yaskolar1905 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Faction Server Bulder Alımımız Devam Etmektedir .!!! Özel VDS Serverimiz

•Ad:Yasin Kurt •Minecraft Oynama Süresi: 1.2.5 ten berı •RedStone Bilme:fake deaddan daha ıyı bılıyorum •Daha Önce Kaç Defa Hangi Yetkilerden Aldığı: 3 tane sw oldu 9 kez admın 19 kez moderator 28 kez build 31 kez ustarhber 40 kez rehber •Yaş: 14 :D biraz kucuk •NOT:BÜYÜK BİR SPAWN YAPACAĞIZ ÇOK...
  2. Y

Kontak RPG Görev Plugininden Anlayanlar

ben bılıyorum skype ver veya sw ıp ver
  3. Y

Serveri emanet edicem 2 Admin,1 Mod,1 Builder

Ad:Yasin Soyad-Kurt Rdstone Bilgisi- Çeşit Çeşit sistem kurarım WE_WG bilgisi- worldeditden anlarım hertür worldediti yaparım. worldguarda gelirsek wg atarım flag ayarlarını yaparım. her tür şeyi yaparım.. Minecrafta ne zaman başladın-kurulduğundan beri varım (sayılır) Olmak istediğin-Admin yada...
  4. Y

Nitrocraft.nitrado.net içeri

öncelikle sa arkadaşlar ben swde rehberim ama swde az kişi var 2 günde 1 event eğlenceli warplar faction server çok eğlenceli alımlar ileride olucak server ip: nitrocraft.nitrado.net server 1.7.2 sürümdür herkesi bekliyorum oyundaki adım Cyborg2
  5. Y

Nitrocraft.nitrado.net içeri

öncelikle sa arkadaşlar ben swde rehberim ama swde az kişi var 2 günde 1 event eğlenceli warplar faction server çok eğlenceli alımlar ileride olucak server ip: nitrocraft.nitrado.net server 1.7.2 sürümdür herkesi bekliyorum oyundaki adım Cyborg2
  6. Y

★KizilYilDiz★ Ortak Aranir.

Adı: Yasin Soyadı: Kurt Yas: 13 Skype: ciciaslan331 MC Bilgisi: profum tüm kodları biliyorum Plugin Bilgisi: hemen hemen tüm pluginleri biliiyorum
  7. Y

Age Of VMOR Projesi Builder Alımları --2015--

Adınız: Oğuz Yaşınız: 12 Nickiniz: PertalGad İngilizce Seviyeniz:ABD li arkadaşlarla çalıştığımız için önemli.) çok güzel Daha Önceki Çalışmalarınız(resimli lütfen.) : çalışmalarım var ama şu an yapımda Neden başvuruyorsun ? : yetkili olmayı çok özledim Daha önce VMOR Craft sunucularında...
  8. Y

Builder alım

abi al bilgilerim Ad,Soyad : yasin kurt Yaş : 13 Adres Bilgileri : izmir buca Okuduğu Okul : buca ortaokulu Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz? 3 yıldır Kaç Minecraft Serverinde oynadınız? 200-300 Toplam Kaç Server Değiştirdiniz? 100-200 Skype iletişim adresi : ciciaslan331 Cep Telefonu...
  9. Y

AntikCraft Gerçek Rehber Alımları

[SPOILER] Ad,Soyad : yasin kurt Yaş :13 Adres Bilgileri : izmir buca Okuduğu Okul : buca ortaokulu Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz? 3 yıldır Kaç Minecraft Serverinde oynadınız? 90-100 Toplam Kaç Server Değiştirdiniz?yetkili olarak 50 normal olarak 200 fln Sunucumuzun beğenilen tarafları...
  10. Y

Age Of VMOR Projesi Builder Alımları --2015--

Adınız: yasin Yaşınız: 12 Nickiniz: yaso20021905 İngilizce Seviyeniz:ABD li arkadaşlarla çalıştığımız için önemli.) ingilzcem biraz güzel Daha Önceki Çalışmalarınız(resimli lütfen.) : cok guzel yapılarım vardı ama silindi :( ama swye gelince gorursunuz Neden başvuruyorsun ? : çünkü yetkili...
  11. Y

Server Haritası

kardeş ben mapı indirdimde warp market nerrde orman nerde hammade nerde onları bulamadim bi yardim edersen cok sevinirim istersen gel swme beraber bakalım ip vereyim 25.137.170.114 ip bu gel bakalım
  12. Y

ExtacyOnline Acildi İceri Gir

Extacy Online Daha Dün Acildi Ama Swmizin Kisi Sayisi Cok Az ** İlerde Craxess Yardim edicek Ve sw buyuyecek alimlarimiz mevcut ben swnin kurucusu AlpSevsel Hepinizi Bekliyorum vip satislarimiz vardir Mega Vip: 5tl Ultra Vip: 10tl veeeeeeeeeee iiiiiiiipppppp:::::::: KamonCraft.nitrado.net...
  13. Y

FearCraft Açıldı Swye Gelirseniz Beni AlpSevselin Reklamindan Geldim Diyin

Arkadaşlar bazı hatalardan dolayı serverimizi gündeme getiremdik ama şimdi acıldık !! +20 Event :) Hadin kopaalım !! Gececiler acilen doluşun svye !!! Ip adresimiz : 85.131.213.30:25565 Ip adresimiz : 85.131.213.30:25565 Ip adresimiz : 85.131.213.30:25565 Ip adresimiz : 85.131.213.30:25565...