Vezir97 kullanıcısının son içeriği

1. Vezir97

Sürüm 1.7.2 ™KingCraftTR-SurvivaL Max 10 Player Ulaşırsa Event Yapılacaktır.

Serverimizin Özellikleri Hergün Farklı Eventler Yarışmalar Wg Lockett Ve Bunun Gibi Pluginlere Sahip 1.7.2 Serverimizdir. Server Hakkın'Da Çok Fazla bir şey Söylemiyeceğim Buyrun Gelin. Hamachi Adları Ağ Kimliği:İp:25.218.121.79 [1]™KingCraftTR Ağ Dolu [2]™KingCraftTR...
  2. Vezir97

7/24 Online Sürüm 1.7.2 ™KingCraftTR-SurvivaL Büyük Kapışma Yarışması Kayıt'ları Başlamıştır.

Hamachiye girin bana oradan ulasabilirsiniz. Server acıkGüncel +++++++++
  3. Vezir97

7/24 Online Sürüm 1.7.2 ™KingCraftTR-SurvivaL Büyük Kapışma Yarışması Kayıt'ları Başlamıştır.

Serverimizin Adı;™KingCraftTR Serverimizin Açılış Tarihi;04 Şubat Salı Günü Saat: 09:25:11 Açılmıştır. Serverimizin Bilgileri; Serverimiz 1.7.2 Survival’dır. Meslek Seçerek Para Kazanabilirsiniz. /warp Sehir Yada Farklı Bir Yere Ev Yapabilirsiniz. /warp Sehir Hariç Diğer Evlere Wg...
  4. Vezir97

İSTEK PLUGİN

Minecraft 1.6.4'de çalışan Kapı sandık gibi Kilitleye bilen Plugin'ler lzm lütfen bir bilginiz varsa benle paylaşın. Teşekkürler.:creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper::creeper:
  5. Vezir97

eğlenceli modlar (mod pack)

Teşekkürler.
  6. Vezir97

(♣♣SurvivaL♣♣MC) Zevkli Bir Server Gelin.

Ağ1:♣♣SurvivaL♣♣MC Ağ2:♣♣SurvivaL♣♣MC II Şifre: 123 Server FULL Survival Yardım Et filan gibi Sorular Sormayın. Warp Filan yok Gelin Survival Keyfini Cıkartın Ayrıca market gibi vb işe yarar Pluginleri var.
  7. Vezir97

Jobs Pulingi Olmuyor Yardımmmm

Eywallah Kardesim.
  8. Vezir97

Jobs Pulingi Olmuyor Yardımmmm

Servere girdim /jobs yazdım Jobs pulingide yüklü ama hiçbirsey çıkmadı Acaba Confing dosyasında birseyerimi açıcam [true] [false] ?????
  9. Vezir97

Minecraft 1.4.7 Bukkit Server Kurma + Mini Plugin Paketi + Videolu [çok Detaylı Anlatım]

Bilmeyenler İçin Çok Güzel Bir Konu Olmus Emeğine Sağlık. :)
  10. Vezir97

Tek Başıma server kurarım Server İp : 25.121.238.193

Tek Başıma server kurarım Server İp : 25.121.238.193
  11. Vezir97

İçlerinizden Bazılarını Hatırlıyorum ztn

İçlerinizden Bazılarını Hatırlıyorum ztn
  12. Vezir97

ARKADAŞLAR SERVER BAKIMA GİRDİ [™YasinMinecraft]

SERVER BAKIMA GİRDİ BİZİ TAKİP ETMEK İSTERSENİZ FACEBOOK SAYFAMIZDAN EDEBİLİRSİNİZ. SAYFAMIZ: Yasin Minecraft [™YasinMinecraft]
  13. Vezir97

Merhaba Arkadaşlar ™Minecraft Yeni Hamachi Ağları Geldi Suan Tıklım Tıklım :))

Beyler şifre hep 123 dür sw yapımdaydı simdi girebilirsiniz 5.120.79.32 girin
  14. Vezir97

Merhaba Arkadaşlar ™Minecraft Yeni Hamachi Ağları Geldi Suan Tıklım Tıklım :))

IP: 5.120.79.32 Hepsinin Şifresi:123 ™Minecraft 1 ™Minecraft 2 ™Minecraft 3 ™Minecraft 4 ™Minecraft 5 ™Minecraft 6 ™Minecraft 7 ™Minecraft 8 ™Minecraft 9 ™Minecraft 10 ™Minecraft 11 ™Minecraft 12 ™Minecraft 13 ™Minecraft 14 ™Minecraft 15 ™Minecraft 16 ™Minecraft 17 ™Minecraft 18 ™Minecraft 19...