WarChere kullanıcısının son içeriği

1. WarChere

Bir modun adını unuttum

Arkadaşlar hani bir mod vardı.İtemleri hangi moda ait olduğunu yazıyordu.Bilenler o madın adını söyleyebilirler mi ?
  2. WarChere

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Forum Kullanıcı Adınız: WarChere *Sadece Gerçek Adınız: Recep *Yaşınız: 13 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 , 2-5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Nileppez del 87 , AzelZa Oynuyor , Burak Oyunda. *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet *Eklemek istediğiniz herhangi...
  3. WarChere

>HexxiT Oynamaya Ne Dersiniz?<

Başlıkta belirttiğim gibi. Server >Hamachisizdir< Ben dahil en fazla 3 kişi olur. Micro: Olmalı<_< Skype: Olmalı<_< Yaş:12-15 İnsan gibi oynayacak , yardım edecek. Öyle benim arkamdan iş çevirmeyecek. Diamond (:ecehver:) bulduysa söyleyecek paylaşcaz. Eğer öyle bir şey yapan olursa Direk ''BAN''...
  4. WarChere

---Uzaylı İstilası--- Adventure Ve Puzzle Türkçe 4 Kişilik Map

Yok Olmuyo Türkçeye Basıom Yinede İngilizce oluyo Ama Sadece 1.6.2 de 1.5.2 böyle bir sorun yaşamıyorum
  5. WarChere

Link Mevcut spawnpoint yeri farklı bu ne mk :sırıtmak: Hemen Konuyla İlgileniyorum Teşekkürler Crack oynadığımdan dolayı türkçe oynayamıyorum.
  6. WarChere

Konuyu Fazla Uzatmaya Gerek Yok Oyunun İçinde Tüm Bilgiler Mevcut. Resim Koyacaktım Ama Beceremedim ;) Eleştirilerinize Açığım.Yorumlarınızı Bekliyorum. Dowland:http://www.mediafire.com/download/9dhb09g9dlka8ud/Uzayl%C4%B1_%C4%B0stilas%C4%B1.rar
  7. WarChere

Türkçe Parkur Map

Bilgisayarı kapatıp açarsan belki geçer.+1
  8. WarChere

Türkçe Parkur Map

Eleştirdiğiniz Benim İçin İyi Oldu Çünkü Hatalarımı Anladım ;)
  9. WarChere

özele gel.

özele gel.
  10. WarChere

Gelebilirsin.

Gelebilirsin.
  11. WarChere

Türkçe Parkur Map

Bu Arada Çok Kısa Olduğu İçin Hepinizden Özür Dilerim.
  12. WarChere

SERVERİM İÇİN MAP

Kardeşim Ağ Mevcut Deği Diyor.
  13. WarChere

Türkçe Parkur Map

Benim Yeni Ve İlk Hazırladığım Parkur Maptır.Yeni Hazırladığım İçin Bazı Bölümler Kolay Oldu.Eleştirilere Açığımdır.Çünkü Bir Daha Ki Sefere Bu Tür Hatalar Yapmamaya Çalışırım. Dowland:https://hotfile.com/dl/229998446/a59d9c3/Trke_Parkur_Map.rar.html
  14. WarChere

Bnmle Hamachi Server Oynayan Varmi?

Benimle olabilir... En yakın zamanda cevap bekliyorum. :)