YgiithanKardas kullanıcısının son içeriği

1. Y

MRJPvP >><< En Begenilen Sunucu >><< ONLİNE >><< MRJPvP.Nitrado.net

herkes hacker lütfen banla şunları
  2. Y

Hub Server İçin Deneyimli Pluginer Aranmaktadır.

Yiğithan 13 yaşındayım Skype: yigithan.kardas Plugin Deneyimi: %95 Genellikle Hub serverlardan anlıyorum multiverse felan portaldı carttı curttu :D
  3. Y

http://antikacraft.com/index.php YETKİLİ BAŞVURULARINI BURDAN BAŞVURABİLİRSİNİZ HER TÜRLÜ ALIM VAR

Ya ben yetkili alımlarına girdim ama yeni konuyu nereden açacağım yardımcı olabilirmisiniztmm kardeşim buldum sağol yenlış yere girmişim
  4. Y

Konu Kapansın

Konu Silinsin Lütfen
  5. Y

RIP. Craft Hunger games server

evet çünkü dün açtığımda girmemiştiniz o kadar girecem dediniz girmediniz dün akşama kadar açıktı pazartesi tekrar açılacak
  6. Y

SÜRÜM 1.7.2 Açıldı girebilirsin
  7. Y

5 dk bekleyin pluginlere bakıyom tammı
  8. Y

TEKKİT VE TEKKİT LİTE SERVER AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM NE DERSİNİZ

EVET TEKKİT VEYA TEKKİT LİTE SERVER AÇSAM GELİRMİSİNİZ ?
  9. Y

RIP: CRAFT SURVİVAL GAMES AÇILDI 1.7.2 GİR GİR GİR!

server açıldı sürüm 1.7.2 iyi oyunlar
  10. Y

malesef server hafta içi pazartesi salı perşembe cuma cumartesi (veya tam tersi) günlerde açılmaktadır her zaman açık bırakmayıda öğrenecem bu sayede her zaman açık kalacak bu arada port açmayı bilmiyodum öğrendim demekki yapabilmişim buna sevindim bunun için özür dileriz :)20 dk içinde açılacaktır
  11. Y

0 Sade Survival seven içeri >>>

türk amatör sunucuları bölümünden hungergames serverimize ulaşabilirsiniz
  12. Y

0 Sade Survival seven içeri >>>

evet çünkü deoxer adlı kişi sağolsun ihanet etti ve ağı kapamak zorunda kaldım ama diğer sunucular bölümünden portlu survivalgames serverime bir göz atın :D
  13. Y

Serverda şu an sadece breeze island vardır ama yenileri gelecek İP:176.42.47.119 yada 176.42.47.119:25565 gelin
  14. Y

KONU KAPANSIN

KONU KAPANSIN
  15. Y

Hub serverdan anlayan içeri >>> Rehber Ve Builder Alımı var

server kapandı arkadaşlar hungergames sunucu açtık aynı hamachi ağı girebilirsiniz