WarnerBros kullanıcısının son içeriği

1. WarnerBros

Vay be... Minecrafta geri mi dönüyorum ne :D

Vay be... Minecrafta geri mi dönüyorum ne :D
  2. WarnerBros

Texture Box v1.0

Hotfile güzel de hız limiti koyuyor ve 30 dakika içerisinde başka bir indirme yapmış olanları bekletiyor. Hem dropbox da fena değil. Ayrıca dediğin tavsiyeye bir sonraki güncellemede kategorileyerek uyarım ama zaten bunu uploadlaması bile 1 saat sürdü tekrar uploadlamaya gerek olmadığını...
  3. WarnerBros

Texture Box v1.0

Merhaba arkadaşlar bugün sizinle daha önceden de yapmaya çalışıp başaramamış olduğum bir projeyle yeniden karşınızdayım, bu sefer kendime güveniyorum. Texture Box Nedir? Ne değildir? Texture Box bir doku paketi değildir doku paketlerinin bir araya getirilip beraber sunulduğu "bir doku...
  4. WarnerBros

Minecraft Wallpaper | Designer By Emrendersoz | İlk Çalışmam

Güzel olmuş resimler arkaplan vs. ama yazı yazma fikrini beğenmedim sonuçta bu bir wallpaper
  5. WarnerBros

Yukarıdaki Üyeye Sebepsiz Ban

neden fenerbahçelisin bannn!!! (not takım tutmuyorum)
  6. WarnerBros

Yukarıdaki Üyeye Sebepsiz Ban

adın niye al2mert değil ban!
  7. WarnerBros

Tebrikler galatasaray.

Tebrikler galatasaray.
  8. WarnerBros

Video Çeken Arkadaşlar Bir Bakıverin

Meraba sayın video çeken ve kanali olan sevgili kişicikler. steam birçok kişiye dota 2 davetiyesi verdi insanlara hediye etmesi için. Bu kişilerin arasında bende varım ve isteyen videoculara kanalını meşhur etmesi için dota 2 lerimi çekiliş yapması için vericem 10 tanesini. Bekliyorum...
  9. WarnerBros

Merhaba, online bulundugun bir zaman skype adresimi ekle lütfen. Bir teklifimiz var...

Merhaba, online bulundugun bir zaman skype adresimi ekle lütfen. Bir teklifimiz var. Sinanyavas12 skype adresim.
  10. WarnerBros

Minecraft Sunucu Listesi [APP]

Versiyon kontrolü yapılamadı mesajına tamam de çıkan şeye de devam de program açılıyor da sunucu listesini indirmeye çalışınca Master Server'a bağlanılamadı hatasını alıyorum.
  11. WarnerBros

Mineshafter

Şimdi bi' sorum var diğer üyeler mineshafter kullanmıyorlarsa skinimizi veya cloakımızı görebiliyorlarmı görebiliyorlarsa deneyeceğim fakat aksi bir durum ise çok karışık oyüzden denemeyeceğim.
  12. WarnerBros

Minecraft Türk'e Nereden Katıldınız?

Facebook Sayfası.
  13. WarnerBros

Hangi Oyunları Oynuyorsunuz?

Mirrors Edge
  14. WarnerBros

Slime Rehberi

Ben cjb yükleyip chunk buluyorum :D
  15. WarnerBros

Koyunları Boyamak

Teşekkürler güzel olmuş.