xXxkadiraltanxXx kullanıcısının son içeriği

1. X

Permium Minecraft sahipleri buraya!Her tür alım var

[Yetki]:Moderatör [Ad]:Altan [Soyad]:Savaş [Neden Serverda yetkili olmalısın?]:Kendime Güveniyorum :) sunucudaki kişilerle iyi anlaşır sorunlarını gidermeye çalışırım [Ne kadar bilgin var]Ne Diyim 2 Senedir Multiplayer oynuyorum
  2. X

Cense-Craft Survivor 'Yetkili Alımları' VAR !!!!! Her Türlü Alım Var KOŞ GEL ''ADMİNLİĞİ'' KAP .....

Mod Olabilirim Skypeden ekledim wg ve we'nin bütün kodlarını biliyorum
  3. X

Acil Builder Aranır!

Ad:Altan Yaş:14 Skype:Altan.Savaş Bilgileriniz:Wg We'nin bütün kodlarını biliyorum
  4. X

Sunucuma Yetkili Alımları Var.İçeri Doluşş.

Adı Soyadı :Altan Savaş Hangi Alanda Çalışmak İstiyor? :Rehber Kaç Yaşında? :14 Skype Adresi :Altan.Savaş
  5. X

RohanTurk Server daha yeni sıfır başlangıcı atıldı her alım var[admin,mod,rehber,reklamcı,BUİLDER]

Adı ve soyadı:Altan Savaş Daha önceki tecrübeler: Daha önce 2 serverda admin 5 serverda mod 2 serverda rehber oldum Yaş:14 Skype adresi:Altan.Savaş Kaç yıldır mc oynuyor:2 yıldır oynuyorum İnsanlarla ilişkisi:Kesinlikle Küfür etmem Oyunculara karşı çok saygılıyımdır.
  6. X

Rehber Arayanlar İçeri

Merhaba arkadaşlar serverına rehber arayanların çaresi bende :) Serverda bütün oyuncularla ilgilenirim kesinlikle küfür etmem bütün oyunculara saygılıyımdır.Bazı serverlarda adminlik ve rehberlik yapmışımdır eğer rehber yapmak isterseniz skype:Altan.Savaş
  7. X

Benimle mcsg de oynayacaklar içeri

Merhaba arkadaşlar yeni premiumum tek olarak mcsg de filan oynuyom tek olunca tabi insanlık hali sıkılıyom benimle oynuyacak olanlar skypetan ekleyebilir ekleyenler lütfen Premium olsun Skype:Altan.SavaS
  8. X

ARKADAŞLAR JOLLYCRAFT AÇILDI ALIMLAR OLCAK

ne alımı var ?
  9. X

Truva 91.121.62.31:31

bunu hayatta kalma bölümüne yapsaydın
  10. X

kardeş server alımları bittimi ?

kardeş server alımları bittimi ?