ucartan kullanıcısının son içeriği

1. ucartan

ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

SAKIN SERVERA GİRMEYİN ADMİNLER SİZE KÜFREDİYO BOŞ YERE HACK VAR DİYİP JAİLE ATIYO ELMAS BULUNCA
  2. ucartan

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

Ne zaman açıklanıcak
  3. ucartan

YousRPG Açıldı - RPG Serverinde Oynamak İster Miydin ?

kardeşim buildlerde yardımcı olabilirim bende lord of the rings rpg servrı açtım . skype : ucartan ekle ordan konuşuruz
  4. ucartan

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: ucartan *Sadece gerçek adınız: Tan Uçar *Yaşınız: 15 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: LeHamam(okul arkadaşım), Leaf Gaming35 *Modlu Minecraft oynuyor musunuz ...
  5. ucartan

Alımı Olan Serverlere...

ben daha yeni mj attım
  6. ucartan

pardonda o ben değilim ben bu hafta girmeye başladım

pardonda o ben değilim ben bu hafta girmeye başladım
  7. ucartan

Builder(Moderatör) ve Pluginer(Admin)

kabul edildi GÜNCEL benim skype yi ekle size ulaşamadım
  8. ucartan

Yetkili Alımı

Yeni kurulacak "Lord of The Rings" RPG serverına 4 kişilik builder ekibi ve bir pluginer alınacaktır. Alınacak kişilerin Lord of The Rings filmini izlemeleri veya kitabını okumaları şarttır. Servera başka ülkeden kişiler de oynayacağı için alınacakların ingilizce bilmeleri gerekir. Server...
  9. ucartan

yabancı diller diğorum
  10. ucartan

Lord of The Ring's filmini izlediniz mi? Builder mı olcaksınız plug-in'er mı? Lord of The Ring's filmini izlediniz mi? Builder mı olcaksınız plug-in'er mı?GÜNCEL
  11. ucartan

Yeni kurulacak "Lord of The Rings" RPG serverına 4 kişilik builder ekibi ve bir pluginer alınacaktır. Alınacak kişilerin Lord of The Rings filmini izlemeleri veya kitabını okumaları şarttır. Servera başka ülkeden kişiler de oynayacağı için alınacakların ingilizce bilmeleri gerekir. Server...
  12. ucartan

13. ucartan

EasyFaction (Faction-RPG) Sunucusuna Profesyonel Builder Aranıyor!

İsim Soyisim: Tan Uçar Skype Kullanıcı Adı: ucartan Telefon Numarası: skype la vericem Yaş: 15 (Haftalık/Aylık) Talep Ettiği Ücret: server işlesin yeter Ne tarz RPG servrından bahsediyosun server kurulmadıysa benimde RPG server projem ver(Lord of The Rings/ Hobbit) benim projemi yapabilirsek...
  14. ucartan

Yeni sunucu projemize usta yetkili alımları yapılacaktır.

Lord of The Rings RPG serverı kurulcaktır ve buildera ihtiyaç vardır yapımı 90 gün sürecek serverda Lord of The Rings filminde olan önemli yerler yapılacak ve lord of the rings haritası çıkarılacaktır. Serverda yabancı oyuncularda olabilir ve ekip arkadaşlarınız yabancı olabilir. NOT: Lord of...