TheAngelborn kullanıcısının son içeriği

1. TheAngelborn

Hort

Hort
  2. TheAngelborn

http://minecrafting.gen.tr/threads/%C4%B0lk-hikayem-biraz-sa%C3%A7ma-gelebilir-bu-konularda-pek-i...

http://minecrafting.gen.tr/threads/%C4%B0lk-hikayem-biraz-sa%C3%A7ma-gelebilir-bu-konularda-pek-iyi-de%C4%9Filim.3359/
  3. TheAngelborn

Yaz tatiline son 2 hafta! Şimdiden herkese Internet Explorer hızında bir tatil dilerim, hiç...

Yaz tatiline son 2 hafta! Şimdiden herkese Internet Explorer hızında bir tatil dilerim, hiç bitmesin. ^^
  4. TheAngelborn

Kavga Korkusu!!

Aahahah aynen. :D Toplansak dağıtırız ortalığı. :D
  5. TheAngelborn

Kavga Korkusu!!

Ben normalde sabırlıyım ama çok sinirlenirsem hem vücudum ve kafam titriyor hem gözlerim titriyor hem de sol göz kapağım hafiften kapanıp açılmaya başlıyor küçüklükten tik olarak kaldı. Bu duruma gelirsem karşımdakini mahvederim. 5 yıldır falan olmuyordu bu olay en son 1 ay önce oldu çocuğu...
  6. TheAngelborn

Kavga Korkusu!!

"Dünya güzel sözler ile değiştirilemez." -Lelouch vi Britannia Sana önerim direk olarak dal ilk önce kasıklarına sağlam bir tekme at sonra karnına vurmaya başla nefessiz kalsın ayağına çelme tak ve yere düşür yerde tekmelemeye başla. Etrafında ağaç dalı sopa gibi şeyler varsa onla dal mahvet...
  7. TheAngelborn

Arkadaşlar sizce bu ne ??

Ben hiç devrelerle falan uğraşamam hemen her yeri kırdım iki tane chest çıktı ikisini de aldım. Ne gerek var o kolları çevirip gizemi çözmeye? :D
  8. TheAngelborn

Village Ararken Ne Buldum :)

Manzarası da vardır ne güzel. :D
  9. TheAngelborn

Minecraftta Ilginç Şeyler...

Skeleton da ne ok atmış be! :D Adam resmen atış tahtasına dönmüş. :D
  10. TheAngelborn

Bilmiyorum bir wallpaper sitesinden bulmuştum ve hoşuma gitmişti. Hangi karakter olduğunu...

Bilmiyorum bir wallpaper sitesinden bulmuştum ve hoşuma gitmişti. Hangi karakter olduğunu bilmiyorum.
  11. TheAngelborn

Boşluktaki Bir Ülke

Woooow Black Rock Shooter *-* Fazla özenme olmamış bence, gayet orijinal olmuş çok beğendim devamını beklerim.. Ve BRS ile iyi bir seçim yapmışsın ^-^
  12. TheAngelborn

Dewil May Cry 4- Minecraft Dante Steve Nero And Herobrine

Çilekli dondurma :D :D Natsu'ya bağladığı kısım da güzeldi tartışmaları süper gidiyor komik :D Devamını beklerim ellerine sağlık
  13. TheAngelborn

Dewil May Cry 4- Minecraft Dante Steve Nero And Herobrine

Süperrr tam benim kafadansın, Devil May Cry f*rever :D Devil May Cry animesini izlemeyenler çilekli dondurma kısmını anlayamazlar :D Devamını yaz bence süper olacak gibi
  14. TheAngelborn

hiçlik hikayesi

Ben çevremdekilerle ilgili bir şey demedim bana salakmışım gibi yalan söyleme ve konum hakkında ileri geri konuşma.