ToxicStar kullanıcısının son içeriği

1. T

Arkadaşlar plugins paketi istiyen varsa iceri

Aslında Doğaç Ben Furkan Bugsuz Reklamsiz Vipleri Iron Vip İste Anla Onlar Ayarlı Plugins Varsa Çok İsterim Paket Olarak
  2. T

Selam arkiler nasılsınız ? :D

Selam arkiler nasılsınız ? :D
  3. T

Size Bir Kod Soracağım Moderatör Bey WorldEdit Plugins'inde Bir Kod Yazıyorsun Ve O...

Size Bir Kod Soracağım Moderatör Bey WorldEdit Plugins'inde Bir Kod Yazıyorsun Ve O İşaretlediğin Yerler Seçtiğin Şeye Göre Karışıyor Anladınız Mı? O Kod Nedir ?
  4. T

Of Of

Of Of
  5. T

GroupManager ve PermissionsEx Hazır

Ergen İşte Yememiş Şikayet Etmiş :D
  6. T

[1.4.7]Shaders Modu Kurma Derdi YOKKK!!!!!

Bence Konuyu Düzenle Lite Sürümünden Koy Yoksa Öküz Gibi Kasar :D
  7. T

O Zaman Çocuklara .Minecraft'ı Ver Bendede Gölge Var Ama Bencede Dediğin Gibi Sistemleri Yetmiyordur.
  8. T

Gerçekten Alakası Var Ben Ciddiyim Gölge Neden Yok Sanıyorsunuz
  9. T

Bu Arada Genellikle 64 Bit İşletim Sisteminde Çalışan Bir Moddur 32 Bit'te Kasma Yapar Ve Çalışmaya bilir.
  10. T

Sonic Ether's Unbelievable Shaders [SEUS][1.4.6-1.4.7]Resimli Türkçe Anlatım

.minecraft Olarak Atcakmısın :D Lütfen :)
  11. T

-=[ Essentials ]=- Türkçe Komutlar...ÖRN => /warp ==> /git

Ahahah Evet Evet Büyük Birine Göre Saçmalıyorsun :D
  12. T

-=[ Essentials ]=- Türkçe Komutlar...ÖRN => /warp ==> /git

Aahah Sen Plugincimisin Ya :D Dostum Komutlarını Türkçe Yapıldığını Gördüm La Şimdi Linkini Bulsaydım Sana Kapak Ederdim Mesajları Dağil Çoğu Türkçe :D [Hatamız Varsa AFFOLA] :)
  13. T

Arkadaşlar Size Bir Plugin Hakkında Bir Soru Soracağım Lütfen Yardım...

CraftBook CraftBookCircuits CraftBookMechanisms CraftBookVehicles Bu Pluginsler Ne İşe Yarıyor Sölermisiniz Acil Bilmiyorum Ne İşe Yaradığını Aslında İnternetten Bakardımda Konuyu Yazdım Artık Silmeye Kalkmadımda Bir Kötü bir şey Yaptıysak Affola