VeryDevilTRainer kullanıcısının son içeriği

1. VeryDevilTRainer

realms oynayacaklar gelsin (Premium 1.10)

Gerçek adın: Vedat Yaşın: 17 Oyun için adın (oia): DvLSteve Neden gelmek istiyorsın: 1.10 server bulamadım Skype: şu an kullanmıyorum... Build'de ne kadar iyisin: 7 (10 üzerinden değerlendir) Pvp'de ne kadar iyisin: 3,5
  2. VeryDevilTRainer

Albion Online Yeni bir MMORPG keyfi

merhaba arkadaşlar sizlere albion online adlı mmorpg yi tanıtmak istiyorum. -Oyunda classlar yok itemlerine ve geliştirmek istediğin skillere göre gelişiyorsun mesela hem şovalye hemde büyücü aynanda olabilirsiniz. -Oyundaki mağazalar ve marketler her yerde aynı şekilde değil mesela bir ürün bir...
  3. VeryDevilTRainer

G2A Oyun Marketi nedir hakkında sorular ve goldmine

Merhaba arkadaşlar öncelikle G2A bir oyun marketidir dijital oyun satar steam başta olmak üzere nerdeyse her konsola ürün ve dijital oyun satmaktadır. https://www.g2a.com/r/regis-20ter girip kayıt olun bu banada puan kazandıracaktır. Şimdi asıl konumuza gelelim... Goldmine bu konuyu...
  4. VeryDevilTRainer

1.8.x faction server aranıyor...

arkadaşlar yeni açılacak serverlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum bi de heroyilmazz konu yeri neresi peki bu konunun baktım istek yeri gibi bir şey yoktu
  5. VeryDevilTRainer

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

abi ip yi girince bağlanamadı falan diyor server a noldu? yada yanlış ip falan mı var bi ip verirmisiniz
  6. VeryDevilTRainer

1.8.x faction server aranıyor...

Arkadaşlar merhaba öncelikle,Ben 1.8 faction server arıyorum uzun zamandır. Bildiğiniz üzere 1.8 yeniliklerinden biri de bayraktı. Faction serverlarda kendi bayrağımı oluşturarak kaleme koymak istiyorum. Ama bir türlü 1.8 server bulamadım.Eğer birinin varsa buraya yazarsa sevinirim.Bide bu arada...
  7. VeryDevilTRainer

Ah ah 1.8 faction server olsaydı keşke oynardık :(

Ah ah 1.8 faction server olsaydı keşke oynardık :(
  8. VeryDevilTRainer

yok hayır değil

yok hayır değil
  9. VeryDevilTRainer

Dünya Türkiyeyi konuşuyor !

Ülkemiz adına çok üzülüyorum ampuldeki ışığı göremeyen tek ülkeyiz.
  10. VeryDevilTRainer

Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

Adminim beni davet ettin kabul ettim ama giren yok bi zaman belirleyelim OYUNCULAR şu zamanda hep beraber oynayalım Şu derken belirleyelim kararlaştıralım tartışalım
  11. VeryDevilTRainer

Hort?? anlamadım da :S

Hort?? anlamadım da :S
  12. VeryDevilTRainer

Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

Nick : VeryDevilTRainer
  13. VeryDevilTRainer

|Minecraft Realms Klanı|Türkiyede İlk|Güven Ortamı|Takım Ruhu|Tamamen Güvenli|Hosted By Mojang|

Isim: Vedat Minecraft Ismi: VeryDevilTRainer Yaş:16 Premium'musun: evvet Skype: VeryDevilTRainer Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun [Abartısız]: 1.2 update inden beri(tam olarak bilmesemde 3,4 yıl var sanırım)
  14. VeryDevilTRainer

Provanas Premium 1.9 Survival Server -[provanas.nitrado.net]-

bu forumda Pre-Mium diye bir grup kuralım katılın premiumlar :D Nasıl fikirsonrasını ayarlamak kolay