Umur kullanıcısının son içeriği

1. U

Denizler Altında

oo eyvallah :D
  2. U

Denizler Altında

Sen yokken biz vardık buralarda :D
  3. U

Denizler Altında

Sdasdas ulan Alper :D :D
  4. U

Denizler Altında

Herkese Merhaba, Ben Umur.Sizlere ilk haritamı sunmak istiyorum.İsmi Denizler Altında. Denizin altında bir kulübede buluyosunuz kendinizi.İleride bir köy gözüküyo ve bu köye varıp elmas bloğunu almanız gerekiyor.Tabi oraya varmanız için hıza ihtiyacınız var ve bu hız size çeviklik iksiriyle...
  5. U

önemli değil.

önemli değil.
  6. U

oyun içerisinde "t" ye bas. bide google'dan single player commands kodlarını araştır. t ye...

oyun içerisinde "t" ye bas. bide google'dan single player commands kodlarını araştır. t ye bastıktan sonra onları yaz . yada t ye bastıktan sonra help yaz ingilizcen kötüyse deneye deneye yada araştırarak kullanırsın. kopyalama işini diyosan. eline tahta baltayı al. 2 nokta seçmen lazım . ilk...
  7. U

Crepperlar'a Karşı

"Creeper Ana" hehe :D Harita gerçekten sağlam ve güzel.İyi bir harita yapıcısın. Daha fazla harita yap. Çünkü çok tutulucaktır eminim.Eğer benimle yapmak istersen herhangi bir harita mesaj atabilirsin:) Not:"Creeper Ana" derken dalga geçmedim sadece hoşuma gitti.Sorun olmasın yani :)
  8. U

Redstone Dersleri

Bence sesle ilgili bir problem yok , gayet güzel konuşuyosun ve anlaşılıyo. Sana kullandığın mikrafonu ayrıca soruyorum , ancak videonda hemen hemen herşeyi anlatmışsın . Ha eğer bir seri yapıcam dersen seni izleyeceğimden emin olabilirsin . Birde video beni 9:30 dan sonra sıktı , sebebi tamamen...
  9. U

İyi Bilgisayar Yavaş Minecraft :@

Ekran kartı zaten güncel yeni güncelledim , javayıda yükledim sorun ne anlamış değilim ama fast'e ayarlayınca biraz düzeldi gibi .
  10. U

Arkadaşlık İSTERİMM (:

13 ama forumda 17 fazla takılmam diye ayarlamıştım.
  11. U

Arkadaşım , burada bilen arkadaşlarımız zaten yardımcı oluyolar ; denilen herşeyi yaptım ve etkisini gördüm sağolun .
  12. U

Evet ama , böyle bir bilgisayarda neden full grafik çalışmıyor ki ? Düşürsem bile bulutsuz uzaktaki cisimleri göremeden gerçekçilik olmadan zevk alan biri değilim .
  13. U

Arkadaşlar benim 8 gb ramlı 2 gb ekran kartı (NVIDIA GeForce GT540M)'na sahip bilgisayarım var. i7 işlemcili birde . Sorun ne bilmiyorum ama Minecraft kasıyo . 1 gb ramli masaüstümde ise gayet iyi bir biçimde ama o yağmur ormanlarında sanki bilgisayarım nefes almıyo (her ikisindede) :surprise...
  14. U

Multiplayer server'e yapı ekleme.

o serverdaki save dosyasını kopyala , aktarıcağın serverdaki dosyanın içine at , server.properties dosyasını aç , level-name : ______ o boşluga mapin adını yaz . Ben böyle biliyorum ve oluyoda :D
  15. U

minecraft indir yaz googleye :P forumda var zaten görürsün indir force update yap yeterli .

minecraft indir yaz googleye :P forumda var zaten görürsün indir force update yap yeterli .