yucib123 kullanıcısının son içeriği

1. yucib123

Açılıcak Olan MMORPG Sunucusuna Alım Yapılıyor...

Selamun Aleykum skypeyi yalnis verdin qaliba :)
  2. yucib123

BUILDER VE MOD ARAYAN ICERI :)

Oncelikle herkese selam olsun :) Server de seve-seve mod ve builder yetkilerin de calismak isterim :) hakkim da ise soyle... yasim:17 yasadigim yer:azerbaycan iletisim:skype Discord ts hepsi :D mikrofon var kac yildir buildersin veya modsun: ortalama 1-2 yildir 2sinde de :) gun de kac saat...
  3. yucib123

Yetkili Alımları [ALONECRAFT-TR]

1-Builder İçin Yaşım:17 Adım:Yusuf Skypem:yusif.elimerdani1 Ne kadar zamandan beri profesyonel yapı yapıyorum:1yil Online Saatim:8-9 Eklemek istediğim bir şey:kendim azerbaycanliyim .Zaman 1 yil olsa da hayal gucu iyidir :)
  4. yucib123

AthenaCraft Moderatör Alımı

nedenini sorabilirmiyim?
  5. yucib123

AthenaCraft Moderatör Alımı

isim-Yusuf Yas-17 Sunucunun turunu biliyormusunuz?-Evet metin2 tipli MMORPG sunucu :) Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsun?- hem cok fazla isim yok bos vaktimi degerlendirmek istiyorum hemde 4-5yillik metin2 oyuncusuyuz surda :) Daha önce başka bir sunucuda yetkili oldun mu?: tabikide :)...
  6. yucib123

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Karakter adim:Cemgunes Roleplay isminiz:Jimmy Roleplay Yasiniz:18 Hikaye::Jimmy amca Ben Jimmy. 18 yaşına kadar ailem ile birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşıyorduk. Ta ki ailem beni ve 13 yaşındaki kardeşimi terkedip başka bir ülkeye gidinceye kadar. Hayat artık bizim için çok zor ve para...
  7. yucib123

Nether Sfr-| Uzun Ömürlü Server |-| HERO LAST | Buzul Survival | 1.7.2 | herolast.minecraft.to |)=

Sa arkadaslar bn TRDesTroYeR serverimiz survivaldir gelen gelir IP=SpeedCrafter.nitrado.net pluginler: 1=team vardir 2=altin kurek claimi var 3=koylu takas sistemi var 4=avci warpi var 5=back komutu var 6=zirhsizlara saldiramiyosunuz ver serverde saat 2 den sonra 17/22 (normalde .D) var...
  8. yucib123

Tamamen Yenilenen |> AmetaPVP <| - ├> FULL PVP, CRACKLI, LAGSIZ, HILESIZ

SA ARKADASLAR SERVER PVP-DIR IP= 46.20.1.98 SERVERDE HERGUN YEMEK VE SILAH EVENTI YAPILIR BIDE SANDIKLAR YENILENIR! SILAHLARI SANDIKLARDANDA BULA BILIRSINIZ ! TOP-10 MEVCUTTUR. OYUNCULARI OLDURMEDE BELLI BIR SAYIYA ULAWIRSANIZ TOP-10 KATILA BILIRSINIZ ...