YigitGT kullanıcısının son içeriği

1. YigitGT

Fake Dead Süper Hardcore Mod Pack

Çok Iyi
  2. YigitGT

mc almak istiyorum

mc almak istiyorum
  3. YigitGT

SERVER AÇACAĞIM ORTAK ARIYORUM

ben olurum ekle skype losaltinos
  4. YigitGT

Team Kuruyoruz 2 Kişi İle Server,Film,VS. +13

ben olabilirim skype losaltinos
  5. YigitGT

Benimle Video Çekermisin

Arkadaşlar Benim ve Bir kaç Arkadaşımla Video ÇekeBiliecek Adınız : * Soyadınız : * Yaşınız : Kaç yıldır MC oynuyorsunuz : * Video Bilginiz : * Skype : * Hemen bugün bir video çekip koyabilir misiniz : * Kanalın reklamını yapabilir misiniz ...
  6. YigitGT

Benimle v. Çeker misin ?

Adınız :Yiğit * Soyadınız : Sezgin * Yaşınız : 13 Kaç yıldır MC oynuyorsunuz : 1.0 * Video Bilginiz : Her bi Boku Yapabiliyorum * Skype : losaltinos * Hemen bugün bir video çekip koyabilir misiniz : İnternet Hızına bağlı * Kanalın reklamını yapabilir misiniz : Belki
  7. YigitGT

Youtube Chanel , Bizimle Oynamak İsteyen ?

AD: Yiğit PREMİUM MUSUN ? : Bir kaç Ay içinde Olucam SKYPE: losaltinos KAÇ YAŞINDASIN ? : 13 MİNECRAFT LA İLGİN NASIL ? : 1.0 ( Video İzleyerek Öğrendim) GÜNDE KAÇ SAAT AKTİF OLURSUN? : 3-4
  8. YigitGT

YouTube Channel Çekecek Arkadaş Arıyorum

ZORUNLU BİLGİLER ; (YAŞ +12) AD: Yiğit PREMİUM MUSUN ? : Bir kaç Ay içinde Olucam SKYPE: losaltinos KAÇ YAŞINDASIN ? : 13 MİNECRAFT LA İLGİN NASIL ? : 1.0 ( Video İzleyerek Öğrendim) GÜNDE KAÇ SAAT AKTİF OLURSUN? : 3-4
  9. YigitGT

Modlu Oynamak İsteyen

açılmıyor
  10. YigitGT

Modlu Oynamak İsteyen

Hexxit Serverin IPsi ne
  11. YigitGT

Modlu Oynamak İsteyen

Şunlar Additional Pipes AdvancedMachines AdvancedSolarPanels Applied Energistics Atomic Science Attachable Grinders BackPacks Armor Status HUD BetterStorage Bspkrs Core Barrels Biomoes-O-plenty Buildcraft Buildcraft Additional BC objects Charging Pad Code Chicken Core Compact Solars...
  12. YigitGT

Modlu Oynamak İsteyen

Adı : Yiğit Yaş : 14 Mod : Nerdeyse Hepsi Bilgi : Gereğinden Fazla
  13. YigitGT

1.6 İsteyenler Buraya

1.6 isteyenler bana ulaşsın Skype: losaltinos
  14. YigitGT

as kardesim

as kardesim