yusuf412 kullanıcısının son içeriği

1. Y

bana ultra modded survivalı nasıl çözdüğünü anlatsana not hesabım premium

bana ultra modded survivalı nasıl çözdüğünü anlatsana not hesabım premium
  2. Y

[1.4.7/1.5.2 SMP] Kahvepack Modpack [1.4.7 Bukkit]

Merhaba server olarak nasıl kuracağız ? videoda varmı izlemedim.varmış kurmaya çalışıyorum deneyip geri dönerimabi bad login diyiyor crackliyim ben nasıl düzeltecez onu lütfen yardım!
  3. Y

merhaba beyler

beyler ben modlu minecraft serveri kurmak istiyorum [dikkat plugin değil mod] bunun için video izledim ama yapıyorum modlar işlemiyor serverde bana bir anlatırmısınız acil yardım çok acil hemdehiç kimse cevap vermiyo bu forumdada :(
  4. Y

crackli VoidLauncher verecek

aynen bu void launcher'i paylaşan olursa çok büyük sevaba girer :Dben buldum galiba indiriyorum :D
  5. Y

>> Thelegend << Plugin Paketi-v2.1 [ Kesinlikle Sorunsuz+%95 Türkçedir]

Şu yazıları nasıl değiştireceğiz aga otomatik mesaj falan girişteki skype ıd the legend falan söyle birde serverin isminde thlegend tarafından yapılmıstır diyo
  6. Y

Minecraft 1.4.6 Plugin

maalesef verdim onu denemiştim.
  7. Y

Minecraft 1.4.6 Plugin

Evet nolur cevap ver warpla ilgili sorunuda çözemicem map gitti ya uff!.
  8. Y

Minecraft 1.4.6 Plugin

Arkadaşlar serverimin herşeyini yaptım yanlız warpları veya /spawn'ı adminlerden başka kimse kullanmıyor . 1.4.6 Hamachili server nolur yardım not = bide şimdi serverin jar'ına tıklıyorum ama pail ekranı gelmiyor serverdede can't reach diyiyor cevap verenlere çözüm bulanlara adminlik vericem..
  9. Y

Naruto Türkiye - Açılacak - Map Ve Özel Yapım Jutsu Plugini - Alim Var!!

Arkadas meraktan öldüm burda sabırla bekliyom cok ilginc olcak diye 1 ocakta acılacak dediniz acılmadı 5 ocakta acılcak dediniz acılmadı eyer acmaya niyetiniz yoksa bize soleyin.
  10. Y

Bi Survivor Server Açında Oynayak Beyler Güzel Olur :d

olm sen kur diyo hamachi
  11. Y

Bi Survivor Server Açında Oynayak Beyler Güzel Olur :d

olm hic solar survival oynuyan arkasınız varmı :D