. Daedra'lardan mı gireyim, Ejderdoğandan mı, Thalmor ve Stormcloack'dan mı? Ohooo. İstersen özelden yaz ama. TES candır bea! Oblivion Krizi <3
  12. ZereftheBlackMage

<3 <3 <3 SKYRİM <3 <3 <3 Seni gördüğüm an aldım Kendini severek sattın Yeni oyuna başaldım Ra-m'in düşük severek oynadım İnsanı bu kadar mı eğlendirir Muhteşem bir aşktır Skyrim! Muhteşem şiir yeteneklerim ve ben Bir kaç gün önce bir konuda yazmıştım. :D...
  13. ZereftheBlackMage

6.2 gb diye biliyorum. Not: http://www.elderscrollsturk.com/index.php?action=profile :D