ZaGa41 kullanıcısının son içeriği

1. Z

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

Forum kullanıcı adınız:ZaGa41 *Sadece gerçek adınız:Zafer *Yaşınız:16 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:1.5Yıl *Sunulan oyunlara sahip misiniz :Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz( BFChickenGamers,Alim Öncül,Köfteist Köfte Vb.) *Modlu Minecraft oynuyor musunuz...
  2. Z

acil yardım !!

beyler ben mc 1.6.2 craklı oynuyom oyuna verdigi ram 496mb bunu nasıl 1 gb yapabilirim yardım edermisiniz?
  3. Z

İstediğiniz modun listesini yollayın size .minecraft dosyasını yollayayım.

kardeşim bana bu modları yaparmısın 1.5.2 olabilir Not Enough Items PowerCrystals Core Rei's Minimap ComputerCraft Thermal Expansion IndustrialCraft 2 BuildCraft Applied Energistics Backpack ChickenChunks Equivalent Exchange 3 Ender Storage Extrabiomes XL Factorization MineFactory Reloaded...
  4. Z

Acill Yardım!!

Beyler Köfte'nin Distopyası Mod paketi olan warmı
  5. Z

bedavamı preminum wercek

bedavamı preminum wercek
  6. Z

kardes sen benim bilgisayara baglanıp yapabilirmisin

kardes sen benim bilgisayara baglanıp yapabilirmisin
  7. Z

sa kardes ben Minecraft Premium Hesap Alma Yeni Sistem konu da yazdıgın yazını aynısını yazdım...

sa kardes ben Minecraft Premium Hesap Alma Yeni Sistem konu da yazdıgın yazını aynısını yazdım olmadı bana yardım edebilirmisin ???
  8. Z

Konuya Yardım Pls

sa beyler ben minecraft'a not enough Items in 1.5.2 yı bulamadım bulan biri varsa soyleye bilirmi ?? Şimdiden teşekkürler
  9. Z

sa kardes ben [CRACKED]Technic&Tekkit[CRACKED]Updated Fail Hatası konudan geldim ama yine aynı...

sa kardes ben [CRACKED]Technic&Tekkit[CRACKED]Updated Fail Hatası konudan geldim ama yine aynı sorun war yardım edermisin
  10. Z

[CRACKED]Technic&Tekkit[CRACKED]Updated Fail Hatası Düzeltildi.Linkler Yenilendi.

sa kardes bensenin dedigingibi yaptım ama yine update failed hatası aldım bir çözum warmı kardes soylersen sevinirim
  11. Z

Minecraft Survival Oynanacak modpaketi bilenvarmı

Sa arkadaslar ben survival'ı modlu oynamak istiyorum bana mod paketi söyleye bilecek varmı?:surprise:
  12. Z

Premiumsuz Tekkit,Yogbox,Technic Vb. CRACK!!!

Sa kardes bende update Failed hatası veriyor bir cözumu warmı özelden mesaj ata bilirmisin kardes