umut20035 kullanıcısının son içeriği

1. U

DeathMessages!

@ByMN1 özür dilerim aga biraz acilde hiç uğraşamadım direk attım kusura bakma
  2. U

DeathMessages!

Arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz gibi >>> Uttolian002 2.6 * -> MatteGul bu yazı özel mesaj olarak öldüren ve ölen kişiye gönderiliyor. Ve kaç kalple kestiği yazıyor. Pl'yi bulabilecek atabilecek varsa çok sevinirim.
  3. U

[Yardim] Random Disguise!

Merhaba arkadaşlar , ben mcsgdeki gibi bir disguise sistemi istiyorum. /d yazınca 29 harften aralarından seçicek isterse sayılardan seçicek. Ve rastgele bir isim olucak örneğin ; xxtatoxx957 bu şekilde. ve /d yazınca xxtatoxx957 ismine Donustunuz Baska bir isime donusmek icin tekrar /d...
  4. U

[Yardim] PvPStats!

@Republican Sensei Kardeşim iyi güzel yazmışsın fakat hiç açıklamamışsın. Şimdi ben /grup diadonor Emre939 yazınca benim başımda dia donor mu yazıcak. Ellemezsem o group şeyine oyuncumu yazıcak. biraz açıklarmısın.
  5. U

[Yardim] PvPStats!

:D Kodlaması basit ise yaparmısınız?@Schaffer79 Bu arada birde serverde kaç hafta/gün/saat girdiğini gösteren şeyide eklermisin sıra önemli değil nick başta olsun grup ikincide 3.de bu olsun :)
  6. U

[Yardim] PvPStats!

@hsndmrts_ aga ingilizcem 1 düşüyor ve tek bildiğim cümle my name is :D Yani tek istediğim /stat yazinca Nicki : Grubu : örneğin Oyuncu yada moderator Adam Öldürme Sayısı : Ölme Sayısı : Ve Serverde Kaçıncı Olduğu : bu yani. Yapabilirsen çok iyi olur
  7. U

[Yardim] PvPStats!

@hsndmrts_ peki aga ben pllerden pek anlamam bu pvp stats plugini editleyebilirmisin? yani /stats yazınca dediklerim yazma yapılamazmı?
  8. U

[Yardim] PvPStats!

Bu web sitesi fakat ben oyunda istiyorum örnek bu şekilde ; Yani bunun gibi ^^ İstediğim Özellikler olacak sadece.
  9. U

[Yardim] PvPStats!

Arkadaşlar internette pvp stats pluginleri var. Bunlardan birini indirip bana şu şekilde ayarlayabilirmisiniz ; Nicki : Grubu : örneğin Oyuncu yada moderator Adam Öldürme Sayısı : Ölme Sayısı : Ve Serverde Kaçıncı Olduğu : Bu şekilde hiç bulamadım. Herhangi bir plugini editleyip bu şekilde...
  10. U

ClayPvP - SurvivalGames - PvP Arenaları!

--> Kapsamlı Büyük Bir PvP Arenası. --> Normal PvP Arenasında Kasanlar İçin İkinci Minik PvP Arenası. --> 3 Adet Arenaya Sahip SURVİVAL GAMES! --> Survival Games'teki itemler saçma değil. --> İlgili Adminler. --> WebSitemizde Kapsamlı Report Sistemi! Serverimizde 5 Adet Yetkili...