WimpniTR kullanıcısının son içeriği

1. WimpniTR

Minecraft Çiftçi Renderi - [BLENDER]

Çok güzel, devamını bekliyoruz. :)
  2. WimpniTR

Technic Launcher Açılmıyor Yardım edin.

Yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi?
  3. WimpniTR

Doğru söze ne denir...

Doğru söze ne denir...
  4. WimpniTR

[YARDIM]MİNECRAFT SORUNU

Tabii ki öyle fakat işe yararsa sorunu daha hızlı çözmüş olacak ve maalesef bazı kartlara güncelleme gelmiyor artık.Örneğin benim kartım ATI Radeon HD 3870. Ben de MC'yi açarken benzer bir hata almıştım ama ATI'den bir güncelleme indiremedim. Aygıt Yöneticisinden güncelleyince işe yaradı.
  5. WimpniTR

[YARDIM]MİNECRAFT SORUNU

Aygıt Yöneticisinden Ekran Kartınızı güncelledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp deneyin.
  6. WimpniTR

[YARDIM]MİNECRAFT SORUNU

Merhaba, Minecraft'a herhangi bir mod yüklediniz mi, eğer yüklediyseniz modları kaldırıp açmayı deneyebilirsiniz..
  7. WimpniTR

Güzel mizah.

Güzel mizah.
  8. WimpniTR

Sağolasın, eyvallah :)

Sağolasın, eyvallah :)
  9. WimpniTR

Teşekkür ederim, olur ederiz :P

Teşekkür ederim, olur ederiz :P
  10. WimpniTR

Zort

Zort
  11. WimpniTR

Zort

Zort
  12. WimpniTR

Turco Philharmonic - Minecraft Sweden Sanal Orkestra Cover'ı

Öncelikle çok teşekkür ederim. :) Fakat böyle düşünmeni istemem. Neden biz de yapamayalım, ne eksiğimiz var? İstesek çok daha iyi şeyler yaparız. Kendimizi küçük görmek bize sadece zarar verir.
  13. WimpniTR

Turco Philharmonic - Minecraft Sweden Sanal Orkestra Cover'ı

Orayı daha uzun yapsaydım emin ol "yalnız orayı çok uzun yapmışsın" diyen biri çıkacaktı. Eleştiri için teşekkürler.
  14. WimpniTR

Minecraft Survival : Bölüm 1 - Hızlandırma

Yok maalesef koyamıyorsun, zaten videoyu yeni upload etmişsin. Sil youtube'dan müziği koyup tekrar upload et.
  15. WimpniTR

Minecraft Survival : Bölüm 1 - Hızlandırma

Konuşmanın sonlarına doğru bu müziği koy ama çok kısık sesle başlasın. (Fade in yap.) Tam müziğin 25. saniyesinde senin videonun hızlandığı kısma gelsin.