vokka901 kullanıcısının son içeriği

1. vokka901

Soru-cevap I Bukkit Plugin I Yardım I Türkçeleştirme

Şu anda biraz ara vermiş durumdayın bu minecraft işlerine boş bi zamanımda türkçeleştirip sana mesaj atacağım.
  2. vokka901

SistemOyun Enfeksiyon Serveri Pluginsleri ( Tüm Ayarlariyla Beraber! )

Teknik olarak ilk zombi dalında serveri biz açtık fakat bu birşeyi değiştirmez uzun süreli kaliteli bir serveri siz sağladınız işinizde başarılı olduğunuzu düşünüyorum ilk sen açtın ben açtım bunlar saçma şeyler neticeye bakacaksın açtında nerede ? Kutlarım sizi plugin paketinizi inceleyeceğim...
  3. vokka901

Forumu Yenilendiğinde Böyle Oluyor

Yada kökten çözüm için önbellek boşaltılmalı ki tarayıcınız hatalı olan yeride yok etsin ve yeniden sayfa açılınca verileri düzgün indirsin :)
  4. vokka901

Beyler Pluginimi Yaptim +18 Ler Gelsin

Biraz gerildim :D
  5. vokka901

Beyler Pluginimi Yaptim +18 Ler Gelsin

Saçma!!! Böyle bir şey yok arkadaşlar 10 yaşındakilere inanıpta kendinizi saf durumuna düşürmeyin. Ha çok istiyorsanız Yatak üzerine çıkınca yazı çıkan bir plugin yaparım ama böyle bir şey yok ! Formdan iğrendim yemin ediyorum -.- Pluginlerle animasyon tasarlayamazsınız.
  6. vokka901

Sizden Ricam Bugün Biraz Televizyonlara Bakıp Gözünüzü Açmanız! Nereye Gidiyoruz Diyebilmeniz!

Sizden Ricam Bugün Biraz Televizyonlara Bakıp Gözünüzü Açmanız! Nereye Gidiyoruz Diyebilmeniz!
  7. vokka901

[İstek] /help Komutunu Devre Dışı Bırakma

Ayarlarsan evet.
  8. vokka901

Legendary message'ydi sanırım, otomatik mesaj atan. Lah engellemek için de Ptweaks kullan.
  9. vokka901

Böyle bir satır bul Show other plugins commands in help. non-ess-in-help: true ---- false yap
  10. vokka901

Essentials ayarlarından helpin olmamasini saglayabilirsin. /pl komutunu engellemek için ise bunu kullan.
  11. vokka901

[istek] Asa Plugini

RPG Items kullan.
  12. vokka901

Profil Resmiii!

Profil Resmiii!
  13. vokka901

Arkadaşlar 1 Bakarmısınız ? Yine Size 1 Dorum Olacak.

1. worldguard ile yapılıyor diye biliyorum. 2. Gerekli gereksiz her şey için plugin kullanmayalım bu laga yol açar. CommandBlocklada rahatlıkla böyle bir şey yapabiliriz yada illaki plugin : bu ya da bunu dene.
  14. vokka901

Severde Çok Lag Var Ne Yapmalıyım ?

Essentials ayar dosyasi ve thebukkitplugin ayar dosyasını verirsen halledebirilim.
  15. vokka901

[istek] Asa Plugini

Tavsiyem budur diyerleri çok dandik ;)