Zapk kullanıcısının son içeriği

1. Zapk

[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

Hayır son 11 dakika :) Güncell Göz atmanızda fayda yenı bosslar parkurlar ve taskas icin ozel itemler yolda :) 19:00 da event olcaktır bilginize 19:30 da Maden eventini kesinlikle kacırma 19:00 ile 20:00 arası event zamanıı 14:00 da ve 19:00 da event olacaktır bilginize boss kuruldu yenı...
  2. Zapk

Rütbe sistemi ve Sunucum icin ortak arıyorum

merhaba arkadasım benımle skypeden gorusebilirseniz detayları orada konusmak isterim iyi gunler(skype:metafor-17)
  3. Zapk

4. Zapk

Rütbe sistemi ve Sunucum icin ortak arıyorum

Merhaba arkadaslar ben Mirana Gaming in kurucusu hüseyin bazı nedenlerden 1 yıl oyuna ara verdim fakar su gunlerde tekrar server acma istegim benım gerıde kalmıs pluginlerimin yüzünden biraz zor zamanlar gecirmeme yol acıyor.Bir arkadas sayesinde PaidRanks adlı pluginin configini alarak...
  5. Zapk

Konuyu kapatın lütfen

Konunuzun resimleri silinmiş görsellik icin resimleri onarmanız daha saglklı olur iyi günler.
  6. Zapk

skype eklermisin beni bi

skype eklermisin beni bi
  7. Zapk

EverestMC! | Faction 1.7.2 | BOSS! Bol EVENT | ARSA | Lapis | BlackVip | Tabela ENCH - Repair! |

Merhaba @DestanForces https://forum.gamer.com.tr/konu/everestmc-nitrado-net-boss-rutbe-pvp-1-7-x-1-8-x.304927/ Adlı linkte gordugun gibi aynı sunucunun adına aıt aynı bılgılerı tasıyan baska bır forum konusu daha mevcuttur.Baska bir forumsever konunuzu rapor etmeden once kullanmadıgınız dıger...
  8. Zapk

Konuyu kapatın lütfen

@manav000 Sunucu adminlerinin sucu varmı bilmiyorum ama reklam olarak gorevlendirdigi kişilerin gelip bizim sunucumuzda kendi server adreslerinin yayınlanmasını dogru bulmuyorum reklam yaparken ınsanların sunucusunu kırletmeye hakkınız olmadıgını dusunuyorum belki oyuncu degıldır bu igrencligi...
  9. Zapk

[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

18:00 olarak anlastık tüm doslarımız ile ayrıca suan boss bakımı yapıyoruz acsam bile pek ilgilenemem sanırım :)
  10. Zapk

Yeni arayuzumuzun resimlerini acamıyoruz bir kac gun ıcerısınde zaten konumuz bastan sona gozden gecirilecektir.Bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederiz. Sunucu adımız , adresimiz ve haritamız degisti. Tamamen yeni arayüzümüz ile Cuma günü saat 18:00 da karsınızda olacagız. Cuma gunu yanı yarın...
  11. Zapk

Expodia Gaming sizin için geliyor ;)

Expodia Gaming sizin için geliyor ;)
  12. Zapk

Oyuncuları olmasa bile elimizden geleni yapıyoruz.Reklam sorunumuz oldugu icin tekrar diyorum Reklamcı arıyoruz ilgilenenler bana buradan yada facebook sayfasından ulasabilir.. Karne hediyesini almayanlar varsa Mirana Gaming odullerini dagıtmak icin burada.. Mirana yakında sizlerle :))
  13. Zapk

SonCraft - Play.SonCraft.Net - Faction Server - 7/24

Sevgili kullanıcı server tanıtımınız birden fazla konu icermektedir.Lüfen Factions Sunucular kısmıdaki kullanmadıgınız diger konuyu silmenizi arz ederim.
  14. Zapk

Önerileriniz ve isteklerinz bizim icin cok onemli. Sizin bizden isteginiz varsa buyrun sizi dinliyorum :)