Tifanitifa kullanıcısının son içeriği

1. Tifanitifa

Haftaya Açılacak Sunucum İçin Alım | 1.7x | PvP | Alımlar

*Ad:Tolgahan *Soyad:Şahin *Discord:erikfilen *MelisBilenler'e Abone Oldunmu:Tanımıyorum *Kendini hazır hissediyormusun:Evet *Sunucumuzda kaç saat aktif olrsun:günlük 3veya4 *Yaş (+18) :18 *Facebook:Tıkla *Skype:Kullanmıyorum
  2. Tifanitifa

ssss

geliyorum şimdi
  3. Tifanitifa

ssss

asdasdassadasasdsa
  4. Tifanitifa

- Guardian FC Mimarını Arıyor. -

Ad:Tolgahan Soyad:Şahin Yaş:18 Wg Rg Bilgin:%75 Bu Kurallardan Hangisine Uymazsın:uyarım uyulmayacak bir kural yok Argo Küfür Kullanımı:nadir
  5. Tifanitifa

KayaNW | OPSkyblock | Faction | Survival / Tüm Oyunlar Sizlerle Aktif Bulunmaktadır

kendimi neden anlatayım sevecen vs mi yazıcam ben görevimi yaparım otururum kendimi anlatmama gerek yok görev adamıyım
  6. Tifanitifa

SquidPvP Yetkililerini Arıyor..

Ad*Tolgahan Soyad: Yaş*:[Sınır Yok]18 Yaptığınız Bir Build Yanda Scoreboardda adınız yazmak şartıyla ve skype ver ordan atarım. yazarsanız kabul edilmeyecektir*:inanmazsan maniascraft diye arat forumda konu benim server kurmuştum zamanında ben yapmıştım bunu.
  7. Tifanitifa

KayaNW | OPSkyblock | Faction | Survival / Tüm Oyunlar Sizlerle Aktif Bulunmaktadır

İSİM :Tolgahan SOY İSİM : Şahin YAŞ :18 YAPTIĞINIZ BİR BUİLD RESMİ [EN AZ 3 TANE ] : HER ALIMA KOŞUYORMUSUNUZ ? : SKYPE :yok OYUNDAKİ İSMİNİZ :erikfilen HANGİ OYUNDA BUİLDER OLACAKSINIZ ? [SKYBLOCK - FACTİON ] :faction BUİLDDE USTAMISINIZ YOKSA 2 3 YILLIKMISINIZ :usta BU İŞLERDE SADECE...
  8. Tifanitifa

DostPvP 7/24 Alımlar İçeride Bu Arada :)

Builder: Oyuncularla Aran:%67 Bizi Neden Seçtin:Denk geldi Wg,We Bilgin:%75 Yapı Şeklin:Medieval Not: Oyundaki ismim erikfilen Bir Yapı Resmi:
  9. Tifanitifa

BubbleMC Builder Alımı !

Ad : Tolgahan Soyad :Şahin Yaş :18 Tecrübe :%100
  10. Tifanitifa

Mod ve Builder

Ad:Tolgahan Yaş:18 Tecbüre:%95 Hangi Yetki:Builder Mod İkiside olur Neden Biz:Öyle Denk Geldi Kendinden Bahset:18 yaşındayım sıkıntıdan minecraft oynamaya geri başladım 10a yakın server açmışlığım vardır build yeteneğim ve bilgim yüksektir. İp: serbest123.aternos.me
  11. Tifanitifa

[MineHEAL] Hayatta Kalma Sunucusu | Mimar aranıyor..

Adınız;Tolgahan * Yaşınız;17 * İletişim Adresiniz (Skype);erikfilenpsd Premium/Crack;crack * World Edit Bilginiz (%);90 * Voxel Sniper Bilginiz (%);0 Hangi Projelere Katıldınız (Sunucu, Harita vs.);Başka kişilerin projelerine katılmadım daha önce , genelde kendi serverimi açarım. * Yapmış...
  12. Tifanitifa

>ExpreBT Builder Alımları / Son 2 Gün !

Ad:Tolgahan Soyad:Şahin Yaş:17 Skype:erikfilenpsd Nerede Yaşıyorsun:Artvin/arhavi Build Bilgin:%90 World Edit,Voxel Sniper Vs Kullanabiliyormusun:we World Edit Voxel Sniper Vs Ne Kadar İyisin ''%'':we %90 Günlük Online Saatin:5veya6 Bize Neden Katılmak İstiyorsun:Denk geldiniz Daha Önce Hangi...
  13. Tifanitifa

Builder ALIMLI SERVER!

Ad:Tolgahan Soyad:Şahin Yaş:17 Komut Bilgin:%90 Facebook Veya Skype:erikfilenpsd