YıkılaYıkıla kullanıcısının son içeriği

1. YıkılaYıkıla

Paradies Network Hub > Factions > Turnuva > Gelişmiş Sistemler > Ve daha fazlası

Merhaba Paradies network oyuncuları bügün bir karar aldık. Paradies network hub sunucusu olarak 1 yıl önce tecrübeli ekibimizle karar alıp yürüttüğümüz bu projeyi 2022 yılında oyunculara sunmaya karar verdik sunucumzu hub olacaktır. şu an sunucumuzda Faction oyun türü bulunmaktadır. İleriki...
  2. YıkılaYıkıla

Yardım Minecraft sunucusu hss_err_pid hatası yardımcı olabilirmisiniz lütfen

Merhaba sunucu konsolunu pluginler çalıştırılıyor ve önüme konsolda şu hatayı veriyor Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM warning: INFO: os::commit_memory(0x00000000fca00000, 11534336, 0) failed; error='Bu i│lemin tamamlanmas² iin disk bellei dosyas² ok k³³k' (DOS error/errno=1455) # # There...
  3. YıkılaYıkıla

[Kaldırıldı] Kaldırılsın

YıkılaYıkıla Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: ParadiesNetwork - Hub Sunucu - CakmaLobi - Lobi - Faction - Bakmadan geçme Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  4. YıkılaYıkıla

[SK] Craft Yasaklama

Jewel network desem hatırlarmısın
  5. YıkılaYıkıla

Optimize Edilmiş Sunucu Başlatma Kodu - Tüm Sunucular İçin

java version "1.8.0_241" Java(TM) SE Runtime Environment (build 1.8.0_241-b07) Java HotSpot(TM) Client VM (build 25.241-b07, mixed mode) java versiyonum bu ram ayarlarını yaptım tiered_compilation=true bunuda fasle yaptım yine olmadı jdk 8 yüklü ama olmuyor sunucum local host ondan olabilirmi
  6. YıkılaYıkıla

Optimize Edilmiş Sunucu Başlatma Kodu - Tüm Sunucular İçin

hacı yeni paylaştıpın start.bat çalışmıyor hata veriyor -jar spigot yaptım java 8 yüklü jdk 8 yüklü verdiği hata ise şu Java HotSpot(TM) Client VM warning: TieredCompilation is disabled in this release. Error occurred during initialization of VM Could not reserve enough space for 3254272KB...
  7. YıkılaYıkıla

Kill Sıralması Kazı Sıralaması Aktiflik Sıralaması

Özel skript yazdırmalısın çok güzel kodlama yapan birisi var işinin arkasında ona istediğin skripti yazdırabilirsin Mr Obliviate#0001
  8. YıkılaYıkıla

Sonsözler skripti | Menülü > Pvp sunucuları için içeri gel acil!

Degiştiririm teşekkürler yorumun için
  9. YıkılaYıkıla

Sonsözler skripti | Menülü > Pvp sunucuları için içeri gel acil!

Merhaba biliyorsunuz ki çoğu yerde aranan bir plugindir ben bunu skript olarak kodladım ve çok güzel şeyler çıkardığımı düşünüyorum Öldüğünüz zaman bir hologram çıkar ve şeçtiğiniz mesaj orda yazar 15 sn sonra silinir /sonsözler > sonsözler menüsünü açar ve istediğiniz mesajı seçersiniz -...
  10. YıkılaYıkıla

Yardım Oyuncu hareket etmez ise sunucudan atılsın.

Eğer essentials kullanıyorsanız şunları yapmanız yeterlidir İçinden şurayı bul "auto-afk: 300" burdaki 300'ü -1 yap Otomatik AFK sorunu ortadan kalkacaktır. Eğer Sunucuda AFK kalınca Atma Problemi var ise: Essentials > Config.yml İçinden şurayı bul "auto-afk-kick:" Yanındaki Sayıyı -1 yap düzelir
  11. YıkılaYıkıla

Yardım Skript variableını titlemanagerde gösterme

%skript_kredi.{player}% bu titlemanagerin variblesidir denersen çalıışacaktır