ToprakAri kullanıcısının son içeriği

1. ToprakAri

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Ben tam bir yıldır bu serveri bekleyen on türk lirası yardımda bulanan zamanında forumda en çok konu açan ve en çok destek çıkan kişilerdenim kardeşim :)
  2. ToprakAri

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Yeter abi sıktın sende açmayacaksan söyle bekletme insanları
  3. ToprakAri

Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Rol Sunucusu - Orta Dünya'nın 4. Çağında Yerinizi Alın!

Yüzüklerin efendisinin role play versiyonu şefiniz veya lordunuzdan yardım isteyebilirsiniz
  4. ToprakAri

Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Rol Sunucusu - Orta Dünya'nın 4. Çağında Yerinizi Alın!

Sunucu tek kelime ile mükemmel insanlar samimi sistemler güzel
  5. ToprakAri

Cüce olarak elfliğe başvuru ve karakteri özetledim inşallah sorun olmaz :D bu arada sunucuyu cidden çok beğendim başarıların devamını dilerim :)
  6. ToprakAri

Yapmadı mı? 17 Haziran,26 Hazirana kadar açılır,Sömestra kadar açılır,yaz tatiline kadar açılır.Bunları yapan kimdi peki?
  7. ToprakAri

Eskiden insanlar birbirine destek olma amacıyla "açılacak işte,şu zamana açılır..." tarzı cümlelerle birbirini avutuyordu ama şimdi avutanlarda artık beklemek istemiyor.Aslında beklemek değil bu yaptığımız çünkü elimizde ne zaman gelecek veya nasıl olacak tarzı hiçbir soruya cevap yok sadece...
  8. ToprakAri

İlgi epey düştü çünkü artık kimse beklemek istemiyor.Verilen hiçbir söz tutulmadı ve insanların inancı kalmadı.
  9. ToprakAri

Dediğim gibi güncelleme ve versiyonun anlamı kalmıyor.Burn update olarak sokuldu yana yana bir şey kalmadı
  10. ToprakAri

Kimsenin şevkini ve umudunu kırmak istemem ama versiyon 1'in ve güncellemenin amacı nedir?Eğer bütün güncellemeler tek seferde yapılırsa versiyon yazmanın ne amacı kalır? Çok az kaldı diye diye bir yılı geçtik.Asgardia uzaya 18 ayda uydu fırlatacak ama daha bir micecraft sunucusu açılamadı...
  11. ToprakAri

En azından mesleklerin tekrar verilmesi daha adil bir seçenek olur.
  12. ToprakAri

Ben bir aylık açıldığında doktordum ve acil doktoru olmama az kalmıştı tekrardan sınava tabi tutulacak mıyım ve sürekli artan serseri sorununu nasıl çözeceksiniz?
  13. ToprakAri

Hub Sunucu Yetkili Alımı (Faction)

Alım Formu Adınız Soyadınız Toprak Arı Yaşınız (15-19) 15 Ortalama Aktiflik Süreniz (Server de) 3-4 saat Skype Adresiniz Size istek gönderdim :) Öğrenme Kabiliyetiniz Yüksek bir kapasitede öğrenme yeteneğim bulunmaktadır. Neden Siz Demeliyim Daha önce iki serverde de yetkili olmuştum.Bu konuda...