TheForce kullanıcısının son içeriği

1. T

NobLeg TV |TÜRKİYEDEKİ İLK MİNECRAFT DİZİ KANALI !

İnsanlar hata yapa yapa öğrenmezmi zaten ? benim bu reklamlardaki amacımda zaten senin gibi açık insanların hatalarımı söylemesi ki bende buna göre ders çıkarıp daha kaliteli videolar sunabileyim Flash Tv oyunculuğu olabilir fakat bir ev ortamındayız malum sen bağırdığında üst komşunun bebeği...
  2. T

NobLeg TV |TÜRKİYEDEKİ İLK MİNECRAFT DİZİ KANALI !

NobLeg TV !!! Türkiyedeki tek Minecraft Dizisi çeken kanal !!! Kanal URL : https://www.youtube.com/channel/UCAZeTIuoIDHunatKnQZTIYg Minecraft oynuyorsan mutlaka kanalı ziyaret etmelisin. Videolarımızı paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın :)
  3. T

www.youtube.com/c/MrRasimOyunlarda kanalı ile ilgili duyuru.

MERHABALAR ; Öncelikle bundan yaklaşık 1 sene önce minecraft filmi içeren bir kanal açmıştım. Fakat o kanala derslerimden,server açamadığımız için pek önem verememiştik. Evet yanlış yazmadım server. Biz film çekmek için yani bizi izleyen küçük büyük insanları mutlu etmek filmde kasma olmaması...
  4. T

CriminalPvp.nitrado.net Kralkurt 30 tl indi

kim kazandıu ?LAZ SERVERDE BENİ ADMİN OLARAK ALIRMISIN SERVERDEN SÜREKLİ ÇIKIYOSUN SERVER İLGİSİZ KALIYOR BEN İLGİLENEBİLİRİM 3 SENELİK TECRÜBEM VAR BETADAN BERİ OYNUYORUM BAŞVURU YAPTIM BUİLDER,MODERATOR,ADMİN KONUSUNDA ÇOK İYİYİMDİR LÜTFEN BAŞVURUMA GÖZ ATIP BANA ULAŞ SKYPE:MELİHBABA12 OYUN...
  5. T

LAZ VIP ÇEKİLİŞİNE KATILIYORUM VE ADMİN OLMAK İÇİN BAŞVURDUM BAŞVURUMU GÖZDEN GEÇİRİRSEN SEVİNİRİM -RasimMelihTR
  6. T

laz alıcakmısın beni admin olarak ?
  7. T

Admin: Ad:RasimMelih Soyad-Demir Tecrube:2011de başladım ve baya oyunu biliyorum w.g w.e + spawn yapabilirim yardımcı olabilirim :) Minecraft Adı:RasimMelihTR Skype:melihbaba12 Builder: Ad:RasimMelih Soyad-Demir Tecrube:Adminlikte iyiyim alım dolduysa builder alabilirsin dediğim gibi kodlarda...
  8. T

Missing Texture, Hatası Ney Yardımcı Olun...

AliFormat Atarsa Geçermi
  9. T

Alicho Kaç Kere Sİldik Yükledik Ama Hata Hala Devam Ediyorİndirdik Yükledik Hala Aynı Hata
  10. T

Arkadaşlar Bilgisayarımda Minecraft'a Tıklıyorum ve Missing Texture Diyer Bir Hata Alıyorum Arkadaşım Türkçesine Baktı Sadece (Doku Paketi) Yazıyor Ve Ben Ne Anlama Geldiğini Anlamadım Bu Yeni Sürümden Falanmı Bir Yardımcı Olursanız Sevinirim... Çözümü Bilen Skype'si Varsa...
  11. T

Minecraft Missing Texture Hatası Çözümü Bilen Baksın ?

Arkadaşlar Arkadaşımın Minecraft'ında Böyle Bir Hata Veriyor Bir Yardımcı Olsanız Çözümü Bilen Birisi Mesaj Atarsa İyi Olur Kaç Kere Silip Yükledik Olmadı. Bir Yardımcı Olun...